Sutra u 12h protest DS-a protiv Tomislava Nikolica

Ispred Palate pravde ce se okupiti. Povodom izjave Tomislava Nikolica da ce osloboditi ubice Zorana Djindjica.

A danas se on izvinio koliko ja znam?

Tako malo znas!
Da nije on licno i ubio Djindjica, ne bi me zacudilo da si i to "cuo"!

Veceras je sat vremena u emisiji Intervju (odmah posle Tadica) decidno rekao: NIKADA nece osloboditi ubice ovog gnusnog cina, niti je to rekao, niti ce.
Samo je rekao da, ako bude izabran, ima pravo i OBAVEZU da pogleda ono sto mu bude predoceno u bilo KOJEM postupku za POMILOVANJE bilo koga, ali to ne znaci i da hoce, ili nece, nego ce njegovi pravnici ukazati na koja presuda jeste u redu, u kojoj nesto ne stima.

To sto Tadic pokusava nesto silom, nece mu proci.
Radikali samo treba da ostanu mirni i ne nasedaju provokaciji, sto i jeste cilj doticnog.
I da narod vidi ko laze a ko ne, pa da to i vrednuje na adekvatan nacin 3. februara.
 
Шта сер.те човјек уопште то није изјавио. Је... вас више Б92 и глупости које они ваљају.

Gledala sam ga i slusala veceras na RTS-u, i sam je rekao kako su osvanuli neki natpisi i komentari da je obecao oslbodoti Legiju, podmetacina, nikad to nece uciniti.
A ne znam zasto se "demokrate" tako uzmuvale, da nesto ne kriju, pa je onda napad najbolja odbrana!
 
Tako malo znas!
Da nije on licno i ubio Djindjica, ne bi me zacudilo da si i to "cuo"!

Veceras je sat vremena u emisiji Intervju (odmah posle Tadica) decidno rekao: NIKADA nece osloboditi ubice ovog gnusnog cina, niti je to rekao, niti ce.
Samo je rekao da, ako bude izabran, ima pravo i OBAVEZU da pogleda ono sto mu bude predoceno u bilo KOJEM postupku za POMILOVANJE bilo koga, ali to ne znaci i da hoce, ili nece, nego ce njegovi pravnici ukazati na koja presuda jeste u redu, u kojoj nesto ne stima.

To sto Tadic pokusava nesto silom, nece mu proci.
Radikali samo treba da ostanu mirni i ne nasedaju provokaciji, sto i jeste cilj doticnog.
I da narod vidi ko laze a ko ne, pa da to i vrednuje na adekvatan nacin 3. februara.

I sta to malo znam? :confused: Samo sam preneo info od DS-a.

P.S> ko laze se moze ispostaviti samo posle izbora, i to samo u pobednika.
 
Tako malo znas!
Da nije on licno i ubio Djindjica, ne bi me zacudilo da si i to "cuo"!

Veceras je sat vremena u emisiji Intervju (odmah posle Tadica) decidno rekao: NIKADA nece osloboditi ubice ovog gnusnog cina, niti je to rekao, niti ce.
Samo je rekao da, ako bude izabran, ima pravo i OBAVEZU da pogleda ono sto mu bude predoceno u bilo KOJEM postupku za POMILOVANJE bilo koga, ali to ne znaci i da hoce, ili nece, nego ce njegovi pravnici ukazati na koja presuda jeste u redu, u kojoj nesto ne stima.

To sto Tadic pokusava nesto silom, nece mu proci.
Radikali samo treba da ostanu mirni i ne nasedaju provokaciji, sto i jeste cilj doticnog.
I da narod vidi ko laze a ko ne, pa da to i vrednuje na adekvatan nacin 3. februara.


Da, ali je isto tako rekao pre samo par godina da nema ni trunku žaljenja zato što je ZĐ ubijen, da mu je čak drago.

Eto, to bi ukratko bio opis mentalnog sklopa vašeg budućeg predsednika.
 
Samo je rekao da, ako bude izabran, ima pravo i OBAVEZU da pogleda ono sto mu bude predoceno u bilo KOJEM postupku za POMILOVANJE bilo koga, ali to ne znaci i da hoce, ili nece, nego ce njegovi pravnici ukazati na koja presuda jeste u redu, u kojoj nesto ne stima.

.

'Njegovi pravnici' :):) Postoji Komisija koja resava te zahteve za pomilovabnje,a ciji je predsednik jedna poznata profesorka Pravnog fakulteta. Ona sigurno nece predloziti da se Milanovic pomiluje,a bas me zanima koga bi Toma stavio na njeno mesto :):) Cela SRS ima samo 2 dobra pravnika :)
 
Gledala sam ga i slusala veceras na RTS-u, i sam je rekao kako su osvanuli neki natpisi i komentari da je obecao oslbodoti Legiju, podmetacina, nikad to nece uciniti.
A ne znam zasto se "demokrate" tako uzmuvale, da nesto ne kriju, pa je onda napad najbolja odbrana!

Ма Милошевић је мала маца шта ови режимски медији раде. Погледајте теме, наслове и најаве на Б92, па Карић због тога није добио фреквенцију, а РТС је горио! "Nikolić: Proveriću presude", "DS: Nikolić opasnost za građane", "Pobeda Nikolića oslabila bi dinar"... Данас гледам вијести Б92 и најава за Тому Николића је "Умало пао низ степенице". Да не причам остале глупости типа "ДСС-НС уцјењују Тадића"-"Тадић каже одлучно НЕ уцјенама" и сл. Ако је то непристрасно медијско небо Србије, ако је то демократија и новинарска објективност онда ја дефинитивно нисам нормалан.:confused::roll:
 
'Njegovi pravnici' :):) Postoji Komisija koja resava te zahteve za pomilovabnje,a ciji je predsednik jedna poznata profesorka Pravnog fakulteta. Ona sigurno nece predloziti da se Milanovic pomiluje,a bas me zanima koga bi Toma stavio na njeno mesto :):) Cela SRS ima samo 2 dobra pravnika :)

Е мој ти, помиловање и амнестија су два различита појма! А ја мислио да су радикали неписмени и необразовани. :D
 
jes al dobijes ruske table za taj krsh :)

800px-Russian_registration_3239.jpg

svi 3 februara posle 20 časova poskidajte cg table idite u sedište srs-a u vašem mestu dobijate odmah ove:D
 

Back
Top