Sms sa ribom koja mi se svidja
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: Sms sa ribom koja mi se svidja

Nov član
    Učlanjen
    21.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sms sa ribom koja mi se svidja

Nabavio sam broj od jedne devojke koja mi se dugo svidja.imam jedan nepoznati broj koji niko ne zna, i dopisivao bih se sa njom.ona me zna.e sad, ja sam malo neiskusan u tim stvarim(mislim nikad nisam to radioops, pa ako bi neko mogao malo da mi pomogne, da mi kaze sta nikako da ne radim, sta je dobro da uradim, ako mu nije tesko da napise neki vodic, o cemu da pricam sa njom, i najvaznije kako da me ne iskulira...u pocetku joj se ne bih predstavio,ali ako sve lepo krene...

p.s samo please nemojte da kazete "bolje ti je da joj pridjes"...znam da je bolje, ali imam neke svoje razloge.i stvarno zelim da ovo uspe.bas bas zelim...

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano Re: Sms sa ribom koja mi se svidja

[font=Verdana]Зајеби поруке.
    Оно што свакој девојци мораш да покажеш је то да имаш став и да си одлучан. Слањем порука и свом том зајебанцијом се укопаваш од старта Никада не говори о себи много, чак и када говориш реци само начелна ствари, буди мистериозан да се она заинтересује да сазна остатак... причај јој много али у суштини не реци ништа, не хвали себе нити се омаловажавај. Причај само о њој о њеној појави која те фасцинира, итд итд... једном речју кењај Ето то ти је краћи водич сад нек' ти неко утаначи до детаља пошто ја немам времена и да... опет... немој јој слати поруке... чак и када ступиш с њом у контакт немој слати поруке него је зови не дозволи јој да има времена да размишља него је назовеш и онда мора одмах да ти одговори, не може да те шета и фолира итд...
    [/font]

Aktivan član rajkec (avatar)
    Učlanjen
    06.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio Dovla Pogledaj poruku
    Оно што свакој девојци мораш да покажеш је то да имаш став и да си одлучан. Слањем порука и свом том зајебанцијом се укопаваш од старта Никада не говори о себи много, чак и када говориш реци само начелна ствари, буди мистериозан да се она заинтересује да сазна остатак... причај јој много али у суштини не реци ништа, не хвали себе нити се омаловажавај. Причај само о њој о њеној појави која те фасцинира, итд итд... једном речју кењај Ето то ти је краћи водич сад нек' ти неко утаначи до детаља пошто ја немам времена и да... опет... немој јој слати поруке... чак и када ступиш с њом у контакт немој слати поруке него је зови не дозволи јој да има времена да размишља него је назовеш и онда мора одмах да ти одговори, не може да те шета и фолира итд...
    [/font]
    Brate svaka cast!!!

Buduća legenda Transcendental (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

Citat Original postavio msiilk Pogledaj poruku
    p.s samo please nemojte da kazete "bolje ti je da joj pridjes"...znam da je bolje, ali imam neke svoje razloge.i stvarno zelim da ovo uspe.bas bas zelim...
    Bolje ti je da joj pridjesh

Početnik NACY (avatar)
    Učlanjen
    19.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

SAM ON zna da je bolje da joj pridje ,al da je to hteo ,mogao ... Do sada bi vec prisao. Ako je vec trazio pomoc treba pomoci... Misim da je najbolje (znam iz iskustva,takodje je mene jedan decko "spopadao" pa je na kraju izrasla ozbiljna veza ) Prvo bi nekoliko puta trebao da je cimnes,pa ako ona naoise KO JE TO i slicno ti napisi ( bolje je da joj u startu kazes da ti se svidja ...) da se zoves ??? kako se vec zoves i da ti se ona puno svidja ,da si ludo zaljubljen i da bi ti tesko palo kada ne bi htela da se za pocetak dopisujete... pa probaj da se vidite kao mali sastanak )) pokloni joj nesto ... OCARACES JE !!! NADAM SE DA CE TI NESTO OD OVOGA POMOCI

Zainteresovan član ~*NiNDZHA*~ (avatar)
    Učlanjen
    18.10.2007.
    Reputaciona moć
    40

ja cju iz iskustva da kazhem...(lichno) mrzim kad mi dechko shalje poruke,pogotovo tipa "Jao jako si mi slatka bla bla" Mislim,mani me tih predshkolskih fazona...vishe volim kad mi odma kazhe ocjesh da se vidimo da izadjemo i sl....a ne ovo,znash,bash si lepa,slatka predji na stvar,mislim da vecjina devojaka vishe to voli(i ceni)... )))

Početnik NACY (avatar)
    Učlanjen
    19.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ~*NiNDZHA*~ Pogledaj poruku
    ja cju iz iskustva da kazhem...(lichno) mrzim kad mi dechko shalje poruke,pogotovo tipa "Jao jako si mi slatka bla bla" Mislim,mani me tih predshkolskih fazona...vishe volim kad mi odma kazhe ocjesh da se vidimo da izadjemo i sl....a ne ovo,znash,bash si lepa,slatka predji na stvar,mislim da vecjina devojaka vishe to voli(i ceni)... )))
    Slicno sam mislila , ali BILO BI bas GLUPO da odjednom kaze e ajde da se vidimo da izadjemo... Svejedno ja vise volim kada je decko takav ( da posalje po koju ljubavnu porukicu ), pa jos ponesto jer moze da ta neka devojka njega pogresbno da shvati ... kada bi on rekao e eee ajd da izadjemo !!!

CAOS

Primećen član elle0308 (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Pa prvo bih ti rekla bolje da joj pridjes al ajde,razumem da imas neke svoje razloge...

Pa malo je sad preterivanje da sad preko broja koji niko ne zna da joj saljes poruke, blabla...
    Opusteno joj pustis porukicu...kao sta radis,kako si...i onda ce te ona pitati ko si ti...ali posto te verovatno nece pitati ko si, jer je ne interesuje lepo se u prvoj poruci predstavi, pa je pitas ona uobicajena klinacka pitanja...kako u skoli,da li imas decka, ma pricajte o svemu, o muzici, sportu....i kad se malo opustite, i ona se mozda zaineresuje, lepo se nadjete negde i upoznate itd....i ako budes odugovlacio sa konstantnim dopisivanjem i smaranjem, brzo ce te otkaciti....moras da znas sta zelis...(btw,neke devojke(npr.ja) ne vole kad im salju one glupave izmisljene ljubavne poruke, vec kad im kazu ono sto oni licno misle)
    Ovo gore sto sam napisala je bas bas fora za neiskusne(a mislim da ti to treba)...kasnije kad se opustis ovo ce ti sve biti glupo(meni je iskreno to bezveze,ali rece da imas neke razloge,pa ajde )...

E...ipak ti razmisli o onome sto je Dovla napisao...;-)

Ističe se Tasha444 (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Оно што свакој девојци мораш да покажеш је то да имаш став и да си одлучан.Никада не говори о себи много, чак и када говориш реци само начелнe ствари, буди мистериозан да се она заинтересује да сазна остатак... причај јој много али у суштини не реци ништа, не хвали себе нити се омаловажавај.
    [/font]
    Izgleda da Dovla zna bas sve o devojkama:wink:

Ističe se
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

[FONT=Verdana]Зајеби поруке. [/FONT]
    [FONT=Verdana]Оно што свакој девојци мораш да покажеш је то да имаш став и да си одлучан. Слањем порука и свом том зајебанцијом се укопаваш од старта Никада не говори о себи много, чак и када говориш реци само начелна ствари, буди мистериозан да се она заинтересује да сазна остатак... причај јој много али у суштини не реци ништа, не хвали себе нити се омаловажавај. Причај само о њој о њеној појави која те фасцинира, итд итд... једном речју кењај Ето то ти је краћи водич сад нек' ти неко утаначи до детаља пошто ја немам времена и да... опет... немој јој слати поруке... чак и када ступиш с њом у контакт немој слати поруке него је зови не дозволи јој да има времена да размишља него је назовеш и онда мора одмах да ти одговори, не може да те шета и фолира итд... [/FONT]
    Nominujem te za titulu Dr. Ljubav
    Ili ljubavni doktor... ili Dr. Love...

Primećen član andra_gt (avatar)
    Učlanjen
    03.05.2007.
    Pol
    muški
    tu i tamo,levo desno,u Vrnjackoj Banji i Kraljevu
    Reputaciona moć
    44

iskusan decko ***!

Ističe se Minnie'95 (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

Ja prvo kad hocu da se dopisujem sa nekim pitam ga sta radis?, i predstavim se, onda idu ono opustena pitanja.... Nemoj da joj saljes puno poruka i da je smaras jer ce te odmah otkaciti, i ako vec hoces da saljes neke slatke porukice nemoj one vec gotove nego joj kazi sta stvarno osecas prema njoj. Kao sto je rekao Vlada bolje je da je pozoves nego da joj saljes sms... Toliko od mene....

Zainteresovan član Jecikaaa (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2008.
    Izgubljena u svom svetu, gde je sve po mom...:)
    Reputaciona moć
    39

Mislim, da je Dovla sve rekao, kako uistinu i jeste. . .
    A, msiilk, vreme je za lov. . . Ma, brate, u napad i srecno. . .

Nov član
    Učlanjen
    21.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: Sms sa ribom koja mi se svidja

Mnogo hvala svima, narocito Dovli, ako neko ima jos da kaze slobodno.
    Drzite mi palceve

Primećen član andra_gt (avatar)
    Učlanjen
    03.05.2007.
    Pol
    muški
    tu i tamo,levo desno,u Vrnjackoj Banji i Kraljevu
    Reputaciona moć
    44

U principu Dovla je sve rekao.Ja iz licnog iskustva mogu da ti kazem da ne saljes puno poruka,da ne zapocinjes vezu preko poruka jer to nece izaci na dobro,vec samo za pocetak malo pricas i pitaj "Sta radis sutra uvece?".......

Poznat Nixxx (avatar)
    Učlanjen
    19.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    117

Jaoooooo имао сам као лађи те епизоде са смс порукама, никад ништа добро одатле није изашло...

Ističe se Minnie'95 (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

Ja ti drzim. Obavezno javi sta je bilo!

Domaćin micika_015 (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Dovla konza...

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

pitas je josh...hm :rolleyes:
    koja je tvoja sexy fantazija

Početnik Bubili92 (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Pa reci joj u oči da ti se svidja....***.iskrenost uvek pali...
    Al budi smiren, nervozu i tremu stavi u neku kesu jer nervozni momci su stvarno smešni...
    Držim ti fige
    kiss[COLOR="DarkRed"]

Primećen član panofanatik (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

ja mislim da je ya pocetak bolji sms iskreno.prvo je cimni.ako te cimne tek onda posalji poruku.najvaynije je da ne budes dosadan.pitaj je sta radi,predstavi se slobodno,i priynaj joj iskreno jer ona nije sasava a ovako ces da ispadnes sonja.posle toga pitaj jel ima decka,ali ni po koju cenu ne pitaj e a ko ti se svidja.posle moyes da pitas koju muyiku slusas i sl samo nemoj da budes dosadan i da preterujes.nemoj da navalis i posaljes 100 poruka ya vece.i salji joj šoruke 1 nedeljno otprilike....ostalo ces se snaci i na kraju pitaj da li bi htela da iyadjete i sve ce biti ok.a i da odbije nista strasno pokusaj ponovo posle nekog vremena moyda upali.je ynampo meni nikad nisam iy prva pristala

Iskusan Ivan015 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

[/font]
    ma potpisujem a dodao bih da je jos bolje da nista ne pricas...gledas je gledas i kada prestane da prica krnes zvaku [lol majkl vesele 70'...]... zez ma opusteno ovde gore ti je sve i stvarno od poruka reeeeetko ikada bude ista...

Početnik
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Mani se SMS-a sutni joj sms dali hoce da se vidite,da prosetate i popricate pa sta ti bog da.Ko zana mozda ti je sudjena pa i pred oltar sa njom!!!!!!

Neproveren član
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Bubili92 Pogledaj poruku
    Pa reci joj u oči da ti se svidja....***.iskrenost uvek pali...
    Al budi smiren, nervozu i tremu stavi u neku kesu jer nervozni momci su stvarno smešni...
    Držim ti fige
    kiss[COLOR="DarkRed"]
    иначе нисам нервозан али ми се то на једној журци десило и ипак је испало добро из тога (схватила је шта мислим док сам замуцкивао и причао небулозе и само ме пољубила, штета што је било само не једну ноћ, заборавио сам да јој узмем број...)

Neproveren član
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Nixxx Pogledaj poruku
    Jaoooooo имао сам као лађи те епизоде са смс порукама, никад ништа добро одатле није изашло...
    знам, ако не одговориш наљути се на тебе, а и никако да се нађете и онда једно мора да полуди (обично ја) и отера ово друго у пи**у материну

Slične teme

1. 13 saveta kako smuvati devojku koja vam se svidja
    Autor gost 37180 u forumu Muškarci
    Odgovora: 426
    Poslednja poruka: 22.10.2014., 14:33
  2. Koja vam se 'padavicarska' grupa najvise svidja?
    Autor blacknymph u forumu Muzika
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 01.12.2008., 21:26
  3. Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 24.11.2006., 11:23
  4. Kako sarmirate osobu koja vams e svidja???
    Autor ZaLjUBlJeNa90 u forumu Žene
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 25.09.2006., 00:18
  5. Koja poznata licnost vam se svidja?
    Autor pakleni andjeo u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 338
    Poslednja poruka: 25.03.2005., 21:16

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku