Dekoracija za svadbu

Nanica

Obećava
Poruka
63
Caos! Uskoro se udajem i htela bi sama praviti dekoraciju sale ali ne znam gde da nadjem helijum... Da li je bolje odneti nekome da napuni balone, ili se vise isplati da kupim bocu sa helijumom? Gde se moze kupiti na teritoriji Novog Sada? Pisite mi vasa iskustva i sve sto znate o ovome... Hvala
 
boce sa raznim gasovima a tako i sa Helijumom mozes u NS kupiti u Meser Tehnogasu.....to je u industrijskoj zoni kod kanala..na klisi....cak mislim da mozes i iznajmiti bocu sa ventilom...ali to najbolje da pitas njih.....ako hoces...dacu ti njihov broj telefona...pa se raspitaj :)
 
Caos! Uskoro se udajem i htela bi sama praviti dekoraciju sale ali ne znam gde da nadjem helijum... Da li je bolje odneti nekome da napuni balone, ili se vise isplati da kupim bocu sa helijumom? Gde se moze kupiti na teritoriji Novog Sada? Pisite mi vasa iskustva i sve sto znate o ovome... Hvala


Pomoć prijatelja :D

Znaš kako iz svog ličnog iskustva bih ti rekla da potražiš stručnu pomoć i taj posao sa balonima prepustiš ljudima koji su osposobljeni za to. Ne verujem da će ti u celoj frci predvenčanoj, biti zanimljivo da pumpaš te balone, spajaš ih i razdvajaš.... mislim da je ta obaveza najmanje što ti treba u celoj toj frci. Nadasve što ćeš uvek moći da dobiješ i neki dobar savet u vezi oblika, boja i veličina balona za venčanje.

Ljudi koji se bave venčanjima, su po samoj prirodi stvari izuzetno maštoviti i kreativni .... tako da nećeš pogrešiti ako se odlučiš za ovu varijantu. Druga strana je što ćeš platiti malo više, ali kad sabereš balone, helijum, svoje vreme ... videćeš da to ipak sve dodje na svoje .... plus što će ti posao biti odradjen profesionalno (što je mnogo važno).

Nadam se da sam pomogla bar savetom :D
 
Zelim sama napraviti dekoraciju jer obozavam da radim takve stvari i uopste mi nije problem. Razmislicu o tome da pozovem dekoratere ali ne verujem... A da li neko mozda zna nekoga ko se bavi dekorisanjem sale?

Jacques- mozes da mi das broj, bila bih ti zahvalna.
 
Zelim sama napraviti dekoraciju jer obozavam da radim takve stvari i uopste mi nije problem. Razmislicu o tome da pozovem dekoratere ali ne verujem... A da li neko mozda zna nekoga ko se bavi dekorisanjem sale?

Jacques- mozes da mi das broj, bila bih ti zahvalna.


Dekoracija nije problem ako imaš mašte i vremena .... ali u situaciji kada se ti udaješ, svaki minut dan ranije će ti biti dragocen...
Tu je prisutna i nervoza i masa drugih osećaja, koji mogu da ti ne podare ni tračak inspiracije ....

Ali, ako zaista to želiš - podržavam :)
 

Back
Top