Dzordz Kluni za Kosovo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e sada cemo im se nayebati keve!
Živeo Batman!:-D

batmancg1.png
 
Nije da išta znači, ali Kluni uživa veoma veliko poverenje među kolegama. Poznat je po svom angažovanju za stvari u koje veruje i po sposobnosti da angažuje ostale javne ličnosti da izađu i da stanu za svoju stvar. Kažu za njega da nikako ne trpi nepravdu.
Divno je to sve, ali jedno je boriti se sa paparacima za zaštitu privatnosti, a drugo je borba za prekrajanje državnih granica.
 
Да ли ће и Џорџ Клуни сада бити проглашен за непријатеља "прогресивне Србије", који ће одсад на помен његовог имена колутати очима и фрктати?

Јбт, неке ствари стварно не могу да сконтам. Овде ликови који су одавде, који знају шта се доле дешавало и који су се наслушали барем милион прича оданде, бране ту независност као зеницу ока, чак се солидаришу са Шиптарима у њиховој националној борби, и то не као неку несрећну неминовност, него то бране и образлажу, свађају се и мрзе оне који им не дају за право. А овај лик из пи*де материне, па још и глумац, нађе да троши своје време и енергију за нешто од чега нема никакве личне користи, и што му може донети само проблеме. И још се нађе на нашој ус*аној страни, иако смо изградили такав имиџ да свако нормалан од нас бежи.

Шта рећи, него свака част. Полазим од себе, никад не бих прстом мрднуо због неких покоља и прогона Американаца по Калифорнији или некој њиховој савезној држави, а ово је ипак баш леп гест.
 
Да ли ће и Џорџ Клуни сада бити проглашен за непријатеља "прогресивне Србије", који ће одсад на помен његовог имена колутати очима и фрктати?

Јбт, неке ствари стварно не могу да сконтам. Овде ликови који су одавде, који знају шта се доле дешавало и који су се наслушали барем милион прича оданде, бране ту независност као зеницу ока, чак се солидаришу са Шиптарима у њиховој националној борби, и то не као неку несрећну неминовност, него то бране и образлажу, свађају се и мрзе оне који им не дају за право. А овај лик из пи*де материне, па још и глумац, нађе да троши своје време и енергију за нешто од чега нема никакве личне користи, и што му може донети само проблеме. И још се нађе на нашој ус*аној страни, иако смо изградили такав имиџ да свако нормалан од нас бежи.


Шта рећи, него свака част. Полазим од себе, никад не бих прстом мрднуо због неких покоља и прогона Американаца по Калифорнији или некој њиховој савезној држави, а ово је ипак баш леп гест.

bogi ko tebe ljutio? :-D
 
Мука ми је од ових мајмуна што траже длаку у јајету

Замисли, Клуни глумио ту и ту

Па човек је рекао то што је рекао, заједно са Шерон Стоун...
Само Курвати и шифтари лају на њих и ови мајмуни овде поједини!

Него није ту крај, док шифтарско-усташку багру подржавају само Белуши (рођени шифтар) и онај дерпе Гир, уз нас су овако или онако, хтели не хтели, из принципа или не :

* Џорџ Клуни
* Шерон Стоун
* Квентин Тарантинo
* Том Хенкс
* Стивена Сигал
* Мајкла Мур
* Спајк Ли...

Наравно, нећемо да заборавимо ни великог Роберта де Нира који ће ових година да наврати у Србију тј. у село Чокот код Ниша где има пријатеље који су га спасили давних година када није био популаран
 
Sivi sokole pogrešno si procijenio moj post.
htio sam na šaljiv način pokazat da George Clooney baš i nije neki karakter od čovjeka.
da je ne bi nikada snimio onakav film u kojemu se srbi predstavljaju poput Al-kaida terorista.
mislim, nije on bilo tko pa da ne može birati scenarije.

ali kako je netko već rekao i on je samo čovjek.
pozz
 
Мука ми је од ових мајмуна што траже длаку у јајету

Замисли, Клуни глумио ту и ту

Па човек је рекао то што је рекао, заједно са Шерон Стоун...
Само Курвати и шифтари лају на њих и ови мајмуни овде поједини!

Него није ту крај, док шифтарско-усташку багру подржавају само Белуши (рођени шифтар) и онај дерпе Гир, уз нас су овако или онако, хтели не хтели, из принципа или не :

* Џорџ Клуни
* Шерон Стоун
* Квентин Тарантинo
* Том Хенкс
* Стивена Сигал
* Мајкла Мур
* Спајк Ли...

Наравно, нећемо да заборавимо ни великог Роберта де Нира који ће ових година да наврати у Србију тј. у село Чокот код Ниша где има пријатеље који су га спасили давних година када није био популаран

Zaboravio si na Olivera Stouna a covek je ziva legenda
 
Мука ми је од ових мајмуна што траже длаку у јајету

Замисли, Клуни глумио ту и ту

Па човек је рекао то што је рекао, заједно са Шерон Стоун...
Само Курвати и шифтари лају на њих и ови мајмуни овде поједини!

Него није ту крај, док шифтарско-усташку багру подржавају само Белуши (рођени шифтар) и онај дерпе Гир, уз нас су овако или онако, хтели не хтели, из принципа или не :

* Џорџ Клуни
* Шерон Стоун
* Квентин Тарантинo
* Том Хенкс
* Стивена Сигал
* Мајкла Мур
* Спајк Ли...

Наравно, нећемо да заборавимо ни великог Роберта де Нира који ће ових година да наврати у Србију тј. у село Чокот код Ниша где има пријатеље који су га спасили давних година када није био популаран


:shock: Steven Seagal čovjek koji je polomio najviše ljudskih kostiju u povijesti filmske industrije je........curica :lol: :mrgreen:
 
Педерасти, држите се ви ваше цурице Ричарда Гира, чујем пропао му овај филм што је "хватао КАРАџића"...

Нема горег шљама од хрвата
 
Sivi sokole pogrešno si procijenio moj post.
htio sam na šaljiv način pokazat da George Clooney baš i nije neki karakter od čovjeka.
da je ne bi nikada snimio onakav film u kojemu se srbi predstavljaju poput Al-kaida terorista.
mislim, nije on bilo tko pa da ne može birati scenarije.

ali kako je netko već rekao i on je samo čovjek.
pozz

Ako se dobro secam radnje tog filma (glupog kao i vecina americkogramboterminatorsranja) Srbin i nije tako lose predstavljen...osvetnik kome je pobijena porodica,cak i da nije Srbin imao bi moje simpatije:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top