kad NE(ZNAM) znaci DA!...
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: kad NE(ZNAM) znaci DA!...

zzzzzzzzzzz
    Guest

Podrazumevano kad NE(ZNAM) znaci DA!...

Ako pridjete devojci (decku) i ona vam odmah kaze NE ZNAM sanse da ce se to pretvoriti u DA su 90%, a ako kaze NE vase sanse mogu da budu nikakve ali i prilicne....Samo je potrebno biti uporan, taktican i strpljiv. Jeste razmisljali o tome, ili mozda primenili u praksi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.01.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: kad NE(ZNAM) znaci DA!...

Citat Original postavio zzzzzzzzzzz
    Ako pridjete devojci (decku) i ona vam odmah kaze NE ZNAM sanse da ce se to pretvoriti u DA su 90%, a ako kaze NE vase sanse mogu da budu nikakve ali i prilicne....Samo je potrebno biti uporan, taktican i strpljiv. Jeste razmisljali o tome, ili mozda primenili u praksi
    Obicno to ne znam zavii od osobe,ima onih kod kojih je to stvarno tako,ali ima onih koji te time cisto iskuliraju,tako da...

Primećen član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Ja obozavam kad novom (ako smo zajedno ne duze od 3 dana) decku na pitanje "Vidimo se sutra?" kazem "pa (neizostavno pa)ne znam" kad mu se u sjajnim okicama vidi da zeli iz sveg srca da kazem "da".....Pokvareno? Sta, cu volim da ih mucim

zzzzzzzzzzz
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio QchCK*a
    Ja obozavam kad novom (ako smo zajedno ne duze od 3 dana) decku na pitanje "Vidimo se sutra?" kazem "pa (neizostavno pa)ne znam" kad mu se u sjajnim okicama vidi da zeli iz sveg srca da kazem "da".....Pokvareno? Sta, cu volim da ih mucim
    bar znash shta hocesh i josh saznash shta on hoce
    vrlo praktichno nema shta :wink:

Aktivan član miss (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

ja decku kazem NE ZNAM kad je mnogo fini,ali mi se ne svidja pa hocu lepo da ga iskuliram,a NE znaci samo NE

Ističe se Alexandra9 (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

To ,,ne znam'' je tu iz odredjenih razloga... Koliko ima onih koji kroz opklade ,,iskoriscavaju'' devojke... To verovatno nije prijatno... Verovatno je to ,,ne znam''... hmm... neki test na to... Mada onaj koji se opkladi u dobre pare ce obigravati oko devojke i mesec dana... zaista odvratno...

I kako onda ocekujete neki konkretan odgovor kada neki kreteni traumiraju devojke?...

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

Citat Original postavio Alexandra9
    To ,,ne znam'' je tu iz odredjenih razloga... Koliko ima onih koji kroz opklade ,,iskoriscavaju'' devojke... To verovatno nije prijatno... Verovatno je to ,,ne znam''... hmm... neki test na to... Mada onaj koji se opkladi u dobre pare ce obigravati oko devojke i mesec dana... zaista odvratno...

I kako onda ocekujete neki konkretan odgovor kada neki kreteni traumiraju devojke?...
    mislim da decko nije imao na umu opkladu kada je pitao...

Ističe se Alexandra9 (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Citat Original postavio DJ_MaRe
    Citat Original postavio Alexandra9

mislim da decko nije imao na umu opkladu kada je pitao...
    Ja sam samo rekla zasto se koristi to ,,ne znam''... Naravno, ne moze se generalizovati, ali iz raznih prica, najvise se svodilo na to...

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Podrazumevano Re: kad NE(ZNAM) znaci DA!...

Citat Original postavio zzzzzzzzzzz
    nista sto jedna dobra samarcina nemo'z sredi... 8)

Slične teme

1. Znam da ne znam -majeutika
    Autor ms u forumu Filozofija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 06.04.2008., 21:46
  2. Da li neko zna sta znaci MTK? Ja znam, a vi?
    Autor jklmnnj u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 10.05.2005., 06:21
  3. STA ZNACI SKRACENICA SAJ?ILI SAI NE ZNAM TACNO
    Autor studentkinja u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.09.2004., 23:29

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku