Ko SVE glasa za SRS

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Pa da krenemo redom...
Najvise ce dobiti glasove od neobrazovanih i senilnih*koji su zaboravili*...
Video sam intervjue(posle radikalnog mitinga). Intervjue gradjana koji ce glasati za SRS! Njima je bilo bolje za vreme Milosevica nego sada. Kada im je postavljeno pitanje, vama je bilo bolje za veme ratova? Odgovor je bio DA!
Kakvi su to ljudi!?
Starci ce glasati.. A da li cete dozvoliti da neki starac*kumunista* (koji je na izdahu) odlucuje umesto vas i vasu buducnost?
Secam se>Inflacije. Hleb koji nije mogao da se kupi(moji su ga mesili) Vratili su nas 100 godina unazad... Ako necete devedesete, sta raditi? Nemojmo zaboraviti devedesete! Rat i bombe nikome lepo nista nisu donele... Plata 25 maraka za nastavnika(ponizavanje)

Glasace ljudi koji ocekuju da ce im SRS doneti posao...
A kakvi su to ljudi na celu SRS?
Nemojmo mesati pravu Srpsku radikalnu stranku za vreme Pasica i ovu danasnju!
Ova danasnja, se razlikuje i od one od pre 20 god. i od one od pre 10 god. Mada su to isti ljudi... Menjala se godinama... Kako dune vetar... Prvo je bila za kralja(za vreme kumunizma) Razlog, kako su naveli neki, takva su bila vremena... Zato je i Seselj i dobio cin Vojvode, koji mu je kasnije oduzet..
Bila je u opoziciji (verovatno iz istih razloga)... Bila je u koaliciji sa Milosevicem (razlog da bi pomogla narodu)... Mada, da su ga smenili vise bi pomogli(ali kako su tada naveli nisu imali podrsku zapada)... E pa nemaju je ni danas... Ne znam sta uopste traze???
Ja nikada nisam bio ni u jednoj stranci... Imam posao...
Samo bih jos jedno pitanje postavio... Ako bi se dogodilo da Toma dodje na vlast... Ako shvati da njega zapad ne zeli kao i sto ne zeli (Lupe nam sankcije ili nas bace u neku izolaciju)... Ako se utvrdi da je njegova politika losa i da je pogresio... Da li ce dati ostavku?
Prestavili su se kao spasioci... Od cega oni hoce mene da spasu? Mislim spasite me od Miskovica i tajkuna... Ali i oni dobijaju dobre pare(Zasto bi inace ukinuli komisiju za iste?)

Moje licno misljenje je da mozda hoce dati ostavku, ako nece (ubacice nam jos jedno bombardovanje u najgorem slucaju).
Ljudi koji nesvesno iscekuju opet ratove, glasace za njih...
 
Pa da krenemo redom...
Najvise ce dobiti glasove od neobrazovanih i senilnih*koji su zaboravili*...
Video sam intervjue(posle radikalnog mitinga). Intervjue gradjana koji ce glasati za SRS! Njima je bilo bolje za vreme Milosevica nego sada. Kada im je postavljeno pitanje, vama je bilo bolje za veme ratova? Odgovor je bio DA!
Kakvi su to ljudi!?
Starci ce glasati.. A da li cete dozvoliti da neki starac*kumunista* (koji je na izdahu) odlucuje umesto vas i vasu buducnost?
Secam se>Inflacije. Hleb koji nije mogao da se kupi(moji su ga mesili) Vratili su nas 100 godina unazad... Ako necete devedesete, sta raditi? Nemojmo zaboraviti devedesete! Rat i bombe nikome lepo nista nisu donele... Plata 25 maraka za nastavnika(ponizavanje)

Кад су им људи одговарали да неће више понижавања и да неће да гледају на вестима како им се председник извињава усраши. То ниси пренео. Ниси пренео спонзоруше што сви ће да гласају за тадића.

Сећаш се инфлације, али хиперинфлације о којој пишеш није било кад је Срс сарађивала са милошевићем 1998, и не сећаш се кад је мићуновић говорио да милошевић мора да спречи да се помогну Срби који се боре против хрвата 1991.

Вођа дс подржавао је бомбардовање Србије 1999. Кукаш о инфлацији а не жалиш се
што је нато бомбардовао Србе у Босни и помогао усрашама у олуји и највећом етничком чишчењу у Европи после другог светског рата. Нити си споменуо да су једино из опозиције позатварани Николић и Шешељ кад су спремали протест против издаја Крајине 1995.

Glasace ljudi koji ocekuju da ce im SRS doneti posao...
A kakvi su to ljudi na celu SRS?
Nemojmo mesati pravu Srpsku radikalnu stranku za vreme Pasica i ovu danasnju!
Ova danasnja, se razlikuje i od one od pre 20 god. i od one od pre 10 god. Mada su to isti ljudi... Menjala se godinama... Kako dune vetar... Prvo je bila za kralja(za vreme kumunizma) Razlog, kako su naveli neki, takva su bila vremena... Zato je i Seselj i dobio cin Vojvode, koji mu je kasnije oduzet..
Bila je u opoziciji (verovatno iz istih razloga)... Bila je u koaliciji sa Milosevicem (razlog da bi pomogla narodu)... Mada, da su ga smenili vise bi pomogli(ali kako su tada naveli nisu imali podrsku zapada)... E pa nemaju je ni danas...

Никад нису мењали да су да се поврати Српска Крајина, и никад нису се извињавали усрашама. Нити су икад омаловажавали геноцид над Србима. Какву то подршку имају "демократи" од запада. Имају је једино кад пристану да раде како запад хоће, иначе је немају.

Ne znam sta uopste traze???
Ja nikada nisam bio ni u jednoj stranci... Imam posao...
Samo bih jos jedno pitanje postavio... Ako bi se dogodilo da Toma dodje na vlast... Ako shvati da njega zapad ne zeli kao i sto ne zeli (Lupe nam sankcije ili nas bace u neku izolaciju)...

Ма шта ти тражиш зна се. Да Србија буде спонзоруша западу, да Косово оде шиптарима и да буду још пуно глупих извињавањима усрашама. Само кретен може веровати да је могућа изолација Србије данас, као 1992. Уопште није могуће од запада спровести такво нешто. Није више западов миљеник јелтсин на власти са олигарцима. Тако да те твоје шупље приче о санкцијама и о изолацији падају у воду.

Ako se utvrdi da je njegova politika losa i da je pogresio... Da li ce dati ostavku?
Prestavili su se kao spasioci... Od cega oni hoce mene da spasu? Mislim spasite me od Miskovica i tajkuna... Ali i oni dobijaju dobre pare(Zasto bi inace ukinuli komisiju za iste?)
Нису добили никакве паре од никога. Те лажи да су мишковићеви пријатељи су патетични. Шта су тадић и коштуница урадили да се спречи криминал у Србији. Ништа. Убијају се као свиње. Криминалци харају по Србији а тадић и коштуница ништа не раде да то спрече.

Moje licno misljenje je da mozda hoce dati ostavku, ako nece (ubacice nam jos jedno bombardovanje u najgorem slucaju).
Ljudi koji nesvesno iscekuju opet ratove, glasace za njih...

Опет патетичних лажи да ће бити бомбардовање и изолације ако Срс дође на власт.
Нико са мало памети не купује ту глупу причу. Није ово 1992, нити је уопште могуће да запад спроведе изолацију Србије као 1992. Што се тиче рата за Косово, на такве као ти сигурно не можемо рачунати нити смо икад могли рачунати на кукавице. Па ти ако си довољно стар да си могао бранити Србе 1991, сигурно си се крио по подрумовима. Какве користи имамо ми Срби и Србија од тебе? Никакве.
 
Мали огласи,

По овоме што пишеш УОПШТЕ ТИ НЕ ВЕРУЈЕМ ДА НИСИ ЧЛАН ЖУТИХ, напротив...
Не разумем одакле се код тебе створио УСЛОВНИ РЕФЛЕКС. Човече, па ниси ти пас, него човек. Или и ти живиш у страху као некакав миш. Одакле ти идеја о "санкцијама" и "бомбардовањима" због демократских избора за председника Србије. Све и да Тома Николић победи на овим изборима СРС НЕЋЕ бити на власти у Србији него ће њихов човек обављати високу државну функцију.
 
Soko ti vidis samo pravo...
Cinjenica je da je SRS imao istu politiku kao i SPS... Bio je deo te politike...
Nemoj mi samo pricati o izgubljenom ratu u Hrvatskoj... Nismo imali pametne politicare, a nemamo ih ni danas...
Hrvatsku je trebalo ili osvojiti celu ili se povuci iz nje... U oba slucaja bi dobili... U prvom teritoriju u drugom mir...
A sto se tice sponzoruse... Ti ces da mi branis Srbiju... Nemoj samo ti... Ako nisi zadovoljan zivotim idi malo na zapad.... Pogledaj kako se zivi... Necu protiv zapada... Ako ne mozes da ih pobedis pridruzi im se... I kave Ustase.. Hoces JOS JEDAN RAT???
I Imali smo jedno bombardovanje dok je SRS bio na vlasti...
A stp se tice tajkuna, da li znas ko je zaustavio formiranje ankente komisije za deltu? Tvoji radikali... Samo mi reci zbog cega???
 
Soko ti vidis samo pravo...
Cinjenica je da je SRS imao istu politiku kao i SPS... Bio je deo te politike...
Nemoj mi samo pricati o izgubljenom ratu u Hrvatskoj... Nismo imali pametne politicare, a nemamo ih ni danas...
Hrvatsku je trebalo ili osvojiti celu ili se povuci iz nje... U oba slucaja bi dobili... U prvom teritoriju u drugom mir...
A sto se tice sponzoruse... Ti ces da mi branis Srbiju... Nemoj samo ti... Ako nisi zadovoljan zivotim idi malo na zapad.... Pogledaj kako se zivi... Necu protiv zapada... Ako ne mozes da ih pobedis pridruzi im se... I kave Ustase.. Hoces JOS JEDAN RAT???
I Imali smo jedno bombardovanje dok je SRS bio na vlasti...
A stp se tice tajkuna, da li znas ko je zaustavio formiranje ankente komisije za deltu? Tvoji radikali... Samo mi reci zbog cega???

Данас је заиста смешно понављати као папагај причу Запада да је СРБИЈУ БОМБАРДОВАО ЗБОГ ОВДАШЊЕ ВЛАСТИ, а још је смешније покушавати ДА УПЛАШИШ било кога поновним бомбардовањем, ипак не верујем да си толико глуп. Али, ако си већ кукавица и зец да ћеш остатак живота провести у сталном страху од претњи каубоја, онда боље да наставиш да живиш изоловано у својој мишјој рупи и грицкаш свој комадић сира... а народ ИМА ПРАВО да се слободно изјасни и да изабере кога год хоће за председника државе.


 
Soko ti vidis samo pravo...
Cinjenica je da je SRS imao istu politiku kao i SPS... Bio je deo te politike...
Nemoj mi samo pricati o izgubljenom ratu u Hrvatskoj... Nismo imali pametne politicare, a nemamo ih ni danas...

Немој само ти о паметним политичарима. Твој мићуновић и ђинђиђ да су били на власти 1991 сву помоћ би обуставили Србима против усраша. И ти би био сав срећан, нека их све побију усраше, само да теби буде економски добро. Није уопште истина да имају исту политику спс и Срс. Срс није била за прекид са Србима у Босни 1994. Срс није била за издајство Крајине, зато су и били једини политичари опозиције које је милошевић стрпао у затвор пред издајом Крајине.

Hrvatsku je trebalo ili osvojiti celu ili se povuci iz nje... U oba slucaja bi dobili... U prvom teritoriju u drugom mir...

Пре свега хрватска никад није постојала. Да је Шешељ владао 1991 данас би Крајина била још увек Српска и Срби би били слободни у Босни и на Косову.

A sto se tice sponzoruse... Ti ces da mi branis Srbiju... Nemoj samo ti...
Ја сам бранио Србе и бранићу поново. А ти ћеш се крити као и раније по подрумовима, кукати и молити да све дају само да теби ништа не фали.

Ako nisi zadovoljan zivotim idi malo na zapad.... Pogledaj kako se zivi... Necu protiv zapada... Ako ne mozes da ih pobedis pridruzi im se... I kave Ustase.. Hoces JOS JEDAN RAT???
Био сам на запад и не допада ми се. Ја сам Србин и хоћу да Србији повратим Косово
и Српску Крајину, и хоћу да Срби се ослободе окупатора у Републици Српској. западу не може да се придружи Србија, може једино да им буде роб. А то је Русија јасно пружила руку Србији. Мада ту пружену руку су "демократи" попљували, она је још увек испружена. Докле ће, видеће се. Од запада никакве вајде. А рата ће бити сигурно, пре или касније. Било да "демократи" остану на власт или не. Али неће са "демократама" Србија тад имати никакве савезнике. А шиптари, мује и хрвати ће моћи да доврше што су започели.


I Imali smo jedno bombardovanje dok je SRS bio na vlasti...
A stp se tice tajkuna, da li znas ko je zaustavio formiranje ankente komisije za deltu? Tvoji radikali... Samo mi reci zbog cega???

Како вам не досади да лажете да је милошевић крив за бомбардовање. Ја га не готивим уопште. Али он није крив за бомбардовање. По вама би требао одмах да да
Косово. Није био доследан у томе је његова грешка била. Срс је једини био против срамне капитулације које је милошевић потписао.

А о тајкунима па ту су "демократи" главни. Тебе није срамота да лажеш да Срс је са тајкунима. Срс је увек био против тајкуна и Вучић је критиковао делту.
 
pa za SRS glasa možda 300-400 hiljada onih tutabana što misle da im pasoš treba tek od Virovitice ili Karlovca,
ali zato je mnogo veći broj ljudi koji su žrtve tranzicije, koji su ostali bez posla, koji žive u teškoj bedi i kojima bajke "o ulasku u EU 2011", "bezviznom režimu" i ostalo što nam se servira nisu toliko bliske kao bajka "hleb od 3 dinara"
 
pa za SRS glasa možda 300-400 hiljada onih tutabana što misle da im pasoš treba tek od Virovitice ili Karlovca,
ali zato je mnogo veći broj ljudi koji su žrtve tranzicije, koji su ostali bez posla, koji žive u teškoj bedi i kojima bajke "o ulasku u EU 2011", "bezviznom režimu" i ostalo što nam se servira nisu toliko bliske kao bajka "hleb od 3 dinara"

Potpisujem...:)
 
Znas 5 oktobar se ne racuna onaj pre 100 dana nego onaj pre 8 godina...dovoljno vremena je to da se uradi nesto ako se hoce . I htelo se i videlo se a da vise ni ideje nemaju vidi se jer im je kampanja isla na zastrasivanje a ne na program sta danas kuda sutra...tako ce se videti ko ce da glasa .
 
Pa da krenemo redom...
Najvise ce dobiti glasove od neobrazovanih i senilnih*koji su zaboravili*...
Video sam intervjue(posle radikalnog mitinga). Intervjue gradjana koji ce glasati za SRS! Njima je bilo bolje za vreme Milosevica nego sada. Kada im je postavljeno pitanje, vama je bilo bolje za veme ratova? Odgovor je bio DA!
Kakvi su to ljudi!?
Starci ce glasati.. A da li cete dozvoliti da neki starac*kumunista* (koji je na izdahu) odlucuje umesto vas i vasu buducnost?
Secam se>Inflacije. Hleb koji nije mogao da se kupi(moji su ga mesili) Vratili su nas 100 godina unazad... Ako necete devedesete, sta raditi? Nemojmo zaboraviti devedesete! Rat i bombe nikome lepo nista nisu donele... Plata 25 maraka za nastavnika(ponizavanje)

Glasace ljudi koji ocekuju da ce im SRS doneti posao...
A kakvi su to ljudi na celu SRS?
Nemojmo mesati pravu Srpsku radikalnu stranku za vreme Pasica i ovu danasnju!
Ova danasnja, se razlikuje i od one od pre 20 god. i od one od pre 10 god. Mada su to isti ljudi... Menjala se godinama... Kako dune vetar... Prvo je bila za kralja(za vreme kumunizma) Razlog, kako su naveli neki, takva su bila vremena... Zato je i Seselj i dobio cin Vojvode, koji mu je kasnije oduzet..
Bila je u opoziciji (verovatno iz istih razloga)... Bila je u koaliciji sa Milosevicem (razlog da bi pomogla narodu)... Mada, da su ga smenili vise bi pomogli(ali kako su tada naveli nisu imali podrsku zapada)... E pa nemaju je ni danas... Ne znam sta uopste traze???
Ja nikada nisam bio ni u jednoj stranci... Imam posao...
Samo bih jos jedno pitanje postavio... Ako bi se dogodilo da Toma dodje na vlast... Ako shvati da njega zapad ne zeli kao i sto ne zeli (Lupe nam sankcije ili nas bace u neku izolaciju)... Ako se utvrdi da je njegova politika losa i da je pogresio... Da li ce dati ostavku?
Prestavili su se kao spasioci... Od cega oni hoce mene da spasu? Mislim spasite me od Miskovica i tajkuna... Ali i oni dobijaju dobre pare(Zasto bi inace ukinuli komisiju za iste?)

Moje licno misljenje je da mozda hoce dati ostavku, ako nece (ubacice nam jos jedno bombardovanje u najgorem slucaju).
Ljudi koji nesvesno iscekuju opet ratove, glasace za njih...

Proizvod ispranog mozga i nedostatka logike

bombardovanje, sankcije , izolacija, komunisti...

žalosno što ovakve spodobe učestvuju na izborima
 
Za SRS glasaju sledeće kategorije:

1. Neobrazovani sloj društva,
2. Stariji ljudi, ubedjeni da će se dolaskom SRS na vlast vratiti vreme komunizma,
3. Ljudi koji nisu uspeli da započnu samostalan posao, ili da nadju drugi posao, posle zatvaranja banaka ili preduzeća i koji se nadaju da će se povratkom SRS na vlast vratiti Miloševićevo vreme u kome je bilo moguće zaradjivati na već poznate načine, da ne nabrajam,
4. Ljudi iz državne uprave i državnih institucija, nezadovoljni platama za nerad koji im je svojstven,
5. Ljudi sumnjive prošlosti koji se snalaze jedino u mutnim vremenima kriza,
6. Preostali, koji nisu u ovim kategorijama, su veoma retki i izuzetak koji potvrdjuje pravilo.
 
Nego Sandrina posto si evidentno skromnijih intelektualnih sposobnosti da ti pojasnim neke stvari nista komplikovano prosta matematika -Seljomir i Grobar zajedno nece imati vise od 50% glasova u najboljem slucaju ,a verovatno ce imati i manje .Takodje na izbore ce najvise izadji 60% upisanih biraca , dakle pola od toga je najvise 25- 30% punoletnih gradjana Srbije ili manje , sto nikako nije onih 70% koje si ti izvukla ko zna odakle.
 

Back
Top