Titan Quest

miXed

Iskusan
Poruka
6.560
Titan_Quest.jpg
Titan Quest

Evo jedna dobra tema o staroj dobroj rpg igri Titan Quest.
Da li igrate,dokle ste stigli,kako vam ide jer vam treba pomoc
koje su vam najjache kombinacije,itemi itd...
Ja sam josh davno igrao ovu igru i stigo sam do grada Atine.Pa sam prestao,inache imao sam puno charactera
Jedan od njih bio je Warrior/Nature ,
drugi je bio kako se secam Spirit/Defense

Razlog otvaranje ove teme je zato shto smo malo
komentarisali igru na drugim temama,pa zashto da nemamo nashu temu.

a za ostale ne mogu da se setim.

NOTE: Prevrnuo sam Pretragu za ovom temom i
nisam nishta nashao.
Nashao sam samo teme sa nazivom " problem u grafici " ili
"Titan quest,da li da ga uzmem i slic,tako da me zaobidjite sa vashim
uzaludnim postovima
."

Takodje sam chuo da je izashla je expanzija The Immortal Throne
pa mozhemo ovu temu da koristimo i za nju.

Ajmo Titan Quest Igrachi!


 
Igra zakon , najvishe mi se svidja Grchka i Egipat. Igrao sam sa Defender/Nature ali nisam koristio nature magije. Kod ekspanzije mi se najvishe svidjaju zadnji boss-ovi (Cerberus i Hades ako se dobro secam). Jedino mi se ne svidja to shto kod karaktera samo birash boju odece.
 
Seducer, potpuno se slazem. Interesantno je da ga recenzenti bas i nisu obozavali (mada je dobijao solidne ocene, mnogi su recimo Lokiju dali bolje ocene, sto je apsurdno), ali igraci su rekli svoje. Meni je TQ po mnogo cemu znatno bolji od Dijabla, ne samo zato sto je noviji. Ima dobar interfejs, pristupacan, a o tome koliko je uzbudljiviji da ne govorim. Ima mnogo manje praznog hoda. To je barem moj utisak. Tq je verovatno najbolji Hack and Slash RPG.
Sto se tice klasa, nisam ih bas sve isprobao, ali mi se cini da je kombinacija warfare-earth veoma jaka ofanzivno i omogucava najbrze i najzabavnije prelazenje igre. Tako se meni barem cini za sada.
 
ja sam igrao ono, prvo baguje mi pri samom startovanju igre, ne mogu da prekinem onaj film, cekam po 5 minuta, i kad pocnem da igram posle nekoliko minuta nekad nekoliko sati..baam, destkop :( Igrao sam na pocetku,pobedio onog veceg, i onda posao da lutam mapom i izbacilo me par puta, zatim sam uradio uninstall ali i dalje imam instalaciju x)
 

Back
Top