Sta zene treba da ucine da bi zadrzale muskarca pored sebe?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: Sta zene treba da ucine da bi zadrzale muskarca pored sebe?

ZukyBoy
    Guest

Podrazumevano Sta zene treba da ucine da bi zadrzale muskarca pored sebe?

Nedavno sam krstario ovuda i procitao zanimljivo stivo u kome je pisalo sta muskarac treba da uradi da bi zadrzao zenu pored sebe.Posto to nije prvi put da na krstarici nalazim ovekve naslove strasno sam se razocarao i pomislio ko li pise te sve stvari i ima li taj neko imalo obzira prema muskom rodu.Pa zar smo mi jedini koji treba da se ponasaju fino i kulturno i da dozvoljavamo da nas gaze kad im se prohte.
    Zato vas pitam sta je to sto volite i sta biste zeleli da vam zena pruza i kako da se ponasa prema vama,a sta je to sto vi cinite za njih a cini se da one to ne primecuju?

faca
    Guest

Podrazumevano

sex je najbitniji 8)

Guest

Podrazumevano Re: Sta zene treba da ucine da bi zadrzale muskarca pored se

Sex,sex,sex,sex,sex,sex,sex,sex,sex...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Ono sto sam ja do sada zakljucila je da je osnovni uslov da zena zadrzi muskarca je da mu pruzi dovoljnu slobodu, da ga ne gusi u bilo kom smislu. Da ima razumevanja i kad joj on ponekad nesto precuti (ovde ne pricam o prevari to je nesto drugo vec posao, drustvo,izlasci...), da ga ne proverava. Bitno je i da ga pusti da on se oseca kao muskarac, a samim tim i ona dao zena, da ume da slusa ali i da ume da cuti!
    Da bude samostalna, ali ipak da se on oseca kao bitan deo njenog zivota. Isto tako da mu omoguci odgovarajuce intelektualno nadmetanje i dopunjavanje!
    Nisam za to da zena bude podredjena musarcu, u stari sigurna sam da se prava zena nikad ni ne moze osecati kao da je u senci jednog muskarca! :wink:

malecka
    Guest

Podrazumevano

potpuno se slazem sa kety.
    opste je pravilo da bez samopostovanja i postovanja druge osobe ne moze da se stvori nista trajno. ako zenska osoba postuje sebe i uskladi vreme za drugarice, za decka, za posao/skolu,... onda jedna veza moze da opstane... isto vazi i za muske zivalje.

Ističe se kosmopolit (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

Citat Original postavio kety
    Ono sto sam ja do sada zakljucila je da je osnovni uslov da zena zadrzi muskarca je da mu pruzi dovoljnu slobodu, da ga ne gusi u bilo kom smislu. Da ima razumevanja i kad joj on ponekad nesto precuti (ovde ne pricam o prevari to je nesto drugo vec posao, drustvo,izlasci...), da ga ne proverava. Bitno je i da ga pusti da on se oseca kao muskarac, a samim tim i ona dao zena, da ume da slusa ali i da ume da cuti!
    Da bude samostalna, ali ipak da se on oseca kao bitan deo njenog zivota. Isto tako da mu omoguci odgovarajuce intelektualno nadmetanje i dopunjavanje!
    Nisam za to da zena bude podredjena musarcu, u stari sigurna sam da se prava zena nikad ni ne moze osecati kao da je u senci jednog muskarca! :wink:

IMA LI TAKVIH ZENA

luana
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio kosmopolit

IMA LI TAKVIH ZENA
    ima kozmo, ali ne za tebe! :wink:

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

pa hajde " lavice " budi ti ta i ja cu biti tvoj LUAN hrghhhgrhhhhhhhhhhhhh

Početnik
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da, stvarno, ima li takvih zena? Sve je vise sponzorusha, gushe me bre...

Početnik
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano "ne lipsi magarce do zelene trave"

pa hajde " lavice " budi ti ta i ja cu biti tvoj LUAN hrghhhgrhhhhhhhhhhhhh
    a koji ces mi ti kosmopolito? osim da nahranim lavove s tobom u trenutku dosade

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

SVE STO KAZES

Primećen član
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

ako se volite , postujete i VERUJETE jedno drugom nema potrebe da iko ikoga 'zadrzava' pored sebe , jednostavno ste oboje tu jer to zelite :wink:

Početnik
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

SVE STO KAZES
    posto je pitanje bilo: "sta zena treba da ucini kako bi zadrzala muskarca pored sebe", da li to onda znaci da kod tebe pali mogucnost da se nadjes na lavovskom meniju? ah, zaboravila sam da smo nesto danas razgovarali o pusenju ti i ja: jel to volis da radis pre nego sto te uvrstim u lavlji jelovnik ili posle? cccc, zar ne znas da je pusenje opasno po zdravlje?

sandraa
    Guest

Podrazumevano

samo dobar sex - 3 X dnevno - minimum!!!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

IMA LI TAKVIH ZENA
    Pa nece ti svakako ovakva jedna pasti sa neba, da bi zena bila super zena, i muskarac mora biti pravi muskarac (izgleda da ja previse koristim ovaj izraz!!!)

Anastacia
    Guest

Podrazumevano Kako da nas zadrzite/i mi vas

Zena treba jako da drzi do sebe, nikako ne sme da se opusti i pomisli: pa on mene voli, sto moram da se sminkam i lepo oblacim. Treba da odrzava sve prijateljske veze koje je imala i pre doticnog, da bude duhovita, sarmantna, nikako ne sme da ga proverava ili insistira na pitanjima na koje on nije spreman da odgovori. On mora da ima utisak da je jedini i neponovljiv.

Kada dodju trenutci stagnacije u vezi (i muskarci su samo ljudska bica, i oni imaju probleme), zena treba da preuzme inicijativu... npr. da ga pozove na veceru u neki restoran, ili da napravi svecanu veceru u kuci (sa sexy donjim rubljem)...

Zena treba da zivi svoj zivot... sa muskarcem.

Primećen član
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

da ne otvaram temu a sta muskarac treba da ucini da zadrzi zenu/devojku pored sebe?
    da vas vidim sad

Zainteresovan član atomski mrav (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Na pitanje se ne odgovara pitanjem... 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio pcelica
    da ne otvaram temu a sta muskarac treba da ucini da zadrzi zenu/devojku pored sebe?
    da vas vidim sad
    Da bude MUSKARAC za promenu!

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

sta podrazumevas pod muskarcem ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Da on meni prvi pridje, da me osvaja, da se ne uplasi, da nema kompleksa, da je siguran u sebe, da je smiren,da je sposoban, da je iskusan, da je kavaljer, da je pun kontrasta, da ume da me odusevi i iznenadi, nasmeje, rasplace, da je svestan svojih vrlina i mana, da ne prica bajke, da me postuje, da mi je prijatelj i ljubavnik, ....
    ili barem nesto od ovoga :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Da on meni prvi pridje, da me osvaja, da se ne uplasi, da nema kompleksa, da je siguran u sebe, da je smiren,da je sposoban, da je iskusan, da je kavaljer, da je pun kontrasta, da ume da me odusevi i iznenadi, nasmeje, rasplace, da je svestan svojih vrlina i mana, da ne prica bajke, da me postuje, da mi je prijatelj i ljubavnik, ....
    ti mora da si onda nataša bekvalac pošto ti je kriterijum uhhhhhhhhh
    a za iskustvo,pa kako mislis da svi muskarci budu iskusni to se ipak mora steci

cile
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Superstar
    Da, stvarno, ima li takvih zena? Sve je vise sponzorusha, gushe me bre...
    Nije tačno, samo vi mnogo gledate u sise, i užasno ste površni pri izboru žena.

Primećen član
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

ti im lepo dajes uputstva( slazem se sa tvojim opisom) a njima je to previse, nije mi jasno sta je to puno sto trazimo da imamo kraj sebe coveka koji mi je ljubavnik , prijatelj i oslonac u trenucima kad je tako nesto potrebno , zar je to mnogo?
    ako ja to mogu njemu pruziti zasto on ne bi mogao da uzvrati jednako a moze i bolje :wink:

Guest

Podrazumevano Poruka

Ma narode pustite sve te price (ima nas i dobrih i losih), ali se svugdje nadje zlatna sredina. Moja poruka za sve: VOLITE SE, POSTUJTE SE I VODITE LJUBAV A NE RAT IZMEDJU POLOVA! pozdrav za sve

Slične teme

1. Muskarac pored muskarca ili Z pored Z
    Autor ZORO- u forumu Muškarci
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 10.06.2008., 07:43
  2. Da li imate nekog pored sebe?
    Autor JaH_G|rL u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 02.03.2008., 18:54
  3. AIRWAYS: a koga biste voleli pored sebe
    Autor Betty u forumu Žene
    Odgovora: 109