Posle koliko vremena?

A pitanje za muski deo je..koliko taj prvi sex ima veze sa misljenjem o toj devojci.

Nekog ne mozes upoznati nikad...dok ga ne vidis u raznim situacijama..lepim ili ruznim..ne volim devojke..koje misle da mogu iscaprkati za kratko vreme nesto o muskarcu i videti njegovu reakciju..
Ne vidim zasto je sex nesto..sto ima veze sa mishljenjem o osobi..privlacnost je jedino bitna.
 
Posle koliko vremena,je realno, da spavate sa novim tipom..Da li je to posle 4 dana,nedelju dana,2 nedelje...Da li uopste razmisljate o tome? Pitanje je za devojke.


zavisi od osobe sa kojom si kao i sa tvojim licnim dozivljavanjem svega toga......meni je uvek lakse bilo da budem sa nekim u kracem vremenskom roku do koga mi bas i nije bilo stalo(samo me fizicki privlacio) dok mi je sa onim bitnijim(koji me svakako privlacio) trebalo vise vremena da se odlucim na taj korak:-)
 
a sta se desava na postdiplomskim studijima...:D
sa devojkama koje su bas_bas...:D

pa sta se deshava :) ja nisam studije zavrsio ,pa me izvinite,ali volim da radim samo ako nije tesko mnogo :D ah ..:rolleyes:

pa ,,sta rade ,,ebem mu misha :p nadoknadjuju izgubljeno ((bar) neke )a druge su se vecj uveliko droljale na faxu a sad su kao chasne sestre .
a za bas bas mi pojasni : mnogo zgodne/lepe,int. lepe a vamo ruzne kao vesna iz velikog brata ili gdie . :lol: ...izvini pojasni mi OVO bash bash :arrow::|
 
Posle koliko vremena,je realno, da spavate sa novim tipom..Da li je to posle 4 dana,nedelju dana,2 nedelje...Da li uopste razmisljate o tome? Pitanje je za devojke.

.........postoji takozvana majina formula za to ,neshto kao sabere de njegova visina i tezina sa minutima razgovora na kafi podeli sa bakshishom koji je ostavio konobaru pa pomnozish sa tachnoshcu dolaska na sastanak i to su ti otprilike minuti posle koliko trebalo bi da mu dash .........:lol::lol::lol:
 
.........postoji takozvana majina formula za to ,neshto kao sabere de njegova visina i tezina sa minutima razgovora na kafi podeli sa bakshishom koji je ostavio konobaru pa pomnozish sa tachnoshcu dolaska na sastanak i to su ti otprilike minuti posle koliko trebalo bi da mu dash .........:lol::lol::lol:

ovo je kracena verzija...:lol:
laie_14.gif
 

Back
Top