Sex u gradskom prevozu

Ma ne mora to da bude sex do krjaja,vec moze i nesto sto ce da vam zagolica mastu...Evo,npr,(dogadjaj je istinit)moj kolega krene jedno jutro na posao gradskim.Uz put mu se nekako nezgodno namesti fenomenalna plavusa.Toliko se uzbudio da je omanuo nekoliko stanica.U stvari omanuo je debelo.To je prijatni deo.A sad neprijatni:kad je najzad resio da izadje video je da mu nema novcanika i da ga je,verovali ili ne,plavusa odradila.Posto je zavrsio u nekoj zabiti,jedva je uhvatio vezu do posla za sta ga je sef propisno iska*ao...
 
Pitagora:
bundeva:
Svaka cast,Pitagora,na priznanju!

Zar sam rekao nesto sto nisam trebao? :? :oops:
Ma jok,Pitagora,ovde ti je sve dozvoljeno da kazes(skoro).Imao si lepo iskustvo i posteno si to priznao.Iskustva na ovu temu stvarno mogu biti od krajnje prijatnih do krajnje neprijatnih.Ti si iskreno rekao sta ti prija.Kao sto je i ova devojka rekla sta joj ne prija-napaljeni penzosi koji se cesu..
 
ja nikada nisamimala takva iskustva,ali bih definitivno volele...zamisli te samo...da te neko onako zestoko po*ebe ..mmmmm.....drage volje,a da oko vas bude mnogo ljudi...zelim to...madjutim nikada nisam imala prilike....ali naloze me oni momci u busu koji kao slucajno dotknu moje sise,ili me u krivini nekako slucajno naguze...osecaj je divan...
pzdrav...Violeta
 
e violeta, to ja stvarno volim da radim
poslednji put pre jedno par meseci
bio je pun autobus, dodirivao sam joj grudi rukom , nije se ni pomakla, hmmmmmmm
uzivala je znam , uskoro sam sisao na stanici , ona je ostala
razmisljao sam da li da ostanem do poslednje stanice ili ne
odustao sam
nisam hteo da kvarim
verovatno ona ne bi ni pristala
ko to zna
mozda se sretnemo nekad u busu :wink:
 

Back
Top