ČIJI POSTUPAK ODOBRAVATE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.050
Pre dvadesetak godina ovo se stvarno desilo negde u Srbiji. Bilo je u novinama i još ponegde. U nekom selu dođe muž kući i u krevetu zatekne svoju ženturaču sa brkatim susedom. Pošteno ga izlupa toljagom, polomi mu rebra, a u međuvremenu zagreje šporet u kuhinji, pa kad istera nezvanog gosta stavi ženu na šporet i ispeče joj celu onu stvar. Kad je jadna otišla kod doktora rekla je da je čistila paučinu i pala na šporet pa se tako slučajno nagrdila. Zanima me čiji postupak odobravate: muževljev ili ženin?
 
Kome god sam ovo ispričao čuo sam samo dve vrste reakcija:

1. Nemoralni ljudi skloni švaleraciji (pichkaroši, droce) podržavaju ženu i kažu: "Manijak jedan!"

2. Moralni ljudi (vernici i tradicionalisti) podržavaju muža i kažu: "E neka je, trebalo je celu da je spali!"

3. Bojim se da nema pod 3.

Razmislite malo pre vaših komentara, jer ćete nesvesno staviti sebe u jednu od ove dve grupe.
 
Tvoje mišljenje na temu je više nego očigledno.

ko je kriv za neverstvo: žena, koja je sklona menjanju partnera, ili muž, koji ne zadovoljava ženu?

Čekaj, ko je rekao da je ona sklona menjanju partnera, ako je on ne zadovoljava :confused:

Ubijte me ako i ovo nije onaj upadljivo tih..... :lol:
 
Kome god sam ovo ispričao čuo sam samo dve vrste reakcija:

1. Nemoralni ljudi skloni švaleraciji (pichkaroši, droce) podržavaju ženu i kažu: "Manijak jedan!"

2. Moralni ljudi (vernici i tradicionalisti) podržavaju muža i kažu: "E neka je, trebalo je celu da je spali!"

3. Bojim se da nema pod 3.

Razmislite malo pre vaših komentara, jer ćete nesvesno staviti sebe u jednu od ove dve grupe.

nece vernici to da ti kazu mozda ce da pomisle ali nece da kazu. ako se deklarisu kao bas vernici.
 
Pre dvadesetak godina ovo se stvarno desilo negde u Srbiji. Bilo je u novinama i još ponegde. U nekom selu dođe muž kući i u krevetu zatekne svoju ženturaču sa brkatim susedom. Pošteno ga izlupa toljagom, polomi mu rebra, a u međuvremenu zagreje šporet u kuhinji, pa kad istera nezvanog gosta stavi ženu na šporet i ispeče joj celu onu stvar. Kad je jadna otišla kod doktora rekla je da je čistila paučinu i pala na šporet pa se tako slučajno nagrdila. Zanima me čiji postupak odobravate: muževljev ili ženin?
nije zanimljivo, nije ni smesno, ne vidim kako bi mogla ikakva rasprava da se povede povodom zabelezenog dogadjaja.
 
kad me pitas ili ili - onda muz koji je tenkre ,ali moze zena biti takva nimfa u braku da ,me ni ne chudi
da svoje nagone prosto ne moze da iskontrolise,takvu zenu necju da imam i da bude majka moje dece
mi se neko smeje i malo se razlikuje od qucki i lenjih zena.
Zena u novom svetu ima shirok pojam,po meni i sve sto ovo pisem sad stojim iza toga .Sve je u finesama kao u jednoj takmicharskoj vaznoj temki samo prenesesh na zenu.
I nikad nisam izjavio da sam expert za odnose ,da sam raadio vise na sebi normalno da ne bih otkrivo cake za muvanje od koga sam mogao ziveti ...a ne za par pisljivih kiflica !!
Niko me nije tako spustio od starijih zena kao jedna zenska osoba ,koja je fucked up in the head .I prica mi o moralu ,ko da ja ne znam dok sam radio u stampariji sta sam chuo i kako se ogovaraju i afere i sam sam mogao biti sa jednom koja ima troje dece 71 a muz ludak i direktorova ljubavnica 81 cica vrh svih vrhova !!!josh sa nekim tipom u fra a vamo se trpa sa dir. da ima za grchku slobodne dane ,odlazi skoro kad oce...ali ona to ima cime da kupi.devojka zaista izgleda dobro,glava aka pamela VS ursula andres.a ja zbog jedne nesigurne matore djane se nerviram no more figa
otisao sam na sendvich i glasanje ,necu dolaziti so do not reply me
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top