Povezivanje nicka i osobe u RL ?

webhanuma

Primećen član
Poruka
926
Koristim isti nick vec duze vreme i razmisljam jel' da pocnem polako da brisem svoju istoriju jer... postao je nekako kao online dnevnik. Dzaba meni sto ne pricam prijateljima i familiji neke stvari kad je dovoljno samo na Krstaricu da dodju :roll:

Na ovu ideju sam uzasnuta dosla nakon razgovora sa osobom koja je prepoznala nekog ko mu je dete rodio po forumima.
Ljudi zive daleko, ne vole se, on placa alimentaciju i zbog daljine je onemogucen da vidja sina. Zainteresovan je...ne da bude klasicna ocinska figura ali bar tu i tamo da ga vidi, medjutim ako ulozi neku zalbu to bi bilo 2x mesecno, a daljina i materijalne mogucnosti to ne bi dozvolile. Covek je surfujuci i trazeci bilo ciji savet, jer je ipak voljan da provede bar neko vreme sa sinom -tek koliko da ga upozna, naleteo na bivsu partnerku koja se raspitivala upravo za suprotnu stvar: kako da ga u potpunosti onemoguci da pridje sinu. Onda je on tako mesecima pratio njene online aktivnosti, shvatio da ona ima nameru i da se seli i da se uda, i da prevede ime deteta na neko drugo... malom se od tad gubi trag. Ovaj covek i dalje placa alimentaciju i podneo je zalbe i cuda nekim sluzbama, sa sve saznanjem gde je ona i kako je to saznao :roll:

Jel' imate neku slicnu pricu?

I.... kako sad da olajavam bliske prijatelje? A nekad me prosto mrzi da im saspem sve, nego mi lakse ovde "u cara Trojana.." da viknem... bojim se uvredice se :roll:

A sestro... ti ako me pratis, najsibezobrazna sto ne kazes, nego za badava po dva put pricam neke stvari :wink:
 
Isto mi pada ovih dana na pamet...Mada , kad bolje razmislim- ništa nisam napisala što bi me kompromitovalo, niti mene, niti moju porodicu a ni prijatelje...Dobro- načelnica bi se prepoznala, al bože moj, danas ona načelnik , sutra neko drugi- možda ja...Nisam slala fotografije s mora, u toplesu, il' ne daj Bože, iz spavaće sobe, pa sa kožnog troseda...u explicitnim pozama...Iste i ne posedujem...
Jedino što me iskreno brine je što sam na Politici glasala za Tadića.Sad ne znam ,ako izgubi u drugom krugu od Tome, a prepoznaju me neki iz RL okoreli radikali, ugasila sam ga...:lol:
 
Neki ljudi preozbiljno shvataju forum.

bug.gif
 
Neki ljudi preozbiljno shvataju forum.

bug.gif

Da slazem se.Mnogi su misljenja ne zna me niko mogu da pisem sta hocu...ali svijet je mali.Treba biti dosledan,i stajati iza recenog ili napisanog...ovdje niko nije natjeran ka napise bilo sta suvise licno,svako po svom izboru,ali mora sagledati i posledice.
Ima ih sto su tu zbog nekih problema,licno vise iz zabave,opustencije...volim procitati nesto pametno,malo pametovati,ali to je to.:)
 
Isto mi pada ovih dana na pamet...Mada , kad bolje razmislim- ništa nisam napisala što bi me kompromitovalo, niti mene, niti moju porodicu a ni prijatelje...Dobro- načelnica bi se prepoznala, al bože moj, danas ona načelnik , sutra neko drugi- možda ja...Nisam slala fotografije s mora, u toplesu, il' ne daj Bože, iz spavaće sobe, pa sa kožnog troseda...u explicitnim pozama...Iste i ne posedujem...
Jedino što me iskreno brine je što sam na Politici glasala za Tadića.Sad ne znam ,ako izgubi u drugom krugu od Tome, a prepoznaju me neki iz RL okoreli radikali, ugasila sam ga...:lol:

:lol: :lol: :lol: Dobro ti je ovo za Tadića & Tomu...
 
Meni se jedne večeri desilo da sam pričala sa jednom koleginicom, dođemo do neke teme (iz književnosti) i ja primetim da priča neke stvari koje su mi tako poznate, negde (ovde) sam ih čitala... I pitam je odakle joj, kaže da je pročitala na Krstarici, ispriča mi da je registrovana, pod kojim imenom... Onda shvatimo da smo se ovde gotivile (šta bi bilo da smo se svađale :))...
U stvari, dve koleginice, drugarice, koristile su se tim nikom, pa ja jednoj od njih i danas pričam za taj moj forumaški ''život'' (iz više razloga se vrlo retko ovde jave)...

Ostali ne znaju za moju posećenost i posvećenost. Mada mi je MSN isti kao korisničko ime, prijatelji bi mogli znati, ako ih nanese da nešto ovde rade...

Skoro me je mama pitala nešto za Forum, neko joj je spomenuo da sam ja vazda na internetu, pa sam joj objašnjavala šta, kako... rekla joj i kakvo mi je ime (pitala žena)... I ona bi lako mogla svašta da iščita kad bi htela (a neće), našla bi verovatno (kao i svi) neke stvari o kojima nema pojma, ali me ne tangira štagod ko pročitao... To sam sve ja, i u RL i ovde... Ništa šokantno i čega se stidim, sem što sam ovde emotivno otvorenija i nije mi tako teško da o nekim temama ili bolima progovorim...
 
hm nikad nisam pisala neke stvari po kojima bi me tek tako prepoznali,nisam lagala tako da nemam razloga da se krijem niti sam ikada svoje najintimnije probleme,dileme,nedoumice i slicno diskutovala na forumu.
veicnu vremena ne postujem nista pametno,ponekad se i desi doduse,osim mozda na politici ranije ali sad sam i tamo presla na zajebanciju iz objektivnih razloga kao sto su kapaciteti nekih ucesnika tj odsustvo istog.
mogli bi me prepoznati po nekim stvarima koje su u kombinaciji prilicno prepoznatljive za one koje me znaju ali posto sam i onako stavljala sliku mogu to da urade i po slici.
u biti sve jedno mi je.ako me prepoznaju neka im,stojim iza svega napisanog.
 
Isto mi pada ovih dana na pamet...Mada , kad bolje razmislim- ništa nisam napisala što bi me kompromitovalo, niti mene, niti moju porodicu a ni prijatelje...Dobro- načelnica bi se prepoznala, al bože moj, danas ona načelnik , sutra neko drugi- možda ja...Nisam slala fotografije s mora, u toplesu, il' ne daj Bože, iz spavaće sobe, pa sa kožnog troseda...u explicitnim pozama...Iste i ne posedujem...
Jedino što me iskreno brine je što sam na Politici glasala za Tadića.Sad ne znam ,ako izgubi u drugom krugu od Tome, a prepoznaju me neki iz RL okoreli radikali, ugasila sam ga...:lol:

:razz::razz: e, sad sam siguran da ih poseduješ.
Forumaške mase bi ih rado pogledale, a ti izbriši lice, ostali atributi nas mnogo više zanimadu :lol:
 
ma mene interesuje jel marina poseduje kožni trosed =)
@tema
pa dešavalo se i šta? ništa.. nije baš ko da je ovo moj tajni dvostruki život =/

Imam kožni, nemam slike!


:razz::razz: e, sad sam siguran da ih poseduješ.
Forumaške mase bi ih rado pogledale, a ti izbriši lice, ostali atributi nas mnogo više zanimadu :lol:

A, ako dam Ćasnu Titovu pionirsku oš' verovati??!:lol:
 
Mislim da bi bilo zanimljivo i simpaticno.Nisam sigurna da bi me neko ko me poznaje u RL mogao povezati sa ovim nickom.To ce pre uciniti moji virtualni sagovornici sa drugih foruma.
Po mojim postovima koji iskazuju moje stavove i iskustva mozda samo neko ko me dobro poznaje.Mada mnogo ni oni ne znaju:oops:
ali meni se desilo nesto jako zanimljivo.Naime ranije sam redovno posecivala jedan forum posvecen magiji i astrologiji.Bila je jedna tema vezana za astrologiju.Tu smo pisali o nekim astroloskim osobinama i magiskim simbolima.Sa jednom devojkom sam redovno pricala,i polemisala...nekoliko nedelja kasnije,u skoli na casu srpskog jezika dosli smo do price o simbolima koji se cesto pojavljuju u knjizevnim delima.Opustena atmosfera je dovela do toga da smo se prebacili na magiju i astrologiju,manipulaciju u vezi toga.I bas je profeskorka lepo izdeklamovala ono sto smo nas dve i jos neki forumasi piskarali na tom forumu.He,he bilo mi je tako simpaticno.A napominjem da je i na tom forumu spomenula da radi sa ucenicima.Nikad nju nisam zamisljala kao nocbdiju,poput mene.
Mozda joj i otkrijem ko je Lilith kada maturiram i odbranim maturski rad iz srpskog:D
 
Ја сам овде отворена књига...:roll: Толико сам напричала о себи да сам баш срећна што ме још нико није ословио на улици са неким питањима из мог личног живота...:lol:.
 
E ja baš imam neki 'trip' da ću te sresti. :lol: Jednom sam putovala sa tvojom sestrom taxijem iz NSa. Baš htedoh da joj kažem da te pozdravi al mi bilo nešto glupo da joj kažem: ej pozdravi Hellen (sa dva L), jer ti ne znam ime. :lol: A odakle znam da ti je to sestra, nemam pojma. :?

bug.gif
 
Koristim isti nick vec duze vreme i razmisljam jel' da pocnem polako da brisem svoju istoriju jer... postao je nekako kao online dnevnik. Dzaba meni sto ne pricam prijateljima i familiji neke stvari kad je dovoljno samo na Krstaricu da dodju :roll:

Na ovu ideju sam uzasnuta dosla nakon razgovora sa osobom koja je prepoznala nekog ko mu je dete rodio po forumima.
Ljudi zive daleko, ne vole se, on placa alimentaciju i zbog daljine je onemogucen da vidja sina. Zainteresovan je...ne da bude klasicna ocinska figura ali bar tu i tamo da ga vidi, medjutim ako ulozi neku zalbu to bi bilo 2x mesecno, a daljina i materijalne mogucnosti to ne bi dozvolile. Covek je surfujuci i trazeci bilo ciji savet, jer je ipak voljan da provede bar neko vreme sa sinom -tek koliko da ga upozna, naleteo na bivsu partnerku koja se raspitivala upravo za suprotnu stvar: kako da ga u potpunosti onemoguci da pridje sinu. Onda je on tako mesecima pratio njene online aktivnosti, shvatio da ona ima nameru i da se seli i da se uda, i da prevede ime deteta na neko drugo... malom se od tad gubi trag. Ovaj covek i dalje placa alimentaciju i podneo je zalbe i cuda nekim sluzbama, sa sve saznanjem gde je ona i kako je to saznao :roll:

Jel' imate neku slicnu pricu?

I.... kako sad da olajavam bliske prijatelje? A nekad me prosto mrzi da im saspem sve, nego mi lakse ovde "u cara Trojana.." da viknem... bojim se uvredice se :roll:

A sestro... ti ako me pratis, najsibezobrazna sto ne kazes, nego za badava po dva put pricam neke stvari :wink:
nikako..sve i da hocu da ih olajavam na forumu ne mogu :lol:
 

Back
Top