"Skraceni snimak sucjenja Seselju"

Zadnjih par dana su ukinuli i skraceni snimak koji je isao preko RTS SAT,nazalost na kablovskoj imam samo RTS SAT i RTS1 nemam RTS2 tako da zadnjih par dana nisam gledao i taj skraceni snimak ali bas bi voleo narocito snimak od juce cujem da je bilo dobro do jaja,ovaj drugi svjedok Stoparic koji je tokom rata bio dobrovoljac je vlajda ljubavnik one vjestice natase kandic,kao slala mu sms poruke tokom sudenja i spavao sa njom u njenom stanu imao kljuc i tako to ali Seselj nije hteo da sire ulazi u prirodu njihovih odnosa hahahahah

Pozdrav za sve cestite ljude iz Zapadne Srbije preljepog Srpskog grada Banjaluke
 
Ko je taj sto je srucan da "skrati" snimak i celodnevno sudjenje smesti u sat vremena?!
Da ne govorim o tome sto se emituje u pola 12 kad radni svet spava jer mora da ustane rano!
Bruka!

Interesuje me cenjeno misljenje dragih forumasa


A tek kvalitet snimka....:evil:

I od debelog Tijanićija pa je mnogo...:evil:

Prvi put sinoć pogledah...i ne mogu da verujem...otužna tužiteljka i paćena Kandićka KOGA "spremiše" za svedoka..???:shock::confused:

Pa onaj paćenik Stopašić...ili kako već...ne bi mogao da svedoči ni na seoskom vašaru da se ringišpil okreće...:roll::confused:
 
A tek kvalitet snimka....:evil:

I od debelog Tijanićija pa je mnogo...:evil:

Prvi put sinoć pogledah...i ne mogu da verujem...otužna tužiteljka i paćena Kandićka KOGA "spremiše" za svedoka..???:shock::confused:

Pa onaj paćenik Stopašić...ili kako već...ne bi mogao da svedoči ni na seoskom vašaru da se ringišpil okreće...:roll::confused:

Svako ko je pratio "sudjenje" preko interneta, svhatio je da seku upravo one delove, gde Seselj uspeva da svedoka utera u laz, da to i sam priznaje.
I, pocinje sve kasnije i kasnije, ocekujemo da ce za par sedmica "odlozen" a SKRACEN prenos pocinjati u dva po ponoci:roll:
 
Svako ko je pratio "sudjenje" preko interneta, svhatio je da seku upravo one delove, gde Seselj uspeva da svedoka utera u laz, da to i sam priznaje.
I, pocinje sve kasnije i kasnije, ocekujemo da ce za par sedmica "odlozen" a SKRACEN prenos pocinjati u dva po ponoci:roll:


Ma i ovo malo što sinoć prikazaše, bilo je dovoljno da se vidi da ovaj mučenik nije siguran ni kako se zove...bar kako ga je Šeki istamburao...:lol:

Jesi videla ono zbunjivanje oko Kninske krajine...pa nema pojma koje godine se šta desilo...pa nema pojma kada su mu ortaci pohapšeni a POTPISAO sve te tvrdnje...pa se sa istima k'o sastajao u kafanama, a ovi već uveliko odgulili bar godinicu u zatvoru...ma smejurija...prosto ne mogu da verujem da puštaju i toliku blamažu...jer to je njihova, Hagovska i kandićkina i ostalog ološa velika blamaža.
 
Svako ko je pratio "sudjenje" preko interneta, svhatio je da seku upravo one delove, gde Seselj uspeva da svedoka utera u laz, da to i sam priznaje.
I, pocinje sve kasnije i kasnije, ocekujemo da ce za par sedmica "odlozen" a SKRACEN prenos pocinjati u dva po ponoci:roll:

aha......
a ako postoji tolika zavera, kako mi to znamo da se sudjenje prekida bas na tim mestima?
 
aha......
a ako postoji tolika zavera, kako mi to znamo da se sudjenje prekida bas na tim mestima?


Pa valjda znaju ljudi koji to i prate preko neta...ko ne veruje može i sam da proba...:roll:

Meni je samo neverovatno da se svedok ne seća izuzetno bitnih stvari, a koje je potpisao, a između ostalog i naređenja vezanih za bitne ( poznate), ljude poput Mladića i slično...:?

Pa i serijski ubica kojeg uhvate posle 20 godina i koji je ubio 100 ljudi, TAČNO se seća mesta gde je koga i kada zakopao...:shock:

A ovaj je k'o krunski svedok u Hagu i ničega se ne seća.....svašta...:roll:
 
Ja jedva cekam onaj deo kada ce da pita o imaginarnom i avogadrovom broju...:)

Inace,vidi se da je Seselj obrazovan u komunistickom sistemu,pa smatra da mu je dokaz to sto mu na papiru piseu u kojoj oblasti je delovao kninski korpus(i ni kilometar dalje od toga:),i to sta pise u zvanicnim srpskim zatvorskim dokumentima...:)
 
Ja jedva cekam onaj deo kada ce da pita o imaginarnom i avogadrovom broju...:)

Inace,vidi se da je Seselj obrazovan u komunistickom sistemu,pa smatra da mu je dokaz to sto mu na papiru piseu u kojoj oblasti je delovao kninski korpus(i ni kilometar dalje od toga:),i to sta pise u zvanicnim srpskim zatvorskim dokumentima...:)


hehe...vidim da se suđenje mrskom Šekiju, pomno prati...8-):lol:
 

Back
Top