MONTOJISTI, RAJKONENOVCI & ostali
Strana 1 od 58 123451151 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1427

Tema: MONTOJISTI, RAJKONENOVCI & ostali

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano MONTOJISTI, RAJKONENOVCI & ostali

Šta to bi u Australiji sa novim Senama? Verovatno nisu dobili dovoljno Melni pelenica u boksu!

Aktivan član brera (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano Re: MONTOJISTI, RAJKONENOVCI & ostali

Citat Original postavio Espanol
    Šta to bi u Australiji sa novim Senama? Verovatno nisu dobili dovoljno Melni pelenica u boksu!
    polako, to je tek prva trka videcemo sta ce se dalje desavati. smrda ih je opeglao samo tako !! skoro sve za krug.

Dusman
    Guest

Podrazumevano

Kazu da je Ekleston uveo novo pravilo. Od iduce trke Ferrari startuje iz druge vremenske zone - sat vremena kasnije da bi englesko nemackim timovima dali malu prednost.

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio Dusman
    Kazu da je Ekleston uveo novo pravilo. Od iduce trke Ferrari startuje iz druge vremenske zone - sat vremena kasnije da bi englesko nemackim timovima dali malu prednost.
    Ha, ha, ha, i to će biti mala prednost. Ovi kad vide crvenu boju počnu da trokiraju!

Zainteresovan član rajlovac88 (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ha, ha, ha, i to će biti mala prednost. Ovi kad vide crvenu boju počnu da trokiraju!
    UH al je neko srecan. :wink:

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio rajlovac88
    UH al je neko srecan. :wink:
    Yes rajlovac! Slavimo po kućama (a i šire). Pozdrav.

Sena
    Guest

Podrazumevano Subaru

Prva trka u sezoni ne pokazuje i njen kraj, posto je Vilijams imao odredjenih problema sa gumama (miselin), vidjecemo sta ce da bude na sledecoj trci. Ipak svi timovi su pokazali da su dostojni F1 "cirkusa". Vilijams je Prvi!!!???????!!!!!!!!!!!

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: Subaru

Citat Original postavio Sena
    Prva trka u sezoni ne pokazuje i njen kraj, posto je Vilijams imao odredjenih problema sa gumama (miselin), vidjecemo sta ce da bude na sledecoj trci. Ipak svi timovi su pokazali da su dostojni F1 "cirkusa". Vilijams je Prvi!!!???????!!!!!!!!!!!
    U pravu si Sena što se tiče prve trke. Nadam se da se niko nije uvredio zbog malo šale. Ja samo navijam za dobre i uzbudljive trke, sportsku borbu bez tehničkih "mućki", prljavština na stazi, ali i isključivosti navijača koja prelazi u nepristojnosti i nebuloze. Hajde lepo da navijamo, pa kad se završi sezona da "zveknemo" po pićence.

Elita
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Eeee, pouceni losim iskustvom nabavise 'Pampers' za Maleziju, kad ono... Pa posle neka se smeju 'krilcima'...C.c..ccc...

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Citat Original postavio ugadnubaburastem
    Eeee, pouceni losim iskustvom nabavise 'Pampers' za Maleziju, kad ono... Pa posle neka se smeju 'krilcima'...C.c..ccc...
    Ma, goli prevaranti u toj industriji. Pelenice sve lošije bez obzira na firmu. Jedino da se ovi u Maranelu osevape pa počnu da štancuju prave. Bok.

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Alo Granny,
    Pa ovi postaju totalno neozbiljni, nove pelenice ne spremiše ni za Bahrein. A "pouzdani" nemački motori samo purnjaju i polivaju ulje na sve strane. Pa treba im najzad uvesti taksu za uništavanje onako lepog novog asfalta+ za zagađivanje životnog okoliša. Oni će mi truju jadne siromašne vlasnike naftnih polja i livada. Posle kažu duvan šteti!

Schumi #1
    Guest

Podrazumevano

Pa dokle vise brate Schumi?????
    Daj sanse da i drugi malo okuse pobedu!!!

Zainteresovan član Rile (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Schumi #1
    Sta dokle vise brate Shumi ??????
    Ma, dok ne popadaju svi u nesvest... !!!!!!

Elita
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Alo Granny,
    Pa ovi postaju totalno neozbiljni, nove pelenice ne spremiše ni za Bahrein. A "pouzdani" nemački motori samo purnjaju i polivaju ulje na sve strane. Pa treba im najzad uvesti taksu za uništavanje onako lepog novog asfalta+ za zagađivanje životnog okoliša. Oni će mi truju jadne siromašne vlasnike naftnih polja i livada. Posle kažu duvan šteti!
    Jeste PP (za neupucene - PP=Prijatelj Pirinejski, iliti Espanol), ziva sramota! Lepo nana kaze - u krilcima je spas...Za oznoski omotac sam vec agitovala u topicu namenjenom 'odurnom Svapskom automehanicaru' - fakat, urnisa nam finsko momce bronhije, teze se dise. To se zove 'hemija' izmedju vozaca i bolida...
    Jadne naftadzije, bivsa nesvrstana braca studenti...Ali, nisu mutavi, dadose im onu 'ruzicnjak vodicu' u flajkama da se navodnjavaju - sto bi rek'o Svabo - 'prvi put ne mirisemo 'cudno' nakon trke'...

Elita
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Rile
    Citat Original postavio Schumi #1
    Sta dokle vise brate Shumi ??????
    Ma, dok ne popadaju svi u nesvest... !!!!!!
    Tako je!!! Uzgred, zar jos ima svesnih? :shock: 8)

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

zadnja trka....uzas...jedino mi drago zbog batona,al montoja uzas...smorih se ko nikad..shumaher je smorio odavno...

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio Margott
    zadnja trka....uzas...jedino mi drago zbog batona,al montoja uzas...smorih se ko nikad..shumaher je smorio odavno...
    Ne smaraj se mlada! Strpi se dok TATA ne ode u penziju. Vidi se da imaš dobar nos. "Dugmence" je sjajan šofer i ja uz svoje (skromno) iskustvo strašno tipujem na njega i mlađanog Alonsa. Finsko- kolumbijski dvojac je (pokazalo se) neopravdano naduvan, i što bi rekao naš drug Niški: "Od taj pos`o nema ništa". Čuvaj živci!!!

Učlanjen
    26.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ne smaraj se mlada! Strpi se dok TATA ne ode u penziju. Vidi se da imaš dobar nos. "Dugmence" je sjajan šofer i ja uz svoje (skromno) iskustvo strašno tipujem na njega i mlađanog Alonsa. Finsko- kolumbijski dvojac je (pokazalo se) neopravdano naduvan, i što bi rekao naš drug Niški: "Od taj pos`o nema ništa". Čuvaj živci!!!
    E sad sam se i ja iznervirao !!!
    Pa po cemu je on sjajan vozac ???
    Hoce neko da mi obljasni zašto je bolji od :
    Barikela,
    Ralfa,
    Alonsa,
    Kimija,
    Batona...??????
    Samo zato što su ga svake godine promovisali u šampijona pre nego što pocne sezona ???
    Ja iskreno mislim da nikad nece osvojiti titulu !
    Cinjenica da je odlican vozac, ali nema pobednicki mentalitet.
    Da zanemarimo Sumahera na trenutak, mislim da ce pre Alonso, Ralf, Barikelo, ili Kimi da osvoje titulu, nego što ce Montoja !!!

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio Rile
    E sad sam se i ja iznervirao !!!
    Pa po cemu je on sjajan vozac ???
    Hoce neko da mi obljasni zašto je bolji od :
    Barikela,
    Ralfa,
    Alonsa,
    Kimija,
    Batona...??????
    Samo zato što su ga svake godine promovisali u šampijona pre nego što pocne sezona ???
    Ja iskreno mislim da nikad nece osvojiti titulu !
    Cinjenica da je odlican vozac, ali nema pobednicki mentalitet.
    Da zanemarimo Sumahera na trenutak, mislim da ce pre Alonso, Ralf, Barikelo, ili Kimi da osvoje titulu, nego što ce Montoja !!!
    Ne padaj u vatru Rile. Ajde vrati se pa ponovo pažljivo pročitaj! Prizovi malo znanje engleskog. Javljaj se po ponovnom čitanju. Pozdrav.

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

rile brate shta se lozish....jel ja tebe pljujem shto se lozish na shumija?!-ne pljujem...pusti bre malo ,komentarishemo...montoja je ok...shto se mladjih tiche zaista mislim da ce baton biti chudo,a i kimi je skroz ok...

Elita
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Eto sta uradi usmereno obrazovanje od ove nase omladine... ...Kad sam ja 1942 marsirala... :wink: ...Ma, Rilac, znam ja da su te terali da ucis ruski u skoli, jel' da?! 8) Ne mari, ovako je interesantnije. Znas, malo je fan-ova koji sa toliko zara 'brane' svoje stavove - respektujem izrazito. 8) I zaista, bilo bi daleko interesantnije da se silni novci nisu umesali i u ovaj sport, da pravila nisu 'osakatila' adrenalinski potencijal istog, da Ferrari ima iole ozbiljniju konkurenciju - a o 'kajzeru' i da ne govorim...ALI (cuveno 'ali' koje curi srecu kvari :wink: ), nije problem u tome sto su Ferrari i Schumi TOLIKO DOBRI, problem je sto ostali TO NISU. I umesto da, po srpski, krljamo noge konjicu koji dobro trci - hajde da vidimo zasto ostale rage baldisavaju u trecem krugu, naravno, ako im prethodno ne pospadaju potkovice...Molim lepo. Odoh da molujem jajca - u CRVENO, jashta! 8)

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Eto sta uradi usmereno obrazovanje od ove nase omladine... ...Kad sam ja 1942 marsirala... :wink: ...Ma, Rilac, znam ja da su te terali da ucis ruski u skoli, jel' da?! 8) Ne mari, ovako je interesantnije. Znas, malo je fan-ova koji sa toliko zara 'brane' svoje stavove - respektujem izrazito. 8) I zaista, bilo bi daleko interesantnije da se silni novci nisu umesali i u ovaj sport, da pravila nisu 'osakatila' adrenalinski potencijal istog, da Ferrari ima iole ozbiljniju konkurenciju - a o 'kajzeru' i da ne govorim...ALI (cuveno 'ali' koje curi srecu kvari :wink: ), nije problem u tome sto su Ferrari i Schumi TOLIKO DOBRI, problem je sto ostali TO NISU. I umesto da, po srpski, krljamo noge konjicu koji dobro trci - hajde da vidimo zasto ostale rage baldisavaju u trecem krugu, naravno, ako im prethodno ne pospadaju potkovice...Molim lepo. Odoh da molujem jajca - u CRVENO, jashta! 8)
    Nano, Nano, jesi đavolak. Vidim da i tebe dira ovaj višak pismenosti u omladine.

Učlanjen
    26.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

rile brate shta se lozish....jel ja tebe pljujem shto se lozish na shumija?!-ne pljujem...pusti bre malo ,komentarishemo...montoja je ok...shto se mladjih tiche zaista mislim da ce baton biti chudo,a i kimi je skroz ok...
    COOL!!!

Učlanjen
    26.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Njet panemajem Ruski !!!
    Panemaje Engleski.
    A ti ???
    Do you krking maslacak every morning ??

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ne daj se Kimi.Daj boze da ti vise nastele masinu pa da pokazes koliko mozes.

Slične teme

1. Gde smo mi ostali......
    Autor karpos u forumu Politika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 07.09.2008., 19:44
  2. AKHENATON & ostali
    Autor Slaven777 u forumu Istorija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 04.04.2008., 04:05
  3. Bog, RRA pa svi ostali...
    Autor R.Žiskar u forumu Politika
    Odgovora: 5