Ko jos Tadica uzima za ozbiljno

Rocco S

Primećen član
Banovan
Poruka
510
Mislim, koga on laze - sebe ili nas??

Tadić: EU ne želi da uzme Kosovo
25. januar 2008. | 09:45 | Izvor: Beta, Tanjug
Čačak, Beograd -- Predsednički kandidat Demokratske stranke Boris Tadić izjavio da evropske integracije ne udaljavaju Srbiju od Kosova.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=01&dd=25&nav_category=418&nav_id=282053

Tadic je naprasno zaboravio misiju Evropske unije? Tadic je zaboravio da upita svoje "evropske partnere" da li ce sutra primati i Kosovo u EU, kao sto sada treba da prime Srbiju?
Otkud takva zaboravnost, brinem se da nije na nekoj zdravstvenoj osnovi?
 
nije grobar uopste problem desisti... problem je sto ako kosovo ovim tadicevim potezom ode bez da mozemo bilo sta da uradimo...imaces vladu radikala na leto, a onda mozes da se besish... i svi mi zajedno.


druze, mene vec boli glava i od ove drzave i od ovog naroda ( i njegove nesrecne istorije i sadasnjosti).. zeleo bih da postanemo jedna dosadna drzava...

p.s. znam da mi ovaj post i nije nesto mnogo pametan, ali ispisah ono sto mi prvo pade na pamet u datom trenutku
 
druze, mene vec boli glava i od ove drzave i od ovog naroda ( i njegove nesrecne istorije i sadasnjosti).. zeleo bih da postanemo jedna dosadna drzava...

p.s. znam da mi ovaj post i nije nesto mnogo pametan, ali ispisah ono sto mi prvo pade na pamet u datom trenutku


Da znaš da si u pravu...kolk'o god to bilo pametno il' nepametno i ja često poželim tako nešto...da me ne boli glava ko gde i u kojoj fotelji sedi.
 
druze, mene vec boli glava i od ove drzave i od ovog naroda ( i njegove nesrecne istorije i sadasnjosti).. zeleo bih da postanemo jedna dosadna drzava...

p.s. znam da mi ovaj post i nije nesto mnogo pametan, ali ispisah ono sto mi prvo pade na pamet u datom trenutku

ti ybt ko da si iz zeneve sa jezera i pusis havanu i mirises kako je lepa zelena trava pokraj njega :) pa nec moci, to je ideal svakoga, ali kad ti drugi kroje kapu kako njima odgovara onda je tako. ove dileje misle da kad udjemo u eu (alu qurcu :) ) da ce sve da procveta, da ce "projekti" da se realizuju da ce svi imati plate 2 soma evra i da cemo postati deo sveta :lol::lol::lol: ima ona bajka hansel und gretel ....
 
"Dosadasnji tok pregovora" je fatamorgana jer pregovora nije ni bilo. Nikakve odluke nisu bile donete niti su morale biti donete - sve do ovog trenutka i potpisivanja ovakvog SSP. Tek sada moze da se vidi na delu prava politika Borisa Tadica i njegova namera - zrtvovanje Kosova za ulazak u EU.
 
Mislim, koga on laze - sebe ili nas??


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=01&dd=25&nav_category=418&nav_id=282053

Tadic je naprasno zaboravio misiju Evropske unije? Tadic je zaboravio da upita svoje "evropske partnere" da li ce sutra primati i Kosovo u EU, kao sto sada treba da prime Srbiju?
Otkud takva zaboravnost, brinem se da nije na nekoj zdravstvenoj osnovi?
тадић има задатак да обави..који му је поверила ЦИА..па човек мора да ради..
 
Da znaš da si u pravu...kolk'o god to bilo pametno il' nepametno i ja često poželim tako nešto...da me ne boli glava ko gde i u kojoj fotelji sedi.


Bas tako!!!! Necu da mi svaki put izbori izgledaju sudbonosni...

Da se nerviram da li ce na vlas doci Grobar ili neki drugi iza koga ce se pojaviti neki Ceda, Beba, Kolesari i ostali anonimni olosi.... Pretpostavljam da ce tokom vremena politicka scena srbije postati dovoljno umerena i takva da ce "najextremniji levo" biti partija tipa DS a "najextremniji desno" biti stranka poput DSS...
 
Bas tako!!!! Necu da mi svaki put izbori izgledaju sudbonosni...

Da se nerviram da li ce na vlas doci Grobar ili neki drugi iza koga ce se pojaviti neki Ceda, Beba, Kolesari i ostali anonimni olosi.... Pretpostavljam da ce tokom vremena politicka scena srbije postati dovoljno umerena i takva da ce "najextremniji levo" biti partija tipa DS a "najextremniji desno" biti stranka poput DSS...

Jeste i u toj rajskoj zemlji tajkuncine iz obe partije ce uzivati za vjek vjekova. Jel i da vam otpevamo nesto?
 
jel? super... kolko se puta izvinjavao muslimanima i hrvatima? sad i tachi trazi da mu se izvini :) ybt... ti ako si dss simpatizer sa tim stavovima onda ovoj srbiji spasa nema..


glupirao se sa tim izvinjenjima i iritirao ovaj narod to stoji... mada ja smatram da je to zbog politicke naivnosti (citaj GLUPOSTI) i verovanja da ce time nesto postici a ne zbog neke uredjene malicioznosti prema Srbima...

Hajde, kazi mi sta je u poslednjih 2 godine pregovora o KiM moglo da se ucini na poboljsanju nase pozicije u vezi KiM?
 
Bas tako!!!! Necu da mi svaki put izbori izgledaju sudbonosni...
Da se nerviram da li ce na vlas doci Grobar ili neki drugi iza koga ce se pojaviti neki Ceda, Beba, Kolesari i ostali anonimni olosi.... Pretpostavljam da ce tokom vremena politicka scena srbije postati dovoljno umerena i takva da ce "najextremniji levo" biti partija tipa DS a "najextremniji desno" biti stranka poput DSS...


Ovo boldirano...i opet sam se iznervirala...odoh da šetam.:evil:
 

Back
Top