ZASTO JE CURAMA TESKO DA SE ODLUCE NA SEX NA JEDNU NOC?

Zato sto devojkama u sustini nije u glavi kad vide frajera ,prva pomisao kako da ga strpa u krevet! Zato sto devojke tu NE DONOSE ODLUKU vec prate svoja osecanja i instinkt, i ne rade to da bi se drugaricama sutra hvalile kako su *resnule dobrog frajera proslu noc! I zato sto ce devojku odmah proglasiti lakom ako ume da zadovolji svoje sexualne prohteve... Na te se stvari uvek gledalo tako....
Ali polako, ima vremena....
 
pa to ti je mnogo hm.."pipavo pitanje"....ovako ja to gledam:ako devojka pristane na tako nesto automatski je sebi "zapecatila" ....niko vise o njoj nece lepo misliti..okarakterisace je kao drocu,nijedan tip nece hteti pravu vezu sa njom cak i ako mu se ona stvarno svidja,drugarice ce poceti da je izbegavaju jer nece da se i o njima lose misli,a nedaj boze da neko od roditelja sazna za to...to je stvarno ponizenje
 
malo cupavo:
pa to ti je mnogo hm.."pipavo pitanje"....ovako ja to gledam:ako devojka pristane na tako nesto automatski je sebi "zapecatila" ....niko vise o njoj nece lepo misliti..okarakterisace je kao drocu,nijedan tip nece hteti pravu vezu sa njom cak i ako mu se ona stvarno svidja,drugarice ce poceti da je izbegavaju jer nece da se i o njima lose misli,a nedaj boze da neko od roditelja sazna za to...to je stvarno ponizenje
A koliko godina u prosjeku ima djevojka, koja bi se tako "provela", zbog sexa za jednu noc...? :roll: :?
 
malo cupavo:
pa to ti je mnogo hm.."pipavo pitanje"....ovako ja to gledam:ako devojka pristane na tako nesto automatski je sebi "zapecatila" ....niko vise o njoj nece lepo misliti..okarakterisace je kao drocu,nijedan tip nece hteti pravu vezu sa njom cak i ako mu se ona stvarno svidja,drugarice ce poceti da je izbegavaju jer nece da se i o njima lose misli,a nedaj boze da neko od roditelja sazna za to...to je stvarno ponizenje
Iz kojeg si ti sela, majke ti ?
 
Milojko Vasic:
malo cupavo:
pa to ti je mnogo hm.."pipavo pitanje"....ovako ja to gledam:ako devojka pristane na tako nesto automatski je sebi "zapecatila" ....niko vise o njoj nece lepo misliti..okarakterisace je kao drocu,nijedan tip nece hteti pravu vezu sa njom cak i ako mu se ona stvarno svidja,drugarice ce poceti da je izbegavaju jer nece da se i o njima lose misli,a nedaj boze da neko od roditelja sazna za to...to je stvarno ponizenje
Iz kojeg si ti sela, majke ti ?
Iz kojeg smo i svi mi,sa Balkana...
 
kety:
Zato sto devojkama u sustini nije u glavi kad vide frajera ,prva pomisao kako da ga strpa u krevet! Zato sto devojke tu NE DONOSE ODLUKU vec prate svoja osecanja i instinkt, i ne rade to da bi se drugaricama sutra hvalile kako su *resnule dobrog frajera proslu noc! I zato sto ce devojku odmah proglasiti lakom ako ume da zadovolji svoje sexualne prohteve... Na te se stvari uvek gledalo tako....
Ali polako, ima vremena....

Vidis, ja sam kao muskarac bio sablaznjen kada su mi neke devojke pricale sta prvo pomisle i sta prvo odmere kada vide frajera kada udje u kafic: "Sto da zapocinjem vezu ako nije dobar u krevetu!". ima logike, zasto da dozvole zaljubljivanje, ako ce biti nerealizovane. Nego mi se cini da ti imas malo godinica, pa ti je okolina malo nezrela?
 
ti si Bog.... veciti Uzor nas jadnih... buduci Predsednik (cuj predsednik - Kralj!).... osoba Vaseg sarma i privlacnosti prosto ne zasluzuje da boravi na istom prostoru sa nama smrtnicima.... dozvolite mi Vase ebacko visocanstvo da doputujem u Vas grad... da hodam Vasim stopama... da disem vazduh koji VI disete... SRBIJA... bla bla truc truc
 
Znas, postoje tipovi sa kojima bih volela vezu ali i tipovi koji me cisto seksualno privlace. Uopste nemam tih "moralnih" problema, naravno ako su osecanja obostrana. Uostalom desi se da bas iz tih veza za jednu noc kasnije nastanu super prijateljstva. Ja sam na primer jos uvek u kontaktu sa tipom sa kojim sam provela samo jednu noc pre nekih 7 godina :twisted:
 

Back
Top