Ide li Srbija na Mundijal 2010 ?

Ako budu branili Ilić i Kahriman,a odbranu igrao Rnić NEĆEMO. Ako bude vratio Stojkovića i još neke igrače IMAMO ŠANSE.
Neko je napisao da Stojković nije prvi golman Sportinga. Ma nije uopšte. Prvi golman je RUI PATRISIO! Naravno,u pitanju je stilska figura koja je u srpskom jeziku poznata kao ironija. Stojković je prvi golman Sportinga,a nije branio zbog povrede i administrativnih problema sa portugalskom vizom. Čovek je branio na zadnje dve utakmice. Za one koji očigledno ne prate dovoljno fudbal,a spremni su da komentarišu kako Stojković i ne zaslužuje poziv u reprezentaciju,još par činjenica. Njegov brat,koji je inače dugi niz godina branio u Portugalu, se pobunio u portugalskim novinama zbog tretmana prema Vladimiru u Sportingu. Izneo je u javnost neke stvari koje Vladimir nije hteo da kaže zbog lojalnosti prema klubu i zbog navijača. On je svaki put imao problem kada se vraćao iz reprezentacije jer mu nisu obezbedili dovoljno jaku vizu i često je provodio po dan,dva na carini i zato je kasnio na prozivku. Onda bi čelnici kluba kaznili Stojkovića kako bi pokrili svoju nesposobnost prema navijačima. Isto tako, tretirali su mu povredu pogrešnom terapijom što je uslovilo kontraefekat. Pošto ovakva izjava nije energično demantovana od strane kluba iz Lisabona,smatram da je,ako ništa drugo,blizu istini.
Golmani reprezentacije su Stojković i Vladan Kujović. Ova boranija u vidu Kahrimana i Ilića je smešna
 
Ako budu branili Ilić i Kahriman,a odbranu igrao Rnić NEĆEMO. Ako bude vratio Stojkovića i još neke igrače IMAMO ŠANSE.
Neko je napisao da Stojković nije prvi golman Sportinga. Ma nije uopšte. Prvi golman je RUI PATRISIO! Naravno,u pitanju je stilska figura koja je u srpskom jeziku poznata kao ironija. Stojković je prvi golman Sportinga,a nije branio zbog povrede i administrativnih problema sa portugalskom vizom. Čovek je branio na zadnje dve utakmice. Za one koji očigledno ne prate dovoljno fudbal,a spremni su da komentarišu kako Stojković i ne zaslužuje poziv u reprezentaciju,još par činjenica. Njegov brat,koji je inače dugi niz godina branio u Portugalu, se pobunio u portugalskim novinama zbog tretmana prema Vladimiru u Sportingu. Izneo je u javnost neke stvari koje Vladimir nije hteo da kaže zbog lojalnosti prema klubu i zbog navijača. On je svaki put imao problem kada se vraćao iz reprezentacije jer mu nisu obezbedili dovoljno jaku vizu i često je provodio po dan,dva na carini i zato je kasnio na prozivku. Onda bi čelnici kluba kaznili Stojkovića kako bi pokrili svoju nesposobnost prema navijačima. Isto tako, tretirali su mu povredu pogrešnom terapijom što je uslovilo kontraefekat. Pošto ovakva izjava nije energično demantovana od strane kluba iz Lisabona,smatram da je,ako ništa drugo,blizu istini.
Golmani reprezentacije su Stojković i Vladan Kujović. Ova boranija u vidu Kahrimana i Ilića je smešna
pratim Sporting...to radim zbog Vukcevica i Purovica...tako da znam i za Stojkovica...
Stojkovic se inace skoro zalio jer smatra da je on najbolji golman u ekipi...rekao je da je izlijecen ali nece da ga ubace da brani i prijetio je da ce da ide negdje gdje ce biti prvi golman...nijedna velika ekipa ga ne bi ubacila nakon kikseva koje je pravio od pocetka sezone...cak je jednom bio i kao blam dana na goalissimu...
zbog cega je grijesio ne znam...a pamtim ga kao sjajnog golmana,pogotovo u Zvijezdi(Zvezdi)
Sporting mu je dao novu sansu...bice on dobar!
 
Medjutim,neke stvari mi ne ulaze u glavu. Djukića sam podržavao dok je bio kandidat,mislim da je dobro rešenje i spisak bi bio sasvim ok da na njemu nema Radiše Ilića,Damira Kahrimana i Nemanje Rnića,Marjana Markovića. Smatram i da su diskutabilni Zoran Tošić,Ranko Despotović i Stefan Babović.
Zoran Tošić u ovom trenutku ne zaslužuje da bude reprezentativac Srbije iz mnogo razloga,ali njegovu prisutnost opravdam njegovim potencijalom,tako da ok.
Stefan Babović je vrhunski kvalitet,ali ne znam koliko je spreman za A tim.Godina,dve u Evropi su neophodne,ali verovatno bih ga i ja stavio jer takvog igrača nemamo.
Ranka Despotovića bih i ja isprobao,ali smatram da je Darko Kovačevič mnogo više zaslužio da bude na spisku.
Četvorica gorepomenutih apsolutno ni po čemu ne zaslužuju privilegiju da budu na spisku.
Radiša Ilić je PRVOLIGAŠKI(ali naše lige) golman koji je malo iznad proseka. Kahriman je solidan golman i to je to. Pa ne bi ga sano Konjaspor tražila da je drugačije.
Nemanja Rnić i Marjan Marković su dibidus promašaji. Ja mislim da se Djukić kladio sa nekim prijateljima da li bi smeo da ih stavi na spisak a da ga neko ne strelja. Ako je već takav kalibar,zašto je u mladoj Tošić bio prekomandovan na mesto štopera kada je imao takvu klasu na klupi u vidu Nemanje Rnića. Zašto su Mihajlov i Sikimić bili prvi štoperi Partizana? Jednostavno,dečko je ograničen i slepo će poštovati Djukića jer zna da mu niko grugi ne bi da tu šansu ni za 100 godina To je isto kao kada bi neko iz Zvezde došao na tu poziciju i pozvao Bajalicu.Marković je neko koga neću ni komentarisati jer je tolko prosečan da mi je muka i da pišem o njemu. Što bi se reklo,niti smrdi nit miriše.
Igrači koji su TREBALI I MOGLI BITI POZVANI,A NISU:
Stojković,Vladan Kujović,Kolarov,Danijel Subotić,Darko Kovačević,Saša Ilić(možda),Mladen Krstajić(ako se nije penzionisao) i otprilike je za sada to to. Možda sam nekoga zaboravio
 
Medjutim,neke stvari mi ne ulaze u glavu. Djukića sam podržavao dok je bio kandidat,mislim da je dobro rešenje i spisak bi bio sasvim ok da na njemu nema Radiše Ilića,Damira Kahrimana i Nemanje Rnića,Marjana Markovića. Smatram i da su diskutabilni Zoran Tošić,Ranko Despotović i Stefan Babović.
Zoran Tošić u ovom trenutku ne zaslužuje da bude reprezentativac Srbije iz mnogo razloga,ali njegovu prisutnost opravdam njegovim potencijalom,tako da ok.
Stefan Babović je vrhunski kvalitet,ali ne znam koliko je spreman za A tim.Godina,dve u Evropi su neophodne,ali verovatno bih ga i ja stavio jer takvog igrača nemamo.
Ranka Despotovića bih i ja isprobao,ali smatram da je Darko Kovačevič mnogo više zaslužio da bude na spisku.
Četvorica gorepomenutih apsolutno ni po čemu ne zaslužuju privilegiju da budu na spisku.
Radiša Ilić je PRVOLIGAŠKI(ali naše lige) golman koji je malo iznad proseka. Kahriman je solidan golman i to je to. Pa ne bi ga sano Konjaspor tražila da je drugačije.
Nemanja Rnić i Marjan Marković su dibidus promašaji. Ja mislim da se Djukić kladio sa nekim prijateljima da li bi smeo da ih stavi na spisak a da ga neko ne strelja. Ako je već takav kalibar,zašto je u mladoj Tošić bio prekomandovan na mesto štopera kada je imao takvu klasu na klupi u vidu Nemanje Rnića. Zašto su Mihajlov i Sikimić bili prvi štoperi Partizana? Jednostavno,dečko je ograničen i slepo će poštovati Djukića jer zna da mu niko grugi ne bi da tu šansu ni za 100 godina To je isto kao kada bi neko iz Zvezde došao na tu poziciju i pozvao Bajalicu.Marković je neko koga neću ni komentarisati jer je tolko prosečan da mi je muka i da pišem o njemu. Što bi se reklo,niti smrdi nit miriše.
Igrači koji su TREBALI I MOGLI BITI POZVANI,A NISU:
Stojković,Vladan Kujović,Kolarov,Danijel Subotić,Darko Kovačević,Saša Ilić(možda),Mladen Krstajić(ako se nije penzionisao) i otprilike je za sada to to. Možda sam nekoga zaboravio

U potpunosti se slazem! To je zdravo razmisljanje. O tome koga je trebao da zove moze da se diskutuje, ali mislim da svi zelimo da vidimo manje vise iste igrace. Rekao sam da sam ocekivao veliki rez. Izbacivanje neprimetnog Stankovica. Zatim N.Kovacevica, M.Jovanovica. Pruzio bih Kezmanu sansu (neko ga voli, neko ne, ja bas ne, ali dok je igrao davao je golove za razliku od onog retarda Pantelica). Mozda bih jos zvao Rajkovica. U svakom slucaju igraci koje si pomenuo da su visak apsolutno ne zasluzuju da igraju. Dodao bih jos da je Despotovic prosecan napadac koji me neodoljivo podseca na Vukelju! Bio najbolji strelac, dosao u partizan (Vukelja, a Despotovic u Rapid) i propao! Koliko je takvih igraca proslo kroz nasu ligu (na primer napadaci Smedereva Mirosavljevic, Osmanovic, Zecevic). Zamislite da su oni u reprezentaciji na sta bi to licilo. A ovaj nije nista bolji.
Tosic ne zasluzuje jer je u Partizanu daleko od najboljeg igraca, dok zvezdin ubedljivo najbolji nema mesta (Koroman). To kazem iako sam grobar.
Ovaj tim je strahota.
 
Covek je napravio tim nasprem mogucnosti kakvih ima,mislim da ubaci Kezmana koji se izivljava po svlacionicama i svadja po terenu,a uz to i ne igra najbolje...Darko Kovacevic sa svojim godinama trebao bi polako da zavrsava karijeru,to vazi i za Krstajica,napravio je tim od onih igraca sto pruzaju nesto i sa kojima se moze ocekivati nesto,stvara tim,sta ce mu igaci koji su pred penzijom...Nisam rekao da je Stojkovic idealno resenje-nije izuzetan,i bolje sto je uzeo ovog iz OFK-a da se pokaze,ali bolje da je izbacio Stankovica koji i ako mi je drag kao igrac ne igra najbolje,...
 
Da,da,da. Eto,i zaboravio sam par igrača. Јбг,zapisao sam se i malo izmorio. Ja Duljaja stvarno ne volim ,ali momak zaslužuje poziv jer je par utakmica odradio na visokom nivou. Npr,protiv Portugala u Bgu je Ronalda sačuvao kao retko ko,a imamo priliku da Ronalda često gledamo na tvu. U svakom slučaju je više zaslužio mesto od Kovačevića.I Jovanović je isto diskutabilan,ali ne zbog kvaliteta koji je sigurno na visokom nivou,već zbog nesnalaženja u reprezentaciji. Kako je samo promašio(blago rečeno) onu šansu protiv Portugala u Lisabonu. Medjutim,smatram da zaslužuje još jednu šansu jer sam gledao neke njegove golove iz Standarda i ima tu nečega.
Mislim i da je rano za Rajkovića,ali bih ga stavio ako na tom mestu nemamo boljeg igrača od Rnića.
Verovatno se mnogi neće složiti,ali ja mislim da je jedna od pozitvnih stvari spiska(malo ih je) to što na njemu nema Stepanova. taj igrač je meni toliko nesposoban da je to neverovatno. Možda grešim dušu,ali u svakoj utakmici u kojoj sam ga gledao,on se izblamirao na najstrašniji način. Polako i u Portu shvataju kakvu su glupost napravili. Jermenija,Liverpul,ma uopšte sve za A tim je bilo užas. Jedino je za mlade igrao dobro. A sa druge strane,moguće je i da sam je ga gledao u lošim danima.
U svakom slučaju,Djukić me je dosta razočarao. Ostaje mi da se nadam da su ovo samo probe
 

Back
Top