Koliko su muškarcima bitne godine?

Karlito Brigante

Poznat
Banovan
Poruka
9.306
Dakle(m),da pojasnimo,koliko vam je bitna razlika u godinama,i šta je toleratna razlika u plusu ili minusu za vašu ženu/devojku?Kako i koliko se menjao vaš stav o razlici u godinama kako ste postajali stariji?Svedoci smo velikog broja veza i brakova,gde je razlika i do 30 godina.Kako gledate na takve veze i brakove?Šta mislite da li je presudan interes ili emocije,mešavina jednog i drugog,ili nešto treće?
 
Da li je bitna razlika u godinama ili ne?Mislim da jeste,cela jedna generacija ima zajedničke želje i snove...dok druga ime druge...;).Zavisi od osobe do osobe...svi smo individualni...;).
Najstariji moj partner je bio samo 2 godine stariji,svi ostali su bili mlađi (do 4 god.;))...
 
Samo da dodam, s obzirom da sam u mom družtvu bila jedina devojka koja se zabavljla sa 15 godina starijim, pa sam stalno bila na meti, što društva, što ostalih, sprovela sam malo istraživanje na tu temu i došla do zaključka da žene generalno ne vole mnogo starije. Može par godina, do 6-7, ali preko toga, većina zakoluta očima.
 
pa, nemam pravilo...
do sada nisam bio sa mnogo mladjim devojkama od sebe 6. g. max, a i to mi se tada cinilo mnogo. verujem da sa godinama razlika gubi na znacaju. recimo, ja 40, a ona 30.... tada 10tak godina necje biti neki problem. u plusu sam bio do +12... ili i vise? hm... mozda i vise :D, ali ne mogu da kazem da je to bilo nesto ozbiljno, tako da ne moze da se racuna ako se gleda iz nekog ugla braka i veze.
mislim da nije presudan, i da se ljudi pronalaze po nekim drugim sadrzajm i vrednostima, kada su u pitanju ozbiljne veze i brakovi.
ako smo se upustili u vezu sa nekim starijim, ili mladjim i to pocne da se razvija nekim "ozbiljnim" tokovima, mislim da se ne bih preispitivao razliku u godinama.
 
Razlika u godinama je bitna nekima.
Što se godina tiče drugima je bitniji broj.

Muškarci koji misle o porodu sigurno da prednost daju do 27 godina.
Istovremeno gledajući zrelost i vaspitanje devojaka, minus je sve što je ispod 21, u blagom minusu ono što je do 24.
Tako je biološkim manijacima najelitnije žensko godište od 24 do 27...


A za vezu koja nema veze sa porodicom i sa decom?
Pa očigledno da je onda nebitno i zrelost i zdravlje , a prednost je "lakoća" življenja.

Iz ženskog ugla danas je vrlo česta varijanta lov na mladjeg muškarca , naročito u godištu od 24-28 kao poslednji zez pred ulazak u voz, a kasnije je to dobra terapija da se zaboravi propušteni voz i čekanje na sledeći.

Sa druge strane stariji muškarac osim što mu je deblji novčanik i mirniji tok misli ima prednost i u zrelijim stavovima i stabilnom čuvanju zajednice....

Inače važi pravilo ukrštanja, kad se izbegava veza. Tako sam i ja sa mladjim bratom -10 delio moje poznanice, a on meni svoje, ali to je sve gubljenje vremena na ego igre i naprcavanja, a i stavovi koje mediji nameću i reakcije svih u društvu umaju veze sa tim....
Kad neko izjavi da neće da se vezuje u 19 jer je rano i već vidiš da će to biti negde u 28oj onda možeš da glumiš tatu, batu, da se smaraš i da lečiš svadjama, ili da ne padaš na fore razmaženosti i da ispadaš manje atraktivan od nekog idealizovanja frajera sa ćoška koji je tako lepo obučen i slatkorečivo fin (o ćurkama sve najlepše).Ili možeš da rešiš da šetaš sa tom idejom u gomili istih , da će svi juriti u zezanju do neke 25 i onda se polako povezivati i smirivati....i prihvati igru....
 
Kažu da je idealna razlika +7godina za ženu! Da, da, dragi moji i drage moje, toliko muškarcima treba da dostignu onu zrelost i razliku i godinama. Taman tad žena zna šta može, koliko može i šta hoće( u krevetu)- muškarac mlađi 7 godina to može i da joj ispuni!:lol:
Ja sam ipak za +7 u korist muškarca!:mrgreen: Tu sam carica!!! hihihhiii
 
Kažu da je idealna razlika +7godina za ženu! Da, da, dragi moji i drage moje, toliko muškarcima treba da dostignu onu zrelost i razliku i godinama. Taman tad žena zna šta može, koliko može i šta hoće( u krevetu)- muškarac mlađi 7 godina to može i da joj ispuni!:lol:
Ja sam ipak za +7 u korist muškarca!:mrgreen: Tu sam carica!!! hihihhiii

Шта на све то каже медицина?
 

Back
Top