The Secret

Protektor

Aktivan član
Poruka
1.121
Ne znam da li ova tema postoji ali ipak pišem o njoj.
Da li ste ga gledali?
Ja sam imao ovaj film kod sebe neko vreme i nisam ga odgledao dok mi brat od tetke nije rekao kako je gledao film koji mu je promenio život.
Naime, film traje svega sat i 20 min. i više je dokumentarnog karaktera.Radi se o takozvanoj VELIKOJ TAJNI, ako ne i najvećoj tajni univerzuma.U filmu mnogi psiholoyi,psihijatri,mistici i književnici govore o nečemu što postoji od vajkada ali da o tome slabo ko zna.Naveli su neke uticajne ličnosti iz prošlosti koji su poznavali suštinsku smisao Tajne.
Da ne dužim, tajna je u tome kolika je jačina čovekove misli i želje.Svi učesnici u filmu su ispričali svoje priče kako su od prosjačkog štapa stigli do miliona i kako ni sami nisu još uvek svesni šta im se desilo.
Ljudi,ovo vam od srca preporučujem da pogledate.Nemojte biti skeptici i reći da se radi o nekakvoj okultnoj-antireligioznoj-paranormalnoj temi jer nije o tome reč.Odgledajte do kraja i recite šta mislite.
Nisam siguran gde ali film se može skinuti sa neta.
 
Autosugestija?
k010.gif
 
film je neopisiva glupost.
jesi ti pogledao film? da li si pokusao ono sto se preporucuje u filmu? da li je urodilo plodom?

i meni su ga preporucili kao ultra-popularan film, koji menja zivot, a kada sam zavrsio sa gledanjem, u glavi mi je prolazila misao - "zali boze na sta ja sprcah 80 minuta zivota. bolje da sam spavao".
ja sam u tom filmu video gomilu likova koji su se na mufte obogatili, i hoce jos novca...

voleo bih da mi neko obrazlozi zbog cega je ovaj film revolucionaran i na koji nacin mu je promenio zivot,,, toliko od mene...
 
probaj da nadjes torent :lol:

Downloadovala sam torrent i sad preko njega učitavam "The Secret", što sam našla na Oprinom sajtu... samo mnogo dugo traje....a film je oko 1:40 min tako nešto jel da? I da li ovaj dokumentarni film THE SECRET omogućava i prevod na srpski jezik ili ne ? Da li postoji mogućnost da se u torrentu podesi opcija za gledanje filma sa prevodom ?
 
ako ne verujes i ne pokusavas ne mozes ni da uspes u onome sto zelis a tajna o kojoj se govori javno-nekoliko puta se spominje da je bila tajna,sada vise nije,onaj covek je kao pisac uspeo da zaradi veliki novac,imao je ideju a vi koji nemate ideje,cinici ste,ne verujete,luzeri ste odavde pa do vecnosti:)
 
Cula sam ranije o ovom filmu. Slusala od ljdi koji su gledali i rukovodili se tim "pravilima". Plasila sam se da pogledam. Plasio me je haos svih losih misli.. Ali jedne noci sam resila da ipak pogledam "The Secret". Odgledala sam ga dva puta za redom. I apsolutno shvatila poruku.
Ubrzo sam krenula sa prvom vezbom. Ne znam da li je to bilo slucajno, ali je uspelo. Bila sam u soku kada sam tog popodneva dobila SMS. To je bilo ono na sta sam mislila, prizivala...
Ljudi pogresno shvataju, misle da je dovoljno samo pozeleti. Poenta je da verujemo u nesto, da se pravimo da je vec tako i nikako drugacije. Vizualizacija, jako bitna stvar!
Zatim sam se obratila prijatelju koji je toliko pricao o tajni. On se ponasa po tim pravilima, igra i uvek dobija. Neverovatno! Od njega sam saznala da je takodje jako bitno otkloniti negativne emocije, tipa mrznja, prezir, ljubomora... To se nekako obija i vraca nam se. U pocetku jeste tesko, ali vremenom, kaze on, predje u rutinu i postaje deo nas.
Volela bih da cujem necije iskustvo. Da li je neko od vas uspeo makar u necemu, svesno?
Jako me interesuje i cvrsto verujem da je stvarno sve moguce.
:)
 
film je neopisiva glupost.
jesi ti pogledao film? da li si pokusao ono sto se preporucuje u filmu? da li je urodilo plodom?

i meni su ga preporucili kao ultra-popularan film, koji menja zivot, a kada sam zavrsio sa gledanjem, u glavi mi je prolazila misao - "zali boze na sta ja sprcah 80 minuta zivota. bolje da sam spavao".
ja sam u tom filmu video gomilu likova koji su se na mufte obogatili, i hoce jos novca...

voleo bih da mi neko obrazlozi zbog cega je ovaj film revolucionaran i na koji nacin mu je promenio zivot,,, toliko od mene...

Svako, naravno, ima pravo na svoje misljenje. Poruka je upravo ta da moramo da verujemo u nesto. Vrati film unazad, prelistaj dogadjaje iz proslosti i seti se da li si nesto stvarno zeleo, tj. bio ubedjen u to da ce se desiti. Npr.dok si spremao neki ispit, zeleo si da ti se padne bas to pitanje, ili pitanje iz te oblasti... i bilo je tako... osecao se lepo pre izlaska u grad, osecao moc i pozitivnu energiju i te noci si sreo devojku u koju si se zaljubio.. ili te je mozda startovalo 10 njih. Tajna je upravo u tome. U moci koju svako od nas poseduje i to radi svesno ili nesvesno. Umece je da to spoznamo i pocnemo svesno da radimo, da postane deo nas. Razmisli ;)
 
MA da.
Tajna o kojoj se govori javno :rotf:




Film ima zaista prelepu poruku, ne sme se shvatiti najbukvalnije npr" obogaticu se za mesec dana, itd.."
Poenta cele price je da nas nista ne kosta ako razmisljamo o lepim stvarima...i svet oko nas i zivoti ce nam biti lepsi...nema tu neke velike tajne, pokusajte, nista ne kosta..:heart:
 

Back
Top