Zvezde Hollywood-a brane Kosovo!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mladjony

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
232
Nadam se da je vest vec odjeknula. Sta mislite o tome? Da li mogu zvezde Hollywood-a da uchine neshto povodom otcepljenja Kosova? Ja sam lichno odushevljen chinjenicom da neko na zapadu razmishlja svojom glavom. I licno mislim da mogu vise da uchine od bilo kod nasheg politichara! Sta vi mislite? Komentari?................
 
Naravno da mogu da učine.
To je gotova stvar.

A šta je sa ruskim glumcima, pevačima, kozacima....?
icon10.gif
 
Pročito sam da se George Cloony i Sharon Stone protive neovisnosti Kosova, ali sumnjan da znaju na kojemu je kontinentu Kosovo :mrgreen:


'Sviđa mi se Budimpešta, glavi grad Turske'

Glumica Charlize Theron nema pojma o zemljopisu. 'Jako mi se svidjela Turska i njezin glavni grad Budimpešta', rekla je jednom zgodom, a Budimpeštu je pripojila Turskoj čak tri puta u jednom intervjuu.

...

http://dnevnik.hr/scena/film-tv/svidza-mi-se-budimpesta-glavi-grad-turske.html
 
еее туго моја један Ричард више воли Србију од једног Чедомира, ццццц

pa to je američka demokratija, gde svako može da kaže šta oseća i da. pri tom, ne dobije "etiketu" ustaše, izdajnika, šiptara,,,,
u toj Americi, Amiši opstaju tolike godine, i niko im to pravo ne ugrožava
ps. drago mi je, što su i radikali to uvideli :confused::(:(:(
 
i samo jos jedna stvar, meni je normalno da se svaki srbin ili ajde da kazem gradjanin srbije ovome raduje, zasto? pa na ovaj nacin niko ne upotrebljava vec izlizane i zloupotrebljavane parole tipa, srbija bez kosova nema opstanka, kosovo je srce srbije, ili bese kolevka i sl.
ali zato kada cujem da ce se kosovo braniti po svaku cenu, ako treba do nove pobede protiv NATO-a i sl. e tada mi se nekako smuci.
ps. iskreno akcija je imala odjeka i kod nas, mislim prica se o tome, ali da ce imati bilo kakvog uticaja na resenje statusa, to bas ne verujem, ali vreme, kao i uvek, ce pokazati ko je u pravu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top