Cane corso

Beli CC postoji jedino kao ALBINO (bez pigmenta) ili kao losa pigmentacija zutog cc-a...
Nisu priznati jer bela boja nije po standardu... Crni, crni sa belinom, tigrasti, tigrasti sa belinom, sivi,sivi sa belinom i zuti sa pravilnom crnom maskom... To je CC a sve ostalo je smesno...
 
ByBoyan041-1.jpg
 
Cao svima... Nekako sam i ja naletela na ovaj forum. Moram prvo da kazem da su vam psi stvarno prelepi i da vam zavidim. Ja sam imala Rotvajlerku 11 godina,i od starosti zadnje noge su joj otkazale i morali su da je uspavaju :sad2: a sada bih zelela da imam Bernardinca ili CC-a. Roditelji mi ne dozvoljavaju da uzmem Bernardinca zato sto raste veliki i jede puno,a CC je jako skup,nasla sam oglas u kojem prodaju jedno stene za 700e,a moji ne mogu toliko para da daju za psa,tako da mi je jako zao :( Pozdrav svima!
 
Pozdrav !
Evo nekih novih slika Kleja (8 meseci)

I jedno pitanje za bolje poznavaoce CC-a od mene.
Dlaka mu je nekako cebasta (i pored redovne nege dlake),odnosno kao da mu je poddlaka dosta jaka.
E sad,da li je to neka anomalija ili ce dobiti sjaj kad jos odraste?
 

Prilozi

  • klej(9)za for.jpg
    klej(9)za for.jpg
    50,8 KB · Pregleda: 22
  • klej(10) za for.jpg
    klej(10) za for.jpg
    51,8 KB · Pregleda: 20
Cao svima... Nekako sam i ja naletela na ovaj forum. Moram prvo da kazem da su vam psi stvarno prelepi i da vam zavidim. Ja sam imala Rotvajlerku 11 godina,i od starosti zadnje noge su joj otkazale i morali su da je uspavaju :sad2: a sada bih zelela da imam Bernardinca ili CC-a. Roditelji mi ne dozvoljavaju da uzmem Bernardinca zato sto raste veliki i jede puno,a CC je jako skup,nasla sam oglas u kojem prodaju jedno stene za 700e,a moji ne mogu toliko para da daju za psa,tako da mi je jako zao :( Pozdrav svima!

cudno ja kad sam zvao za kane korsa cene su bile od 300 do 500 kod paruzgajivacnica
 
pa ima toliko rasa slicnih cc a mnogo su jeftinije.....

imas kratkodlakog isto bernadinca...

a ipak uzmi ti opet rotvajlera imas njih za 150 do 250 eura lako naci i to solidne pse

ne mogu da uzmem rotvajlera opet,jos uvek nisam prebolela moju Betu :sad2: nazalost,odustala sam od CC-a,jako su skupi... ima vremena,nacicu vec nekog lepog rasnog psa koji nece da bude toliko skup! :) Pozdrav
 
pozdrav! Evo da se i ja javim, imam CC 5 meseci je star, super napreduje, razvija se extra!!! Hranim ga Trainer hranom, obozava je!!!
Evo jedna slika da vidite kako izgleda, usi je kupirao pre nekih mesec i po dana , nije bilo krvi, super je podneo, ali ima jedan mali ''problem'', kad god mu nesto odvuce paznju ( pri slikanju, drugi psi, komsije) on usi uvek podigne kao na slici.. dok ga setam ili tako dok se igra, dok kulira lepo mu stoje.... sta da radim, jel kasno da se nesto uradi?
Molim za savet..

pozz!
 
Probaj sa fisbajnima ali ih napravi od toalet papira da budu duzi... Mislim da ces tesko nesto ispraviti ali ipak probaj... Masiraj mu usi, i uvek dok ga mazis savijaj na dole... Nista ne gubis da probas...
 
Sto se tice cene CC-a... Cena kvalitetnog psa u nasim odgajivacnicama je oko 500-800 eura... Ima naravno i primeraka od 1000-1200 a ima i onih "stancovanih" za 300...
Kao i u svemu-KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE...
 

Back
Top