velika izlaznost - najvise profitira SRS

Лукашенко

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
382
uprkos CeSID-ovim ultrapristrasnim procenama pokazalo se vec drugi put zaredom da velika izlaznost najvise odgovara radikalima:

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=1d0bfe0df5202f481372157040461524

Primera radi, dok je u prvom krugu predsedničkih izbora 2004, T. Nikolić dobio 954.339 glasova, sada je dobio 1.646.172 glasova, to jest 691.833 glasova više.

zakljucak je da je ogroman broj neodlucnih biraca glasa za SRS, a CeSID i svi oni politicki neobjektivni ANALiticari mogu da se pojedu od muke :)

1.646.172/954.339=1,725, to znaci da je za Tomu na ovim predsednickim izborima glasalo za 72,5% vise biraca nego na proslim izborima!!!
 
Juce mi rece drugarica koja radi politicke nakete za jednu agenciju, od vrata do vrata, da ce ljudi koji ce glasati za radikale glasati zato sto su videli da vecina za njih glasa u prvom krugu.Dakle, nema tu nikakve nacionalne svesti, odgovornosti, ljubavi prema otadzbini, vec je posredi marveni instinkt krda.Ali to moze lako da se promeni.
 
Juce mi rece drugarica koja radi politicke nakete za jednu agenciju, od vrata do vrata, da ce ljudi koji ce glasati za radikale glasati zato sto su videli da vecina za njih glasa u prvom krugu.Dakle, nema tu nikakve nacionalne svesti, odgovornosti, ljubavi prema otadzbini, vec je posredi marveni instinkt krda.Ali to moze lako da se promeni.

Биће да те другарица слагала,јер не може да прихвати реалност промена.:)
 
Juce mi rece drugarica koja radi politicke nakete za jednu agenciju, od vrata do vrata, da ce ljudi koji ce glasati za radikale glasati zato sto su videli da vecina za njih glasa u prvom krugu.Dakle, nema tu nikakve nacionalne svesti, odgovornosti, ljubavi prema otadzbini, vec je posredi marveni instinkt krda.Ali to moze lako da se promeni.

Marveni instinkt krda se ogleda u svakom ko izadje na glasanje a ne glasa za sebe. Svi ostali se podvode pod sintagmu "marveni instinkt krda"...moze da se promeni...ako se vratimo u kameno doba (a uzeli smo zalet i ubrzavamo vec 8 godina)...
 

Back
Top