Majo,bravo!

da, ladno nije za Toma. Idi begaj. Samo jos da znam kakav je bio raspored na listi. Znao sam samo ko je bro 7, sada znam i ko je bio broj 1. Ima li ko tu listu?

1. Tomislav Nikolić, koga je predložila Srpska radikalna stranka,
2. Jugoslav Dobričanin, koga je predložila Reformistička stranka,
3. Boris Tadić, koga je predložila Demokratska stranka,
4. Velimir Ilić, koga je predložila Nova Srbija,
5. Ištvan Pastor, koga je predložila Mađarska koalicija,
6. Marijan Rističević, koga je predložila Koalicija Narodna seljačka stranka -Ujedinjena seljačka stranka,
7. Čedomir Jovanović, koga je predložila Liberalno demokratska stranka,
8. Milutin Mrkonjić, koga je predložila Socijalistička partija Srbije, i
9. Milanka Karić, koju je predložio Pokret SNAGA SRBIJE-Bogoljub Karić
 
kakva je bre ovo tema, gde su radikali?
icon10.gif
 
...ljudi na cemu ste....ocigledno je da je zaokruzila 1....
...to sto je broj 1 blize polovini lista nego sredini je druga stvar...prvi pasus govori o tome za sta su ovi izbori, i pise na vise jezika [srpskom, madjarskom, slovacko, rumunskom...]...zar ovde niko ne zna kako izgleda glasacki listic...
 
Meni lici da je zaokruzila prvog na listi. Ali to na stranu ovo je jako opasna stvar, ovo je krivicno delo za koje moze da odgovara i onaj ko je ovo snimio i svi koji ovo distriburiaju, ovo se kvalifikuje kao krivicno delo povrede tajnosti pri glasanju.
 
...ljudi na cemu ste....ocigledno je da je zaokruzila 1....
...to sto je broj 1 blize polovini lista nego sredini je druga stvar...prvi pasus govori o tome za sta su ovi izbori, i pise na vise jezika [srpskom, madjarskom, slovacko, rumunskom...]...zar ovde niko ne zna kako izgleda glasacki listic...

Pa ovako, ne znam za koga je glasala, ali Tomislav Nikolic - Srpska radikalna stranka se sasvim jasno vidi pored njenog dlana. Znaci ako za nekoga nije, to nije 100% nesumnjivo Toma. Izgleda da nije ni Jugoslav. E za ostale...svako moze bit, al ova dvojica sigurno nisu.
 
Otkud tolika "briga" koga je zaokruzila Maja?!
Valjda je njeno demokratsko pravo da glasa koga hoce.
Na kraju krajeva, odsekla je granu na kojoj je sedela.
I, onda mogu postojati dve varijante njenog "javnog" glasanja:
1. Da je NAMERNO glasala da se vidi da nije za Tomu
2. Da je neki "paparaco" to izveo bez njenog znanja i obznane svog prisustva, i kao takav on mora krivicno da odgovara.
Svakome je zagarantovano pravo na privatnost, ako je neko namerno krsi, mora da odgovara...

Kako god, sa ili bez Maje, Nikolic je pobedio svog glavnog takmaca, u prvom krugu, sa nesto vise od 160 000 glasova..

Ja bih volela da znam za koga je glasao g-din Kostunica:)
 
Koristenjem uvecane tehnike moze se ustanoviti da je sigurno zaokruzila 3 ili 4, ali izgleda nece moci da se sazna koje od ta dva broja. A to su Boris i Velja, znaci mogu oba. :mad:

JA mislim 3,4 ili 5, ali je Montezuma uveo novo svetlo na celu stvar tako da stvarno ne znam. Ima fotografija glasackog listica na netu i ja sada ne mogu da ga nadjem. KAda bi to videli mogli bi biti precizniji.
 
Pogledao sam par puta, kec definitivno nije. Suviše joj je dole otišla olovka.
Neki pišu čak i do šestice...

i ja sam mislio da je glasala za sredinu , tj trojku pa je dosao neko iz vojvodine i rekao da je list veliki zato sto je multijezican i da pocinje negde od 30% lista od vrha lista kandidata te da je maja glasala za jedinicu. nama u ostatku srbije su manji glasacki listici otuda ta nedoumica.
 
JA mislim 3,4 ili 5, ali je Montezuma uveo novo svetlo na celu stvar tako da stvarno ne znam. Ima fotografija glasackog listica na netu i ja sada ne mogu da ga nadjem. KAda bi to videli mogli bi biti precizniji.

Ja sam radio na biračkom mestu, i usadio mi se u glavu. 3 ili 4, za 5 je isuviše mali ugao, a kada se kombinuje sa činjenicom da je to Ištvan Pastor, dovoljno je da odbacimo.
 
i ja sam mislio da je glasala za sredinu , tj trojku pa je dosao neko iz vojvodine i rekao da je list veliki zato sto je multijezican i da pocinje negde od 30% lista od vrha lista kandidata te da je maja glasala za jedinicu. nama u ostatku srbije su manji glasacki listici otuda ta nedoumica.

Koliko si siguran sa tog snimka?! NEma potrebe da se nesto tvrdi 100% kada jednostavno ne mozes biti siguran.
 
Ja sam radio na biračkom mestu, i usadio mi se u glavu. 3 ili 4, za 5 je isuviše mali ugao, a kada se kombinuje sa činjenicom da je to Ištvan Pastor, dovoljno je da odbacimo.

A tadic joj je kao blizi?! Pastor je makar is Vojvodine kao i ona sama. Hocu reci da nista nije sigurno i da bi ponavljam fotografija listica mogla pomoci. Mozda i kopija ako se neko bavio tim radnjama 8-)
 

Back
Top