skener
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: skener

dudica
    Guest

Podrazumevano skener

Kupila bi neki skener za kucnu upotrebu. Na sta treba da obratim paznju, koje mi modele preporucujete???

Hvala!!!

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Ja imam Be@r paw 1200CU+ i sasvim sam zadovoljan njim s obzirom koliko sam ga platio (48eur pre 6 meseci).

Radio sam i na nekom HP novije generacije i mnogo sam se razocarao u njih, ne znam da li je to samo do tog modela (ne znam tacno koje rase je), ali mu je trebalo bar 1-1.5minut da se zagreje i nakani da skenira...

Ostale nisam imao prilike da isprobam, mada prometio sam da mnogi preporucuju Be@ar paw zbog dobrog odnosa cena-kvalitet

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Кулиража
    Ja imam Be@r paw 1200CU+ i sasvim sam zadovoljan njim s obzirom koliko sam ga platio (48eur pre 6 meseci).

Radio sam i na nekom HP novije generacije i mnogo sam se razocarao u njih, ne znam da li je to samo do tog modela (ne znam tacno koje rase je), ali mu je trebalo bar 1-1.5minut da se zagreje i nakani da skenira...

Ostale nisam imao prilike da isprobam, mada prometio sam da mnogi preporucuju Be@ar paw zbog dobrog odnosa cena-kvalitet

Slične teme

1. Skener???
    Autor ace u forumu Hardver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.09.2004., 19:52
  2. skener
    Autor blazer u forumu Hardver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.05.2004., 14:56
  3. skener
    Autor u forumu Hardver
    Odgovora: 1