Tadic : Nikolic tranziti drugog kruga

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bilo bi sjajno da neko do jutra postavi i Tomino vreme, jer je nepravedno gledati samo jednog :-)

Takodje, ja sam operisana od politike pa ako je najavljen dan D bud'te ljubEzni pa recite koji je da znam tranzite da gledam

Jos jednom, rasprava je ISKLJUCIVO astroloska i to u smeru gubi/dobija a ne raspravljanja saturn/jupiter morala ....
 
Pa sto cutite?

Napravila sam obatri karte :-)
Bilo bi lepo ako mozes da postavis i Tadicevu drugu opciju, pa da se ukljuci jos neko u raspravu, ja sam mislila da ce biti interesantno?!

Prva opcija ga opisuje kao coveka sa suncem u petoj -nemam nista protiv, ali prosto mi ne ide uz toliki politicki angazman. Druga opcija je mnooooogo smislenija jer ima Me/Sa na asc-u, i stelijum koji opisuje javnost u 10om polju.
Daleko od toga da tvrdim da je druga verzija tacna, ali prva... mi se ne uklapa u ono sto ja vidim (sesta kuca -mogo' bi bez problema i programer da bude) Venera u vodoliji -sumnjam stvarno da je on to :roll:

Ako bi neko mogao da da datum drugih izbora bilo bi sjajno? Ja sam gledala onako okvirno +sto bih volela da se proveri verodostojnost podataka...ili da se neko slozi da vam karte "lice" na ljude :idea:

Trenutno aktivni tranziti na nebu jednog i drugog su sledeci:
Tadic (gledala sam DRUGU kartu koja je meni verodostojnija, bilo bi lepo ako je neko voljan da je postavi :oops: )

Covek je jarac strelac, sa asc na 24strelca ako su podaci tacni. U drugoj polovini 2007 imao je pluton na merkuru -vladaru seste i devete kuce. Putevi u inostranstvo nisu mogli da gode, problemi u svim poljima komunikacije, potencijalna bolest, manijakalni rad.
Trenutno mu je mars na dc-u u blizancu i zbog sporog retro hoda ostace jos neko vreme tu -borba (u recima) u javnosti -sedma kuca. Ostatak -on vecih pomeraja na nebu nema.
Postojao je kvadrat urana na marsa, ne bih da opisujem sta znaci, ali je zavrsen -tj njegov efekat svakim danom jenjava a bio je nezgodan.
Jupiter u prvom polju dalje expanziju licnosti -nekad kao nove mogucnosti i perspektive, nekad samo u vidu expanzije mase...to mu i ne bi skodilo :oops: Jupiter kao ni saturn ne prave ni jedan egzaktan tranzit -prosto... ne bih ocekivala promenu sa ovim.
Opet kazem -ne znam sa sigurnoscu koji je dan D, ali u tom periodu tr Ne/Me prave trigon sa MCom sto izgleda ohrabrujuce dobro.
Njegov solar mi se nis' ne dopada... uran/mesec u prvom napadnuti...jedina ruzno postavljena planeta iz natala pada u sesto solarno i vladar je ac-a, 12to solarno obecava aktivaciju jer ima 3 planete...

Nikolic prema podacima koje ste dostavili je vodolija rak (sa ascom na 8raka)
Licno mislim da mu ova karta godi, jer em pokazuje izrazite nacionalisticke teznje, em opisuje coveka (bez faxa i bez zivota u inostranstvu a sunce u 9oj u vodoliji) sa veoma jakim, ali extremnim idealizmom (pozicija je dobra i za religiozne lidere).
Inace sta sam odmah trazila jeste njegov nagli uspon (u okviru same partije koji je bio neocekivan) i desio se kada je uran bio na MCu u egzaktnom vodenom (prosperitetnom) trigonu sa marsom i uranom na po 10 stepeni raka i skorpije. AKO SU PODACI TACNI
uran odmice od MCa te je nemoguce ocekivati nagli uspon kakav bi ova pozicija neminovno nosila. Medjutim.... ako bi kojim slucajem izbori bili (hipoteticki) polovinom godine -ponovio bi se interesantni motiv koji ga je uzdigao ali ovaj put sa saturnom koji bi kada dodje na 10 device (on se trenutno retro krece) gradio sextil sa uranom i marsom.
Jako skoro ide sextil jupija na marsa koji vlada 11om, jupi ce se naci na dcu -extremna medijska exponiranost (trajace godinu dana -sve dok jupi ne izadje iz jarca), medjutim taj aspekt nije jedini nego ce postojati i direktna opozicija uranu...pa ne bih rekla da je to pozitivno :? MAda sto jes' jes' uzburkava strasti. Ono sto je definitivno -venera ce tad biti sa jupijem na dc-u... u kladionici ne bih stavila pare na njega, ali mislim da ce imati najvecu podrsku do sada. Ako se ista scena ponovi za dve godine ... ne mogu da vrtim sve tranzite, ali jupi bi tada dosao u njegovu 10tu, u svoje sediste (ribe) a uran bi tu negde pravio sextil sa venerom iz kuce javnosti -iznenadjenje iznenadjenje :lol:
Egzaktan trigon neptun na neptun -ovo je VEOMA dobra klima u kojoj seje svoju ideologiju (istovremeno dolazi merkur na merkura)
Zbunjuje me njegov jupi u sedmoj... ali dadoh vidjenje :!:
Lunarni chart za februar izgleda famozno dobro te se nece postideti sigurno.... iskreno bas bi nam godilo da znamo minut rodjenja jer ako se mc pomeri koji stepen (10min razlike...) i eto ti ga inovacija. Ne mislim da je tako (njegov uspon se vec desio, nego napominjem)
U solarnom chartu imamo njegov stelijum iz vage na mc-u opet ponavlja istu jupijevu pricu iz sedme -sta god on bio, naredne godine mu sleduje medijska exponiranost, trazenje partnerstva...
 
@webhanuma
Ako bi neko mogao da da datum drugih izbora bilo bi sjajno? Ja sam gledala onako okvirno +sto bih volela da se proveri verodostojnost podataka...ili da se neko slozi da vam karte "lice" na ljude

Datum drugih izbora je kojiko ja znam 3.2.2008.
Mene bas zanima ova tema,tek sada sam je videla samo nisam astrloski strucnjak ali cu je sigurno pratiti.
 
@webhanuma
Ja sam gledala onako okvirno +sto bih volela da se proveri verodostojnost podataka...ili da se neko slozi da vam karte "lice" na ljude
Jupiiii jos se neko prikljucio!!

Verodostojnost podataka je naravno nemoguce proveriti, ali meni licno obe karte (druga Tadiceva i jedina Nikoliceva) jako lice na ljude. Zasto mogla bih, ali izlazi iz okvira raspravljanja politike pa ne mislim da je umesno. Ali za Nikolica sam objasnila -njegov trigon tr urana je bio na MCu kad je dosao na celo partije -nadasve nenadan uspon pa mi zato lici na njega.

Na Tadica lici onaj stelijum u vagi u desetom polju i saturn na ac-u jer ja njega tako vidim.

Ako je jos neko voljan da prodiskutuje, molim da ne iznosi podatke koji su ocigledni sa astroloskog aspekta ali na bilo koji nacin devalorizuju neku od ove dve persone. Potencijalne bolesti, nervi, ljubavi, deca... na ovoj temi nisu hit!
 
Zavrsilo se kako je bilo ocekivano. Nadam se da je neko iskoristio hint u kladionici ;-)

Ko je zainteresovan moze da prouci kuriozitet koji se desava 2010 u Nikolicevom horoskopu:
1. Pluon se blizi dc-u na koji ce stati u 2011
2. Jupi se blizi desetoj u koju ce uci ja mislim u drugoj polovini godine i biti tamo 2010/11. Pre toga prelazi preko merkur/sunce plodonosne kombinacije
3. tr uran sextil venera iz sedme
4. neptun vladar desete je nad natalnim suncem,.... a on je u 2011 JAK jer tad saturn staje na njegovu sustinu dole u vagici
5. solarni/natalni uglovi se poklapaju -on ce vladati okolnostima a ne one njim

Zivo me zanima sta ce biti!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top