ODBRANA SRBIJE!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

GruberBG

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.145
25.01.2008.

ТАКО СЕ БРАНИ КОСОВО
Мирче Јаковљевић, председник ОО СПО Обилић и координатор Владе Србије за ову косовско-метохијску општину пре неколико дана постао је отац једанаестог детета.:D
Породица Јаковљевић живи у српском селу Племетина, енклави у централном Косову и Метохији.

На прошлогодишњим парламентарним изборима, највише захваљујући угледу који Јаковљевић ужива у својој средини, за СПО је у општини Обилић гласало чак 26,5 посто бирача.
 
GodIsADJ:
Bilo 200 miliona Rusa u SSSR, pa mu dodjose glave.
Da li se neko zapitao da li njegova zena zeli toliko dece, ili se povinuje svom patrijarhalnom muzu, koji je glava zene, kao sto *****SprC?

ово је срамота овако вређање СПЦ-а..молим модераторе да реагују
 
Cika Zarko ima odraslog sina mozda vec i unuke, tako da je opet bolji po tom pitanju od Vuka i Dane kojima je kokain jedino cedo.:mrgreen::mrgreen:

Vuk i Dana bi sigurno imali decu ,samo da su mogli....ali ne vidim sta je tu smesno?
Osim sto pokusavas da budes veca budala nego sto jesi,pa forsiras pricu o kokainu?!:shock:
Neka je Vuk ziv i zdrav,njega je Bog cuvao vise puta...a ne kao neke..:lol:
 
Jel' tebe neko stalno golica, kad ti je sve baš toliko smešno, ili je to....?:confused:
Imam jednog demonokratu koji mi ceska j*jc*...pa mi je smesno:lol::lol:
Jedina cinjenica sto se tih ''nekih'' tice,a koji su nazalost nas normalnih mrtvi, jeste da je i onaj skot sahranjen pod lipom, ona budala je u Hagu odakle izaci nece.Pravo im budi.

Ima i oni koji su otisli kao zecevi!:shock::lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top