Zvucne karte i igre

zeljkov020

Primećen član
Poruka
616
Ja cu da je kupim zbog Team fortress-a 2 , to je ustvari skup igara : HL 2 ,HL 2 ep 1 , HL 2 ep 2 , Portal i Team fortress 2 , stim sto uz HL 2 idu (na istom disku) i HL 1 source i Counter stike source i sve to za 3000 din:) Nazalost iako izgoreh da je kupim moracu da pricekam sledeci mesec jer mi zena naostrila macetu i samo me ceka pa da secne ( uzeo sam novu zvucnu X-Fi Xtreme i Logitech G9 misonju).
 
offtopic
@zeljkov a shto tu zvuchnu?! jel ima razlike u zvuku i kake zvuchnike imash??? (ja imam pojachalo neko Pioneer i 2x200W pa sam i ja mislio da uzmem tako neshto ako je razlika u kvalitetu :D)
i josh jednom sry za OT :)
 
offtopic
@zeljkov a shto tu zvuchnu?! jel ima razlike u zvuku i kake zvuchnike imash??? (ja imam pojachalo neko Pioneer i 2x200W pa sam i ja mislio da uzmem tako neshto ako je razlika u kvalitetu :D)
i josh jednom sry za OT :)

Pa ta mi se svidela Creative X-Fi Xtreme gamer , razlika izmedju nje i integruse je nebo i zemlja (cistiji zvuk bez suma , jaci zvuk , mozes da cujes cak i stvari koje pre nisi , EAX 3,4,5 podrska itd..) zvucnicu su Genius 5.1 home theatre deluxe (drveni sistem 5.1 oko 150w r.m.s.) . Drugi razlog je sto rasterecuje procesor obrade zvuka pa ti to izadje ko da si kloknuo proceso od 5%-15% (sto zahtevnija igra to ces veci dobitak primetiti)
 

Back
Top