Други круг: Николић против Тадића

Николић или Тадић


  • Ukupno glasova
    472
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Демократе су изгубиле оног тренутка када су:

1. Европљани заузели отворено непријатељски став према Србији
2. Руси подржали Србију.

Нез обзира како тадић покушава де се увуче Русима, проблем је што се одвија ситуација баш како су Радикали говорили
- Европа је против нас
- Русиај нам је савезник

То су две чињенице које су необориве.

Њуди нису гласали за Једног или другог и нису слушали шта који прича већ су сами својим очима видела шта се дешава око њих.
 
Evropa nije protiv mas ,nego nasa merila jos nisu u nivou evropljana..

Косово, жао ми је али отворени став против Србије је отерао доста гласача од Тадића.
Нисмо ми Срби другачији од других народа.

- Обећај- испоручи
Тадић је обећао Европу а хвали се Русијом
Николић је обећао Русију, а Русијаи долази.

Тако и изгледа...
 
Evropa nije protiv mas ,nego nasa merila jos nisu u nivou evropljana..

Мислиш мерила која се залажу за поштовање туђе имовине,државе,суверенитета,интегритета и политичке независности нису на нивоу Европљана?

Шта ће ми онда таква Европа?
 
Meni je svejedno ko će da pobedi, i Tadić i Nikolić su mi ok, bez obzira što im se programi partija dosta razlikuju, ipak kada su u pitanju nacionalni interesi i jedan i drugi ih svojom politikom zastupaju, posebno kada je u pitanju Kosovo. Smatram da bilo ko od njih dodje na predsedničku poziciju neće doći do bitnih zaokreta u spoljnjoj politici Srbije.

Pa, ne bih se kladila...
 
SPS, dace podrsku onom kandidatu koji se ne bude ruzno odnosio prema SPS-u u daljoj kampanji...reci predstavnik SPS- odman iza Borisa Tadica koji napade i devedesete, uvelica 5. oktobar...Znaci, ne njemu..
Velja Ilic veceras napade Borisa nebiranim rečima, nazvavsi ga samim djavolom...
Ko će morati da proguta svoje reci, videcemo, ali 1. 600 000 i kusur glasova je neverovatno, ja prosto ne mogu da poverujem i procenat od blizu 40 odsto.
Ako se izuzme i glasovi G+17 plus koji su već otisli Tadicu, i ako se izuzmu oni grozomorni rezimski analiticari (od kojih jedan skoro ustvrdi da će glasovi SPS-a u drugom krugu ići Tadicu)velike sanse Nikolica su upravo u drugom krugu.
I, da covek lepo rece šta htede, nikoga ne opanjkavajuci, za razliku od Tadica koji zamalo da probije ekran mahanjem ruku- skoro kao neka pretnja: Neću dati Seselju da bude Premijer (možda nije obavesten da je covek zaocen u Hagu) te neće dati...pa neće dati...

Ako narod bude tako hteo, dacete gospodine Borise, osim ako nemate nesto drugo u vidu:)
 
Мислиш мерила која се залажу за поштовање туђе имовине,државе,суверенитета,интегритета и политичке независности нису на нивоу Европљана?

Шта ће ми онда таква Европа?

Tako bi trebalo da bude ali NOVA EVROPA I SVET imaju drugacija NOVA
merila...
 
Косово, жао ми је али отворени став против Србије је отерао доста гласача од Тадића.
Нисмо ми Срби другачији од других народа.

- Обећај- испоручи
Тадић је обећао Европу а хвали се Русијом
Николић је обећао Русију, а Русијаи долази.

Тако и изгледа...

Verujem da nece KOSOVO tek tako da dobije nezavisnost ali kako
ODMETNUTO dete vratiti na pravi put?
 
Tadić ima glas više u 2. krugu jer nisam izašao danas, imao drugih obaveza8)
čestitke Nikoliću na dobrom rezultatu....kampanja mu je bila dobra, on je u ovoj kampanji bio kud i kamo normalniji i pristupačniji političar, samo što je to još uvek maska, ne pravo stanje, na žalost.
lično, očekujem pobedu Tadića sa razlikom koja se meri u stotinama ili par hiljada glasova...
 
Tadić ima glas više u 2. krugu jer nisam izašao danas, imao drugih obaveza8)
čestitke Nikoliću na dobrom rezultatu....kampanja mu je bila dobra, on je u ovoj kampanji bio kud i kamo normalniji i pristupačniji političar, samo što je to još uvek maska, ne pravo stanje, na žalost.
lično, očekujem pobedu Tadića sa razlikom koja se meri u stotinama ili par hiljada glasova...
Ти си баш неки оптимиста...:D

ПС
А,пошто знам да волиш шах,чисто да те обавестим да си направио превид.
 
Tadić ima glas više u 2. krugu jer nisam izašao danas, imao drugih obaveza8)
čestitke Nikoliću na dobrom rezultatu....kampanja mu je bila dobra, on je u ovoj kampanji bio kud i kamo normalniji i pristupačniji političar, samo što je to još uvek maska, ne pravo stanje, na žalost.
lično, očekujem pobedu Tadića sa razlikom koja se meri u stotinama ili par hiljada glasova...

Moj deda je, zarad starih dobrih vremena (njegove reci) i zarad pokojnog Milosevica, glas dao Mrkonjicu.
U sledecem krugu, glas daje Nikolicu, dakle i ja imam indiretno da ponudim jos jedan glas:lol:
 
Ти си баш неки оптимиста...:D

ПС
А,пошто знам да волиш шах,чисто да те обавестим да си направио превид.

SRS, SPS i Velja su dobili čitavih 2 miliona i 150 hiljada glasova! Do sada smo mogli sve da objašnjavamo malom izlaznošću, ali sada, sta sada:razz:
 
Evropa nije protiv mas ,nego nasa merila jos nisu u nivou evropljana..
Pa.....u pravu si. Čudna su nam merila.
Eto, ja hoću tebi da odsečem ruku, pretim da ću to da uradim, pitanje vremena je, a ti se trpaš da budeš samnom jer sam ja super, i samnom će ti biti mnogo bolje. A 50% građana je protiv toga. E to su ta naša čudna merila. Trebamo svi 100% da budemo za Evropu. 'ebeš jednu ruku, nije to ništa u odnosu koliko će nam biti bolje. Nego, da ne počnu posle da nam seku i drugu ruku, uši, nos.......zadovoljstvo nema cenu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top