Čačkalica vs trut

s pištoljem na potiljku, „biram”:


  • Ukupno glasova
    35
  • Anketa je zatvorena .

®

Buduća legenda
Poruka
31.888
Ne bi' mog'o metnut nekoj koščatoj... viĐi nešto... šansona neJma... Osjeć'o bi' se k'o čuvar Aušvica. :D

Opet, kad se razlije na sve strane... ne znaš s koje bande da priđeš...


Majku mu, ne kažu 'zalud da je sredina... Babe Jana :)
 
Ne mozes jednoj, a ne mozes ni drugoj........a sredina ti nepoznata!
Hm, pa kada ces, ®, ako ne mozes sada?:D
Uvaženi šerbet kolačiću, :P

AnketLe i slične kurcobocije su postavljene na Forumu u istraživačke svrhe. Mi, mali forumaši, naivni, nasednemo, pa povremeno uvedemo eksperimentalne uslove da bismo istakli značaj pojedinih društvenih kretanja :D

Babe Jana je stvarnos'. Nije fikcija :mrgreen:
 
evo glasala sam
zenu jos mogu i da svarim puniju (ne mislim dzaba d hat debelu) nego onako prihvatljivo debelu,sta ja znam nekima cak i stoji,porastu sise ovo ono,znam da se neki muskarci loze na ono sto je po meni debelo...a debeli muksarac...kad mu porastu sise i nije bas muzevno,ni kad mu se taru butine jedna o drugu i ono kad zatvori farmerke a preko curi stomacina i preliva se negde do iznad kolena,ili kad ima debelo tamo iznad lakta i podvaljak i tri reda kobasica na ledjima...aj zena ako je radjala i sve to jos i ima opravdanje,mislim i zensko telo vise talozi masti i sve ali koje je musko opravdanje?pljeskavice u pola noci i 10 litara piva dnevno,cvarci i kajmak...sta...ne hvala :neutral:
 
®, ja ovo jedino mogu protumaciti kao udvaranje, ne meni, naravno, ipak sam ja leptir, nego dragoj nam Babe Jani!
Ali, tesko da ces ispitati ta drustvena kretanja, zaokruzivanjem 'debeljuca' u anketi! Uvrijedices doticnu!
Si pogledala pitanjCe, u kojim YUvetima se bira?

Boldovano je trebalo da istakne arhaičnost i fraziranje socrealističkog rječnika.

Babe Jana je jedna impresivno proporcionalno sazdana cica i osim što sumnjam da bih joj oprostio :D teško da joj je tek superlativom opisan skup tjelesnih aduta dovoljan da traje sa mnom. Naravno briga nju, za nju bih ja, u naj slučaju, bio samo eksperimenAt :)

I, da, ona je van anketLe. Nadam se, i ti si :P
Što sporiš moje udvaranje tebi? Misssim, klinče si, mogu te :)u zubima nositi:) i tu se sve okončava, ali... ne baš eksperimentisanjem, nego na neki drugi, stvarnosti primjereniji način, na svojoj koži sam provjerio onu godine nijesu važne 8-)

Zaboravi, a be, ne umiješ ni ePePe da napišeš... Poslaću te na kurS kod limunade :)
 
Moj ce mozak eksplodirati citajuci tvoje postove, ®! Unistavas me!
Ne znam na koje pogonsko sredstvo radis, ali da nije omalovazavajuceg stava prema zenama, bila bih impresionirana!
Odoh da ucim, Krstarica ce od mene vjecnog studenta da napravi!
I, ko je limunada?
 
Baby Jane don't leave me hanging on the line hihi...
c020.gif


Nego, mrzim trutove i radije, kad već moram da biram između dve krajnosti, biram čačkalicu.
 

Back
Top