Sta zene treba da ucine da bi zadrzale muskarca pored sebe?

Z

ZukyBoy

Gost
Nedavno sam krstario ovuda i procitao zanimljivo stivo u kome je pisalo sta muskarac treba da uradi da bi zadrzao zenu pored sebe.Posto to nije prvi put da na krstarici nalazim ovekve naslove strasno sam se razocarao i pomislio ko li pise te sve stvari i ima li taj neko imalo obzira prema muskom rodu.Pa zar smo mi jedini koji treba da se ponasaju fino i kulturno i da dozvoljavamo da nas gaze kad im se prohte.
Zato vas pitam sta je to sto volite i sta biste zeleli da vam zena pruza i kako da se ponasa prema vama,a sta je to sto vi cinite za njih a cini se da one to ne primecuju?
 
Ono sto sam ja do sada zakljucila je da je osnovni uslov da zena zadrzi muskarca je da mu pruzi dovoljnu slobodu, da ga ne gusi u bilo kom smislu. Da ima razumevanja i kad joj on ponekad nesto precuti (ovde ne pricam o prevari to je nesto drugo vec posao, drustvo,izlasci...), da ga ne proverava. Bitno je i da ga pusti da on se oseca kao muskarac, a samim tim i ona dao zena, da ume da slusa ali i da ume da cuti!
Da bude samostalna, ali ipak da se on oseca kao bitan deo njenog zivota. Isto tako da mu omoguci odgovarajuce intelektualno nadmetanje i dopunjavanje!
Nisam za to da zena bude podredjena musarcu, u stari sigurna sam da se prava zena nikad ni ne moze osecati kao da je u senci jednog muskarca! :wink:
 
kety:
Ono sto sam ja do sada zakljucila je da je osnovni uslov da zena zadrzi muskarca je da mu pruzi dovoljnu slobodu, da ga ne gusi u bilo kom smislu. Da ima razumevanja i kad joj on ponekad nesto precuti (ovde ne pricam o prevari to je nesto drugo vec posao, drustvo,izlasci...), da ga ne proverava. Bitno je i da ga pusti da on se oseca kao muskarac, a samim tim i ona dao zena, da ume da slusa ali i da ume da cuti!
Da bude samostalna, ali ipak da se on oseca kao bitan deo njenog zivota. Isto tako da mu omoguci odgovarajuce intelektualno nadmetanje i dopunjavanje!
Nisam za to da zena bude podredjena musarcu, u stari sigurna sam da se prava zena nikad ni ne moze osecati kao da je u senci jednog muskarca! :wink:


IMA LI TAKVIH ZENA :?:
 
kosmopolit:
kety:
Ono sto sam ja do sada zakljucila je da je osnovni uslov da zena zadrzi muskarca je da mu pruzi dovoljnu slobodu, da ga ne gusi u bilo kom smislu. Da ima razumevanja i kad joj on ponekad nesto precuti (ovde ne pricam o prevari to je nesto drugo vec posao, drustvo,izlasci...), da ga ne proverava. Bitno je i da ga pusti da on se oseca kao muskarac, a samim tim i ona dao zena, da ume da slusa ali i da ume da cuti!
Da bude samostalna, ali ipak da se on oseca kao bitan deo njenog zivota. Isto tako da mu omoguci odgovarajuce intelektualno nadmetanje i dopunjavanje!
Nisam za to da zena bude podredjena musarcu, u stari sigurna sam da se prava zena nikad ni ne moze osecati kao da je u senci jednog muskarca! :wink:


IMA LI TAKVIH ZENA :?:

ima kozmo, ali ne za tebe! :wink:
 
kosmopolit:

posto je pitanje bilo: "sta zena treba da ucini kako bi zadrzala muskarca pored sebe", da li to onda znaci da kod tebe pali mogucnost da se nadjes na lavovskom meniju? ah, zaboravila sam da smo nesto danas razgovarali o pusenju ti i ja: jel to volis da radis pre nego sto te uvrstim u lavlji jelovnik ili posle? cccc, zar ne znas da je pusenje opasno po zdravlje?
 
kosmopolit:
kety:
Ono sto sam ja do sada zakljucila je da je osnovni uslov da zena zadrzi muskarca je da mu pruzi dovoljnu slobodu, da ga ne gusi u bilo kom smislu. Da ima razumevanja i kad joj on ponekad nesto precuti (ovde ne pricam o prevari to je nesto drugo vec posao, drustvo,izlasci...), da ga ne proverava. Bitno je i da ga pusti da on se oseca kao muskarac, a samim tim i ona dao zena, da ume da slusa ali i da ume da cuti!
Da bude samostalna, ali ipak da se on oseca kao bitan deo njenog zivota. Isto tako da mu omoguci odgovarajuce intelektualno nadmetanje i dopunjavanje!
Nisam za to da zena bude podredjena musarcu, u stari sigurna sam da se prava zena nikad ni ne moze osecati kao da je u senci jednog muskarca! :wink:


IMA LI TAKVIH ZENA :?:

Pa nece ti svakako ovakva jedna pasti sa neba, da bi zena bila super zena, i muskarac mora biti pravi muskarac (izgleda da ja previse koristim ovaj izraz!!!)
 
Zena treba jako da drzi do sebe, nikako ne sme da se opusti i pomisli: pa on mene voli, sto moram da se sminkam i lepo oblacim. Treba da odrzava sve prijateljske veze koje je imala i pre doticnog, da bude duhovita, sarmantna, nikako ne sme da ga proverava ili insistira na pitanjima na koje on nije spreman da odgovori. On mora da ima utisak da je jedini i neponovljiv.

Kada dodju trenutci stagnacije u vezi (i muskarci su samo ljudska bica, i oni imaju probleme), zena treba da preuzme inicijativu... npr. da ga pozove na veceru u neki restoran, ili da napravi svecanu veceru u kuci (sa sexy donjim rubljem)...

Zena treba da zivi svoj zivot... sa muskarcem.
 
kosmopolit:
sta podrazumevas pod muskarcem ?

Da on meni prvi pridje, da me osvaja, da se ne uplasi, da nema kompleksa, da je siguran u sebe, da je smiren,da je sposoban, da je iskusan, da je kavaljer, da je pun kontrasta, da ume da me odusevi i iznenadi, nasmeje, rasplace, da je svestan svojih vrlina i mana, da ne prica bajke, da me postuje, da mi je prijatelj i ljubavnik, ....
ili barem nesto od ovoga :wink:
 
kety:
kosmopolit:
sta podrazumevas pod muskarcem ?

Da on meni prvi pridje, da me osvaja, da se ne uplasi, da nema kompleksa, da je siguran u sebe, da je smiren,da je sposoban, da je iskusan, da je kavaljer, da je pun kontrasta, da ume da me odusevi i iznenadi, nasmeje, rasplace, da je svestan svojih vrlina i mana, da ne prica bajke, da me postuje, da mi je prijatelj i ljubavnik, ....
ili barem nesto od ovoga :wink:
ti mora da si onda nataša bekvalac pošto ti je kriterijum uhhhhhhhhh
a za iskustvo,pa kako mislis da svi muskarci budu iskusni to se ipak mora steci :twisted:
 
kety:
kosmopolit:
sta podrazumevas pod muskarcem ?

Da on meni prvi pridje, da me osvaja, da se ne uplasi, da nema kompleksa, da je siguran u sebe, da je smiren,da je sposoban, da je iskusan, da je kavaljer, da je pun kontrasta, da ume da me odusevi i iznenadi, nasmeje, rasplace, da je svestan svojih vrlina i mana, da ne prica bajke, da me postuje, da mi je prijatelj i ljubavnik, ....
ili barem nesto od ovoga :wink:
ti im lepo dajes uputstva( slazem se sa tvojim opisom) a njima je to previse, nije mi jasno sta je to puno sto trazimo da imamo kraj sebe coveka koji mi je ljubavnik , prijatelj i oslonac u trenucima kad je tako nesto potrebno , zar je to mnogo?
ako ja to mogu njemu pruziti zasto on ne bi mogao da uzvrati jednako a moze i bolje :wink:
 

Back
Top