KAKO DA VAM PRIDJEMO

Tony

Obećava
Poruka
88
OD KAD JE MUSKARACA I ZENA POSTOJI JEDAN PROBLEM ( GOVORIM O MUSKARCIMA ). NAIME- KAKO DA VAM PRIDJEMO ?????
ETO TO JE JEDNA OD MOJIH LICNIH FOBIJA AND I NEED HELP.

SITUACIJA- NA PRIMER - U KAFICU, NA SETALISTU, NA ZURCI ( DOBRO TO I NIJE PROBLEM ), NA NEKOJ SPORTSKOJ AKTIVNOSTI, NA PECANJU, NA PLAZI.

SIFRA- NEED HELP

NADAM SE DA CU DOBITI ODGOVORE OD ZENSKOG SVETA....
 
ono, sad sam trenutno u najzescoj feministickoj fazi, ali deckic zbog kog vec godinu dana zrikavo gledam i zbog kog mi drugi macani izgledaju bez veze me je startovao spontano.

mislim da je to najbolji savet koji mozes da dobijes od mene... kada serviras devojcici zvaku ona moze da joj se svidi ili ne, ali kad si spontan i bez unapred predvidjenih pravila pridjes, onda je to vec druga stvar... jednog mnogo dobrog macana sam svojevremeno odbila /i patila zbog toga godinama/, zato sto je umesto da bude spontan poceo da mi prica neku pricicu koju sam pre toga cula milion puta. mislim, batali formalnosti i budi prirodan... ako joj se vise svidja neka zvaka od tvoje licnosti - sta ce ti?!?
 
8) 8) 8) najviše volim tako zvane "providne" prilaze, kad ustvari dečko zna šta hoče ali želi da sve izgleda spontano...
to mi je jako simpatično a i drago mi je kad ga gledam koliko energije ulaže u sve to... :lol: :lol: :lol:
mada sam jednom prilikom doživela da sam stajala kod šanka u jednom kafiču i odjednom osetila nepoznatu ruku na mojoj g... :shock: i kako sam se okrenula na brzinu ( :evil: naravno, da na lajam "kretena" šta on misli itd...) on me utišao na brzinu (zatvorio mi usta poljupcem)... tako da sam ostala još i bez teksta ,-) :roll: ...
elem dečko zna tačno šta hoče i uopšte nema problema sa time (btw :) meni se jako svideo taj pristup ali je pitanje šta bi bilo da mi se nije svideo taj tip :roll: :?:)
 
Ovo je bilo najspontanije sto se meni desilo... sedim u kaficu, decko za drugim stolom placa racun i krece... vidi me u prolazu....stoji... :shock: gleda neko vreme... provali da blene i okrece glavu i odlazi....okrece se prema meni ... :shock: gleda, opet staje,... :shock: gleda... izlazi i stoji ispred kafica,sad razgleda kafic, prolaznike, pa opet mene (sad vec :shock: gledam i ja)... krece... odlazi,vise ga ne vidim! Prolazi neko vreme, eto njega,uzurbano ulazi u kafic,ide pravo prema meni, :D ... "izvini a, jel mogu ja da popijem kafu sa vama???" Toliko sam se smejala da nisam mogla da ga odbijem!!!
 
ja najcesce i probam ovako kako je keti opisala ali se uglavnom ispaljujem... no ostaje satisfakcija da joj je mozda imponovalo...
Nema starta dok te cica ne pogleda "onako"...
...bolje se nadati sretnim okolnostima nego smisljati "dobre" startove
kety znamo'l se mi to?
zapravo ili se ne znamo ili lazes kad kazes da ga nisi odbila...
 
Zasto bi se mucio sa tim samo joj pridjes upoznate se za 2 sec. i krnes joj zvaku da ostane bez teksta :?
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
e bash su dobre te vashe pricice, da se i ja malo nadovezem... jedan od najgotivnijih startova...
ovo je malo ucirkana prica iz mladjih dana, ali... :))
stojim ispred drakstora sa drugaricom i nekim deckicima koji poznaju neke moje drugove. ona pocinje da crta nekog lika krejonom, a onda ja iz zavisti vadim moj krejon i pitam da li neko oce da mi nacrta zvezdu na desnom oku. prilazi neki tip /ko sa postera!!!/ i pocinje da mi crta zvezdu. ali non stop zastajkuje. i ja ga onako BESNA pitam, sto non stop prekida. on kaze da zagreje ruke... tu sam ja vec bila gotova, i nije mi smetalo sto me je malko kuckao kolenom dok je crtao. posle vadim ogledalce i gledam se u ogledalu i on kaze "kao ona grupa kiss" i ponovi nekoliko puta onako nezno to KISS i ja ga na kraju cmoknem i posle smo se vozikali kolima njegovog ortaka /scena slicna iz filma munje, ali MNOGO BOLJA/ ja u krilu suvozaca kola krcata... i tako posle me je preneo iz kola... inace radi se o centru grada nocu smo se vozili jedno 2 km... :)))
NAJSLADJI DECKIC KOGA SAM IKAD IMALA... jos uvek drzim njegovu fotku na zidu a furali smo pre skoro 3 godine....

da ne bude da je moja zivotna prica bajna moram da dam i los primer startovanja /ono gore nije bila nikakva lekcija, samo da se pohvalim kako sam imala slatkog deckovca! za razliku od sledece price iz koje ces nadam se nauciti KAKO SE TO NE RADI!!!/.

idem gradom isto po centru nocu. naletim na jednog decka koji me je malo podsecao na mog RUZNJIKAVOG druga. pogledam ga malo cudno /jer nisam ponela cvikere da razaznam da li je to moj drug ili ne/ pogleda on mene cudno... setam dalje, opet naletim na njega ali ga ovaj put isqliram. krenem kuci. sad posto ja imam 2 stepenista prolazim prvu kapiju i krecem ka drugoj. tek neko vice za mnom. NEKI MANIJAK VICE ZA MNOM. skapiram da je to onaj lik. kreten je prosao prvu kapiju i krenuo ka drugoj, i pitao me da li se poznajemo, i kad sam mu rekla da ne, on je hteo da se upozna sa mnom....

nisam vristala ali sam u rekordnom vremenu stigla u svoj stancic...

dakle, moras da joj malko citas misli, tj. da ne prenagljujes. imala sam isto slucaj da upoznam jednog simpa lika, ono ideoloski mi je skroz slican i nije bio ni ruzan, ali kad me je dotakao po struku uputila sam mu tako prezriv pogled da je kod mene totalno ugasio za sva vremena /sto se ne moze reci sa onim prvim tipom o kom sam pricala u mom proslom javljanju... s njim bi i u vatru i u vodu :))))/.

za kraj JESAM LI JA FEMINISTKINJA?!?
 
Pa nisam citao jer iam mnogo ali ovako cu.Eci peci pec ti si mali zec a ja mala prepelica eci peci pec pu ec c .Da :twisted:


SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
UFO:
ja najcesce i probam ovako kako je keti opisala ali se uglavnom ispaljujem... no ostaje satisfakcija da joj je mozda imponovalo...
Nema starta dok te cica ne pogleda "onako"...
...bolje se nadati sretnim okolnostima nego smisljati "dobre" startove
kety znamo'l se mi to?
zapravo ili se ne znamo ili lazes kad kazes da ga nisi odbila...

He,he,he, UFO, sigurna sam da nisi bio ti! Ja ovog nisam odbila, bila je to bas burna avanturica!!! :twisted:
Cini mi se da je Blondi lepo rekla, nesto kao "sva sreca pa mi se decko i dopao" sto ce reci, za dzabe bilo kakav start ako nesto tu ne proradi izmedju vas dvoje! I na najgluplu pricu pascu ako mi kolena klecaju od kad sam ga videla, tako da je sve relativno!
 
ma dečki zar stvarno nemate ideja ,-)

elem bilo jednom davno (nogami bila u gipsu :cry: ), celo društvo nas jedno 15 na okupu u jednom kafiču zezanje, smeh, priče, muzika, piče baš onako prijatna atmosfera... večina nas se poznavala mada je bilo njih par sistem prijateljev prijatelj... stoji jedan takav prijatelje prijatelj naslonjen nogom na zid, drži svoje piče u ruci, pije lagano i čuti celo veče :shock: ??? malo čudan tip ali eto nikome nije smetalo... prođe neko određeno vreme i mene ortakinja bocka laktom u rebra... kao zipa ovaj te bulji več dva sata... ja ga onako pogledam ispod oka od glave do pete i šapnem joj nazad: ma fin je al šta če mi takav šonja, :wink: namignem joj i nastavimo zezu... svi več onako pomalo muvaju u ritmu... ja onako "nesretno" :( lagano sedim na barskom stolu kad odjednom prilazi "on" :shock: :?: ... nisam mislila da če ikad otvoriti usta kad odjednom on: ti ne plešeš? ja on kao joj bože vidi gluponju :evil: i samo mu očima pokažem nogu u gipsu... on se samo nasmeši ... uhvati barsku stolicu (ja na njoj naravno) i plešemo : )))))) ahhh "moj šonja" 8) 8)
 
Ama , pa to je stvarno jednostavno samo malo maste....nek vas ponese trenutak :P

Elem, ja sam pala na ovu foru :oops: pre vise od par godina


Sedim ja na poslu , vredno sljakam, kad u momentu bacim pogled kroz prozor i snimim lika (sladak ko bombona , znamo se iz firme, vrlo velike, onako na zdravo zdravo) kako seta gore dole ulicom , pa zastane na sredini pa opet seta... cimnem ja koleginicu ,kao snimi ovog ludaka , sta li radi dole? :shock:
Nista opet ja sljakam i posto tog dana nisam izlazila na pauzu i imala sam brdo posla i ostala prekovremeno, napravim ja malu pauzu negde popodne , pridjem prozoru , kad onaj ludak jos uvek bleji ispred :?: , sad se ja vec pitam sta trazi dole, i onako kao slucajno prelece pogledom na gore 8) .
Da skratim , blejao je on tu jos jedno dva sata , a i ja povremeno proveravala gde je :oops: kad najednom njega nema vise :( i taman mi bilo sve to zanimljivo pa se razocarah sto ga ne vidim vise kad eto ti njega kod mene gore , ja zinula :shock: a on vadi iz dzepa kinder jaje :? sa pricom eto kako je bas sad snimio da sam jos na sljaci a on prolazio ulicom pa kao mislio da nisam nista klopala pa mi eto doneo to cuveno kinder jaje da me vrati u zivot :P :P :P

Ja se naravno izvalim od smeha :P :P :P .....i naravno padnem na foru :wink:
 
A ZNACI NESTO ORIGINALNO, SPONTANO, DA NIJE SKOLSKI PRIMER.

A ZNAK DA JE UPALILO JE AKO SE ONA PREVRNE OD SMEHA

THANKS !!!!

SAD ODE DA SMISLJAM NESTO ORIGINALNO, SPONTANO I DA SE PRI TOM ONA ODVALI OD SMEHA..... :wink:
 
Ako joj se dopadas nije mnogo vazno kako ces joj prici.Naravno,nemoj samo da je startujes sa nekom vec u napred smisljenom pricom jer to izgleda vrlo providno,nego najbilje je da sve ide samo od sebe.Devojke vole hrabre i samouverene muskarce :!:
 
:idea: Pretpostavljam da njemu trebaju konkretni primeri, pa evo mog slucaja.

Stajala sam sa drugaricom i cekala neke prijatelje, kad prekoputa nas dva tipa na koja nisam ni obratila paznju. Sasvim obicni. Pridju, i onaj s kojim sam se kasnije smuvala kaze:
- Izvini, imas cigaretu?
Ja ga ponudim posto je sigurno video da sam malopre ugasila... a on:
- Ma hvala, ne pusim, to je samo bio razlog da ti pridjem...
Meni je to bilo dovoljno simpaticno, a pri tom ne vulgarno. :wink:
 
Bitno je da pridjes ipak nekako nego da se ne odlucis na taj korak.Ne treba nama mnogo.Kada bi muskarci znali koliko smo slabe na slatke ali inteligentno smisljene reci,bio bi im zivot mnogo laksi.Uvek ima losih likova na obe strane,ali ni jedna nece ostati ravnodusna na iskren pristup.I to onaj u kojem se oseti opustenst.Ako se ona u tom slucaju ponasa glupo ,lose i pre svega neprimereno to je njena greska,prvenstveno greska u osnovnom vaspitanju.
 
Slazem se sa Lulu. Mislim da je vama veci problem strah od odbijanja, a ne problem kako prici. Dodajem: ako naletis na devojku koja te grubo odbije (i to moze da se desi, ali retko)u tom slucaju, takva ti zenska i ne treba. Savet: ne budi preterano uporan... nasrtljiv... usiljeno duhovit...
Mozda, da bi smanjio tremu, zamisli da zapocinjes razgovor sa nekim muskim likom.
 
koliko vidim sve djevojke pricaju o nekom spontanom prilasku a kada pricaju o svojim dozivljajima vidim da to nema veze sa spontanošću što hoće reći nema veze kako momak priđe i kakva mu je žvaka!!!
činjenica je da ako vam se momak sviđa vi igrate igru a ako ne onda ga samo iskulirate i to nema veze sa spontanošću. ustavri šta je za vas "spontano" :?:
 
:idea:
Decko pridje devojci zato sto mu se svidi! Devojka odgovori na prilaz pozitivno ili negativno u zavisnosto svidja li se i on njoj ili ne!Prica u sustini i nema neku veliku bitnost osim u slucaju kada je toliko glupa da promeni misljenje devojke!
 
kety:
kety:
:idea:
Decko pridje devojci zato sto mu se svidi! Devojka odgovori na prilaz pozitivno ili negativno u zavisnosto svidja li se i on njoj ili ne!Prica u sustini i nema neku veliku bitnost osim u slucaju kada je toliko glupa da promeni misljenje devojke!
Naravno , moze i obrnuto! :roll:
lepo si to rekla jednostavno i bez puno gnjavaze, svaka cast. :!:
stvari u zivotu su mnogo jednostavnije nego sto mislimo, mi sami pravimo komplikacije tamo gde ih nema :wink:
 

Back
Top