Putin podrzao Acu za predsednika!

Rocco S

Primećen član
Banovan
Poruka
510
moscow278ij4.jpg
 
Паметан је Аца, види да му његови Енглези нису обезбедили круну.
Готова је прича, скроз смо руска интересна сфера, кад нам и бивши енглески официр иде на поклоњење руском Цару. :)
 
Паметан је Аца, види да му његови Енглези нису обезбедили круну.
Готова је прича, скроз смо руска интересна сфера, кад нам и бивши енглески официр иде на поклоњење руском Цару. :)
Ја не морала бити фаш краљ, ја могла бити фаш председник фрховног софјета, само да је дошифотно!
Као труг Ким Џонг Ил!

:lol:
 
Паметан је Аца, види да му његови Енглези нису обезбедили круну.
Готова је прича, скроз смо руска интересна сфера, кад нам и бивши енглески официр иде на поклоњење руском Цару. :)

Znači, Englezi su već dva puta zabrljali? Prvo: Nakon WW2 NIJE obnovljena Monarhija, a ni nakon raspada SFRJ opet ništa:D:D:D
 
Zgodna zezancija, ali bi možda danas Srbiji bilo bolje sa Kraljem koji slabo govori srpski, nego sa ovim lopovima koji ga dobro govore?:D

Чим овај што не зна Српски докаже да није лопов тако што се исели из двора који је власништво породице кнеза Павла...
И сам почне да плаћа порез и рачуне за најекслузивнији смештај у Југоисточној европи...
 
Чим овај што не зна Српски докаже да није лопов тако што се исели из двора који је власништво породице кнеза Павла...
И сам почне да плаћа порез и рачуне за најекслузивнији смештај у Југоисточној европи...

Sitničariš: Nakon raspada Juge-pljuge trebala mu je biti vraćena cela Kraljevina!:D
 

Back
Top