Šta da radim?

Šta da radim?

  • Da mu se lepo sutra izvinim i da mu kupim nesto

  • Da ga i dalje zezam i zezam celu zgradu

  • Da vise to nikad ne radim i da mu se ne izvinjujem

  • Poslusaj moj predlog (ako sam napisao/la)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neko94

Zainteresovan član
Poruka
103
Jeste da nije deo za temu ali u panici sam (a i onako ce tema da propadne ili ce biti zaklujucana).

Posle engleskog sa jos 2 drugara zezamo komsije preko interfona u susednoj zgradi.Pozvali smo 3 stana i nesto ih zezali.Ja sam razglovarao (citaj: zezao ljude), drugar je prekrio kameru prstom, a jedan je strazario.Izasao je jedan covek i mene uhvatio zakraglu u poceo da me vuce u zgradu.Bio je besan i rekao je da ce da zove milicuju, moje roditelje pa da ja idem u popravni dom da me tamo uzmu.Ja sam se usr@0!!! Onda je bio nei "inspektor" kod njega u stanu i rekao je da me vodi u miliciju, da uzmu moje ime, prezime, ota, majku i da me vodi.Ja sam se usr@0!!! Kod njega sam bio pola sata i sve mi je pricao da mi uradi (sa starijom zenom i inspektorom): da me odvede u popravni dom, da kaze roditeljima, da kaze direktoru skole, da kaze direktoru privatne skole engleskog...[Ja sam se B]usr@0[/B]!!! Onda me je pustio i rekao da vise to ne radim (drugari pobegli).Sta sad da radim:

1. Da mu se lepo sutra izvinim i da mu kupim nesto (neku kafu, nesto...)
2. Da ga i dalje zezam i zezam celu zgradu
3. Da vise to nikad ne radim i da mu se ne izvinujem
4. Poslusaj moj predlog (ako sam napisao/la)

1. Zivim u zgradi pored, pa :shock:...
2. "Miroljubiv" sam i ne volim da se kurcim
3.
4. Ako si napisao/la da te poslusam
 
Jel on zna tachno ko si ti? Ako zna i ako ga vidjash povremeno onda se obavezno iskupi nekako jel ipak nije zvao tvoje roditelje! A tvojim "DRUGOVIMA" reci da su p**ke!
 
prvo ako neznas bezati onda samo hodaj i pravi se lud, drugo vidi se da nemas iskustva sa pravljenjem sr@nj@ cim si se usr@0, trece to ti nije bio pravi inspektor nego verovatno neki ortak, najgore sto moze da ti se desi je da ti kaze kevi/caletu (za z@jebav@nje se neide u popravni dom, niti ce direktora skole da zabole alatka za nekog tamo like, a u skoli engleskog bi ga oterali u PM jel im ti placas a ne nece on da im placa da te izbace).

Ja bih ti preporucio sa slobodno pravis sranja al sledeci put malo pametnije to. Najvaznije ti je da ne panicis i da se ne usr@0-es nego da se pravis lud, i ako te uvati onda se pravi lud i kenj@j nesto a ne da te uplasi pretnjama i ti jos sve da mu priznas i kazes. Od inspektora trazi znacku da ti pokaze ako nije u uniformi.

To ti je to od mene a ti vidi kako ces.

(A sto se tice tog komsije ja bih ga sad tek zajeb@v@o)
 
Hvala ljudi! Mislis li da ce da se razbesni.A ti kao da ne bi rekla kako se zoves.Rekla zena da sam joj poznat.Toliko sam se usro da nijedno ime nisam mogao da se setim! Prvo sam rekao da sam skola Dusan Radovic (udaljena 0.5km od moje-malo manje), pa sam onda rekao ko sam i u koju skolu idem.Mislim da nece da kaze mojim roditeljima jer je rekao da nece.Sta da mu kupim? Ipak postoje sanse da se razbesni...valjda...
 
prvo ako neznas bezati onda samo hodaj i pravi se lud, drugo vidi se da nemas iskustva sa pravljenjem sr@nj@ cim si se usr@0, trece to ti nije bio pravi inspektor nego verovatno neki ortak, najgore sto moze da ti se desi je da ti kaze kevi/caletu (za z@jebav@nje se neide u popravni dom, niti ce direktora skole da zabole alatka za nekog tamo like, a u skoli engleskog bi ga oterali u PM jel im ti placas a ne nece on da im placa da te izbace).

Ja bih ti preporucio sa slobodno pravis sranja al sledeci put malo pametnije to. Najvaznije ti je da ne panicis i da se ne usr@0-es nego da se pravis lud, i ako te uvati onda se pravi lud i kenj@j nesto a ne da te uplasi pretnjama i ti jos sve da mu priznas i kazes. Od inspektora trazi znacku da ti pokaze ako nije u uniformi.

To ti je to od mene a ti vidi kako ces.

(A sto se tice tog komsije ja bih ga sad tek zajeb@v@o)

Jeste tacno...ali ako si se nasao u slicnoj situaciji, verovatno znas kakav je.I meni je prismrdelo to sto im je inspektor bio odmah u kuci i da cu da idem u popravni dom.Ali mozak mi je koristio samo 0.0000000000000000000000001% svoje mase za razmisljanje o tim stvarima. Sta da mu kupim? Ne mislim sad necu cuku ili tako....
 
Ih mene ko je sve mene smarao pa mu nisam ni reko ni ko sam ni sta sam vec ga oterao u PM, nemoj ni slucajno da mu izvinjavas, najvaznije ti je da ostanes u svom fazonu i da ga iskuliras i izlupetas nesto ako te uhvati. Nema on tebe pravo da smara ma koji god inspektor bio. Ja ti sve ovo pricam iz iskustva da ti pomognom, a ti radi kako hoces.
 
xa,xa
brate
moram ti rec da si teska p.izda
bez ljutnje
dobro nisi pa na koljena i molio za milost
ima jedna stvar koja se zove bjezanje cim osjetis da ti se sprema neko s.ranje
probaj to ponekad ako mislis da pravis zulum po komsiluku
opet kazem bez ljutnje
vecina drugih bi se slicno ponijela
kad su mene uvatili u kradji grisina u lokalnoj samoposluzi
bjeza sam ka lud alkad me uvatise
rekao sam nisam je a tri kila grisina mi u dzepovima
izvuka sam se plakanjem
 
Slusam svaki predlog.Mada mislim da bi bilo lepo i uctivo da mu se izvidim.Rekao mi je da se na druzim sa ovakvim drugarima i da treba da se stidim jer sa odlican a ovo radim.Bolje da mu se izvinim nego da kaze caletu.
 
Брате ти си стварно дете ***... Каквих све људи има овде...

Какав бре поправни, какви инспектори, какво плакање јел' си нормалан ти? :? Ћути и уживај док си малолетан, могу да ти попуше курчину...
 
Jeste da nije deo za temu ali u panici sam (a i onako ce tema da propadne ili ce biti zaklujucana).

Posle engleskog sa jos 2 drugara zezamo komsije preko interfona u susednoj zgradi.Pozvali smo 3 stana i nesto ih zezali.Ja sam razglovarao (citaj: zezao ljude), drugar je prekrio kameru prstom, a jedan je strazario.Izasao je jedan covek i mene uhvatio zakraglu u poceo da me vuce u zgradu.Bio je besan i rekao je da ce da zove milicuju, moje roditelje pa da ja idem u popravni dom da me tamo uzmu.Ja sam se usr@0!!! Onda je bio nei "inspektor" kod njega u stanu i rekao je da me vodi u miliciju, da uzmu moje ime, prezime, ota, majku i da me vodi.Ja sam se usr@0!!! Kod njega sam bio pola sata i sve mi je pricao da mi uradi (sa starijom zenom i inspektorom): da me odvede u popravni dom, da kaze roditeljima, da kaze direktoru skole, da kaze direktoru privatne skole engleskog...[Ja sam se B]usr@0[/B]!!! Onda me je pustio i rekao da vise to ne radim (drugari pobegli).Sta sad da radim:

1. Da mu se lepo sutra izvinim i da mu kupim nesto (neku kafu, nesto...)
2. Da ga i dalje zezam i zezam celu zgradu
3. Da vise to nikad ne radim i da mu se ne izvinujem
4. Poslusaj moj predlog (ako sam napisao/la)

1. Zivim u zgradi pored, pa :shock:...
2. "Miroljubiv" sam i ne volim da se kurcim
3.
4. Ako si napisao/la da te poslusam

одмах да ти кажем и ја сам зајебавао људе преко интерфона, али сам пазио да позовем оног на 5+ спрату кога ће мрзети да сиђе до доле. Е сад да си позвао мене и зајебавао ме као што си тог лика вероватно бих сишао доле и убио те од батина не бих ти звао "инспекторе" и слично....сад лепо да му купиш кафу извиниш и заоболазиш тај улаз наредна 3 месеца
 
Covece, onaj cica je bio bolestan.Nisam mogao normalno da hodam nego meje sve vreme drzao i vukao.Pa me je i bio (mlatnuo nekolik puta u glavu).E sad ti vidi.Da sam neka propalica i da me boli q.rac za skolu (podrazumeva se cigarete i kecevi- opis moje generacije), napsovao bi ga ja i nmlation.Al ja sam normalan,
 
Брате ти си стварно дете ***... Каквих све људи има овде...

Какав бре поправни, какви инспектори, какво плакање јел' си нормалан ти? :? Ћути и уживај док си малолетан, могу да ти попуше курчину...

ebeno genijalno
obavezno poslusati
 
Sad sam se opasuljio.He, ne mogu da verujem da sam ga molio da me pusti i nazivao gospodinom.Kad sad razmislim trebao sam da odma uhvatim sturu jedno vreme kad su me pustili.
 
xa,xa
kad su mene uvatili u kradji grisina u lokalnoj samoposluzi
bjeza sam ka lud alkad me uvatise
rekao sam nisam je a tri kila grisina mi u dzepovima
izvuka sam se plakanjem

a871d0a789e1de16896c111b159d5d5d.gif


Kad vec ludujes, luduj da bi jeo...
4b435ec34fd661a2adf282dbbc23872f.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top