Frustriranost ili ugrozenost??

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
Da li se moze reci za momke i devojke preko trideset da su ISFRUSTRIRANI ili UGROZENI jer nemaju redovnih seksualnih odnosa?

Jesu li devojke i momci preko trideset, bez stalne veze isfrustrirani,pa postaju
nerealni u svojim zahtevima?

Da li su samo ugrozeni ili to ostavlja trajne posledice po psihu?
Da li je napacena dusa ili samo telo?

Znaci zanima me sledece:
DA LI NEMANJE DUGO PARTNERA OSTAVLJA NEKI TRAG NA PSIHU ILI TELO?
 
Ja mislim da je njima glavni problem sto nemaju kesha pa ih nijedna nece za stalnu vezu, a zene koje nemaju mislim da im nesto u tikvi ne stima ili ne odrzavaju higijenu pa zato nemaju nikog.
Mislim da KESH nije problem kod muskaraca koji predju tridesetu..
Ako nemaju stalan posao,verovatno se ne trude dovoljno..
Postoje zene koje rade pa odmenjuju neuspesne muskarce..
 
Skoro da treba j.ebeni foreznicar da bi rastumacio tacno sta si mislio i hteo da kazes ovom temom..
Ne moze.. i postavka teme ti je hipoteticka i proizvoljna..sama ideja da se preko 30 godina nema redovan sex je najblaze receno smesna..pa jos i frustriranost i ugrozenost.. te dve reci u svom znacenju nose mnogo vecu tezinu nego nemanje sexa.. a sam komentar o kesu to potvrdjuje..sa tim kesom vec postaje bljutavo..Pokusajte po nekada da shvatite da muskarci i zene imaju sex i bez kesa..
 
Skoro da treba j.ebeni foreznicar da bi rastumacio tacno sta si mislio i hteo da kazes ovom temom..
Ne moze.. i postavka teme ti je hipoteticka i proizvoljna..sama ideja da se preko 30 godina nema redovan sex je najblaze receno smesna..pa jos i frustriranost i ugrozenost.. te dve reci u svom znacenju nose mnogo vecu tezinu nego nemanje sexa.. a sam komentar o kesu to potvrdjuje..sa tim kesom vec postaje bljutavo..Pokusajte po nekada da shvatite da muskarci i zene imaju sex i bez kesa..

Pa ja sam to i napisao ispod. Zene imaju uvek sex i njima ne treba kesh, da bi dosle do toga, e sad da li mogu zadrzati tog tipa nesto je sasvim drugo.
 
Skoro da treba j.ebeni foreznicar da bi rastumacio tacno sta si mislio i hteo da kazes ovom temom..
Ne moze.. i postavka teme ti je hipoteticka i proizvoljna..sama ideja da se preko 30 godina nema redovan sex je najblaze receno smesna..pa jos i frustriranost i ugrozenost.. te dve reci u svom znacenju nose mnogo vecu tezinu nego nemanje sexa.. a sam komentar o kesu to potvrdjuje..sa tim kesom vec postaje bljutavo..Pokusajte po nekada da shvatite da muskarci i zene imaju sex i bez kesa..
Kucko nigde nisam pomenuo KESH u uvodnom postu..
Zanima me jednostavno da li nemanje partnera ostavlja neki trag na psihu?
 
Kucko nigde nisam pomenuo KESH u uvodnom postu..
Zanima me jednostavno da li nemanje partnera ostavlja neki trag na psihu?

meni nije jasno zashto si u uvodnom postu podvlachio ono posle trideset... moje mishljenje je da neredovan sex svakako utiche na psihu i ne kontam bash kakve to veze ima sa godinama... a chisto sumanjam i da su tridesete godine neka granica kada se sa redovnog ulazi u period neredovnog sexa... :roll:
 
Kucko nigde nisam pomenuo KESH u uvodnom postu..
Zanima me jednostavno da li nemanje partnera ostavlja neki trag na psihu?

U uvodnom nisi pa ni nakon sto si ga dopunio..ali ste kes komentarisali..a da li ostavlja neki trag na psihu..iskreno..nemam pojma..ali to mozes i sam da znas ..kada ne ebes duzi period..da li si isfrustriran i imas osecaj ugrozenosti ( samo se pitam od cega :roll:)
 
Mislio sam da je veca frustriranost u godinama posle trideset
..

i mislim da je frustriranost malo prejaka rech... ako generalizujesh prema godinama...
mislim da je to ipak u karakteru osobe i da nema veze sa godinama...
ali shta ja znam kad josh nemam trideset... :)
htedoh da kazem da je povremeni neredovan sex na mene isto uticao pre 5 godina kao i sad, a gotovo sam sigurna da tje tako biti i u narednih 5 godina... i tako... :)
 
i mislim da je frustriranost malo prejaka rech... ako generalizujesh prema godinama...
mislim da je to ipak u karakteru osobe i da nema veze sa godinama...
ali shta ja znam kad josh nemam trideset... :)
htedoh da kazem da je povremeni neredovan sex na mene isto uticao pre 5 godina kao i sad, a gotovo sam sigurna da tje tako biti i u narednih 5 godina... i tako... :)

Jao jao kako smo osetljivi, ja imam 31 god i nikad nisam imao redovit sex i nista mi nije, vi ste svi neki grintavi ovisnici. I ne zelim ni najvecem neprijatelju da ne moze izdrzati bez seksa jer ti ljudi prodaju sve iz kuce da bi svojim curama kupovali odnosno da bi ove bile sa njima. To je isto kao i droga samo sto ne steti toliko organizmu.
 
Jao jao kako smo osetljivi, ja imam 31 god i nikad nisam imao redovit sex i nista mi nije, vi ste svi neki grintavi ovisnici. I ne zelim ni najvecem neprijatelju da ne moze izdrzati bez seksa jer ti ljudi prodaju sve iz kuce da bi svojim curama kupovali odnosno da bi ove bile sa njima. To je isto kao i droga samo sto ne steti toliko organizmu.

jao, jao, kako ti ne verujem... :-P
hotjesh da kazesh da ti nedostatak sexa ne utiche negativno na raspolozenje? ma daj...

btw, stvarno si preterao sa tim kako smo sa vama samo dok imate kesha... :roll:
 
jao, jao, kako ti ne verujem... :-P
hotjesh da kazesh da ti nedostatak sexa ne utiche negativno na raspolozenje? ma daj...

btw, stvarno si preterao sa tim kako smo sa vama samo dok imate kesha... :roll:

Ne utice, mozda da sam imao neku dugu vezu i torbao se svaki dan, mada ne verujem. Ja kad nesto imam onda to upotrebljavam previse a kad nema kao da nikad nije ni bilo.

Valjda im svima oderem pi,cu jer navalim ko lud pa one zbrisu mirnijim tipovima.

Ali ovo za kesh, jesam preterao ali samo recima i samo kao odbrana, a zamisli koliko tek zene preteraju kad nemaju milosti cak ni posle par godina veze nego i dalje traze istom merom, u suprotnom ostavljaju bez milosti, kao da ste dva dana bili zajedno.
 
FONT=Arial]Naravno da nemanje sexa menja naseraspolozenje i to na lose ali prejako je pri tom koristiti reci kao sto su:isfrustriranost,ugrozenost,posledice psihofizicke itd..Nego mene zanima sta se mislilo pod ovim.”Postaju nerealni u svojim zahtevima “
 
i mislim da je frustriranost malo prejaka rech... ako generalizujesh prema godinama...
mislim da je to ipak u karakteru osobe i da nema veze sa godinama...
ali shta ja znam kad josh nemam trideset... :)
htedoh da kazem da je povremeni neredovan sex na mene isto uticao pre 5 godina kao i sad, a gotovo sam sigurna da tje tako biti i u narednih 5 godina... i tako... :)
Kako utice na tebe neredovan sex?
 
Naravno da nemanje sexa menja naseraspolozenje i to na lose ali prejako je pri tom koristiti reci kao sto su:isfrustriranost,ugrozenost,posledice psihofizicke itd..Nego mene zanima sta se mislilo pod ovim.”Postaju nerealni u svojim zahtevima “

Mislio sam da bilo muskarci ili devojke pri odabiru partnera previse
biraju imajuci pri tom nerealne prohteve i zahteve prema buducem partneru..
 
Ne utice, mozda da sam imao neku dugu vezu i torbao se svaki dan, mada ne verujem. Ja kad nesto imam onda to upotrebljavam previse a kad nema kao da nikad nije ni bilo.

Valjda im svima oderem pi,cu jer navalim ko lud pa one zbrisu mirnijim tipovima.

Ali ovo za kesh, jesam preterao ali samo recima i samo kao odbrana, a zamisli koliko tek zene preteraju kad nemaju milosti cak ni posle par godina veze nego i dalje traze istom merom, u suprotnom ostavljaju bez milosti, kao da ste dva dana bili zajedno.

aman bre, jel ti stvarno mislish da su sve zene takve? :|
a da, ne verujem ni u tu teoriju da unapred mozesh nadoknaditi budutji nedostatak... to bi bilo kao da si rekao "danas tju da popijem 20l vode, pa u narednih 10 dana mogu da zivim bez technosti"... mislim, nije bash tako, niko nije umro bez sexa, ali kontash valjda shta sam htela da kazem...
 
Neizlečiva frustracija se najbolje može opisati tako što muškarac ili žena koji/koja je više puta bio/bila odbijen/odbijena ima strah da priđe osobi suprotnog pola i to su užasne, Tantalove muke. To je čitav jedan svet psihoza i neuroza u koji je bolje ne ulaziti.
 

Back
Top