Navikao na pare...

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Vidim da se ovih dana sve teme vrte o kesha... I uvek se govori o devojkama koje vole kesh. A sta je sa muskarcima...

Ja sam se isto tak malo bio "ljutio" na devojke jer sam mislio da samo traze kesh... Kada samimao para, uvek sam imao devojke oko sebe a kada sam bio dekintiran onda nista... :? I jednom sa pop... i rekao od sada cu ja tako. I zabavljao sam se samo sa devojkama koje su imale puno para. U pocetku mi je to bilo znimljivo kao zezanje ali vremenom sam se tako navikao da mi je to postalo "normalno".

Sto je najgore riba je mogla da bude i debela i da ima ogromno dupe ali ako ima para ja sam bio sa njom. :shock: Sada ako sam sa nekom devojkom koja neka puno kesha ili neki dobar auto, ja jednostavno ne mogu da se uzbudim! :shock: Ako nema skupih izlazaka, restorani, vecere, provod,... onda mi je nekako dosadna... :roll: Mislim bas mi je bzvz da se mi kao nesto setamo i volimo se kao.. :| Mislim nismo deca... :roll:
 
:lol:

Chini mi se da izmishljash .. u nasoj zemlji mnogo je onih koji su zeljni kesha, a malo je keshom potkovanih .. pa kad uzmemo u obzir ponudu i potraznju - ne verujem da si imao vishe od jedne sponzorushe (zenski sponzor), ako si i toliko :)

Hehe to kazes zato sto TI nemas para da priustis ovakog macana 8)...

A zacudila bi se kako to sve ide po inerciji. Budem sa jednom lovarnom, onda me zbog prestiza pozeli i druga, i tako izbijem na glas... :) Zenska sujeta odradi ostatak... ;) A nisam se lose ni pokazao, tako da nije bilo problema...


Nego hteo sam da prekinem ja to jednom... Nadjem devojku vrednu radnu itd. bez mnogo kesha. Mada i tako je ona cesto finansirala, znala je kako da nadje put do mog srca! :lol: Ali nisam izdrzao... :( Upoznam jednu, tj. ona mene upozna, jer je cula za mene, imala kesha... Vozila Mercedes :shock: i ja nisam odoleo... :(
 
Vidim da se ovih dana sve teme vrte o kesha... I uvek se govori o devojkama koje vole kesh. A sta je sa muskarcima...

Ja sam se isto tak malo bio "ljutio" na devojke jer sam mislio da samo traze kesh... Kada samimao para, uvek sam imao devojke oko sebe a kada sam bio dekintiran onda nista... :? I jednom sa pop... i rekao od sada cu ja tako. I zabavljao sam se samo sa devojkama koje su imale puno para. U pocetku mi je to bilo znimljivo kao zezanje ali vremenom sam se tako navikao da mi je to postalo "normalno".

Sto je najgore riba je mogla da bude i debela i da ima ogromno dupe ali ako ima para ja sam bio sa njom. :shock: Sada ako sam sa nekom devojkom koja neka puno kesha ili neki dobar auto, ja jednostavno ne mogu da se uzbudim! :shock: Ako nema skupih izlazaka, restorani, vecere, provod,... onda mi je nekako dosadna... :roll: Mislim bas mi je bzvz da se mi kao nesto setamo i volimo se kao.. :| Mislim nismo deca... :roll:

Pa to i je normalno razmisljanje. A realno kakvu one imaju pricu? Kad je neka zena nasmejala muskarca, samo mi njih, one u biti i jesu dosadne. Da nemaju napudranu guzicu niko ih nikad ne bi primetio.
 
Hehe to kazes zato sto TI nemas para da priustis ovakog macana ...

A zacudila bi se kako to sve ide po inerciji. Budem sa jednom lovarnom, onda me zbog prestiza pozeli i druga, i tako izbijem na glas... Zenska sujeta odradi ostatak... A nisam se lose ni pokazao, tako da nije bilo problema...

Pa, iskreno, mene macani i ne interesuju :)

A u vezi love desavalo mi se da se kresnem par puta sa nekim i onda mi 'u poverenju' ispricha kako duguje 300 evra banci, kurti, murti .. i cuti .. nece da kaze 'daj mi' .. samo je jedan jednom rekao, pa je u 3 ujutro isao kuci peske .. a ovi drugi su tog dana/noci bili poslednji put u prilici da me kreshu :)
 
Mislim zar su ti pare vaznije?

Ocigledno su tebi one vaznije ... strasno kakvi likovi postoje :-? Nisu mi jasne ni (zenske) sponzoruse, a jos manje muske...
Bolje promeni nick u muski parazit ... Tebi je totalno poremecen sistem vrednosti.

ako je super tip i ako ti se jako svidja
Kako moze da bude neko super tip ako je samnom ili nekom drugom devojkom zbog para?? Nema sanse da mi se takav tip svidi
 

Back
Top