BESPLATNI OS
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: BESPLATNI OS

Početnik
    Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up BESPLATNI OS

Negde sam naso na forumu inicijativu (mislim da je LEPLJIVA u pitanju) o besplatnim programima za Win. Neko je reko kako i ima takvih programa, ali kako ce mo za OS. Pa EVO RESENJA!!!! Zove se WinUtuxU. To je Windows i Ubuntu zajedno i besplatan je. Evo bez problema se updejtuje na Microsoftovom sajtu i legalizqcija je OK. Izgleda kao windows, sta vise dolazi u paketu sa SP2, samo ima jedan problemcic. U regional and language options nema srpski latinica, a bogami ni cirilice. Ima Bosanski cirilica (sto mi nimalo ne smeta) koja nemoze da se ubaci u jezike ( Windows could not properly load the Bosnian keyboard layout). Drugi problem je tastatura. "A" nije na "A" nego na "Q", a "Q" je na "A". "M" je na ";" itd....Pa vas, sve koji mogu i znaju da pomognu; molim da mi kazu kako to da resim.
    Inace WINUTUXU mozete naci na : www.winutuxu.fr.ma

Vredi da se proba.
    Pozdrav svima!

Početnik
    Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: BESPLATNI OS

Jedna dopuna. Resio sam problem tastature, sve je OK, ali problem jezika i dalje ostaje. I dalje samo engleski i francuski, ove druge nisam ni pokusao.
    Pozzzzzzzz!

Elita Šakal (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Hm, taj os sam skinuo pre par meseci i još ga nisam probao... totalno sam zaboravio i da ga imam... Problem je arapski, koliko kapiram nema rešenja... dalje, nije baš legalna verzija... kako god, pozdravljam ideju...

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

meni je problem taj Linux...Kad ga koristim na mom novom kompu,mis uopste ne funkcionise ma koliko ga konfigurisao...Mrzim Linux...Probajte eComStation Live CD nije los sistem,ali je jedini problem sto je live odnosno demonstracioni cd,sto je i normalno jer ljudi oce da zarade koji dinar,denar i dolar...

Primećen član RiSK (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Ermmmm.... Ljudi, ovo je samo piratski Windows kome su promenjena tema i aplikacije koje dolaze uz njega.

Manite se piraterije.
    Everything I wrote here is under the terms og GNU/GPL.
    FREE YOUR MIND

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

meni je problem taj Linux...Kad ga koristim na mom novom kompu,mis uopste ne funkcionise ma koliko ga konfigurisao...Mrzim Linux...
    Sto me to ne cudi :?
    Let me tell you about heartache and the loss of God wandering, wandering in hopeless night...

Početnik
    Učlanjen
    23.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Че Гевара Pogledaj poruku
    meni je problem taj Linux...Kad ga koristim na mom novom kompu,mis uopste ne funkcionise ma koliko ga konfigurisao...Mrzim Linux...Probajte eComStation Live CD nije los sistem,ali je jedini problem sto je live odnosno demonstracioni cd,sto je i normalno jer ljudi oce da zarade koji dinar,denar i dolar...
    Skinuo sam besplatan linux, radi dobro, ali ja nemam pojma shta se sve mozhe uraditi. Mozhe da radi kao zhivo CD, a moze se i instalirati.

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

Skinuo sam besplatan linux, radi dobro, ali ja nemam pojma shta se sve mozhe uraditi. Mozhe da radi kao zhivo CD, a moze se i instalirati.
    A sta moze win da uradi? Toliko ti je gupo pitanje... Ono sto mzoe da uradi je ograniceno tvojim (ne)znanjem...
    Let me tell you about heartache and the loss of God wandering, wandering in hopeless night...

Slične teme

1. Besplatni SMS ali stvarno besplatni i bez ogranicenja
    Autor Trazim_curu_zabrak u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.12.2007., 00:02
  2. Besplatni MP3
    Autor Haller u forumu Muzika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.12.2004., 21:13
  3. besplatni sms
    Autor slatina u forumu Video igre
    Odgovora: 3