URAN

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
e ja msilimda niko nije pisao o uranu. uran je valjda zaduzen za nekakvo ludilo i ideje. je ltako. nije. nemampojma. u vezi je s vodolijom.

meni je uran u prvoj kuci valjda i ebe mi kevu i nije aspektovan.
nije bitno., ali dapochnemo

cisto dauran ne bude nesrecan. posle cemo i neptuna. i jupitera.
 
?:
e ja msilimda niko nije pisao o uranu. uran je valjda zaduzen za nekakvo ludilo i ideje. je ltako. nije. nemampojma. u vezi je s vodolijom.

meni je uran u prvoj kuci valjda i ebe mi kevu i nije aspektovan.
nije bitno., ali dapochnemo

cisto dauran ne bude nesrecan. posle cemo i neptuna. i jupitera.
Ako nije aspektovan onda ne radi ...tj.aktivirace se tek u direkcijama ...ili neki tranzit...uglavnom je malefik(losa sreca)...ja ga imam na desc. vrlo nezgodno...i to egzaktna konjukcija...a tek opozicija sa venerom na asc....najjaci je u opoziciji...razbija me ..katastrofa...donosi problem izazova(tesko je odoleti izazovu i onda problemi),teznja ka vecnoj slobodi,...oslobodjenje od svega i svih ...iznenadne promene,preko noci,uglavnom negativne...hronicna pobuna protiv laznih principa,ustaljenih normi,pravila,protiv zakona(uran-predstavlja revoluciju),...gde god da je nije veselo...tu su promene iznenadjenja,sokantni preokreti u zivotu,...jak signafikator za slobodnu volju...
 
a da kazes nesto konkretno ;)

e moj je retrogradni. :I

pa dobro gde si ti slaba

meni daje valjdaneodlucnost jer je u 1. kuci


mada yanima me samo moj horoskop
 
?:
a da kazes nesto konkretno ;)

e moj je retrogradni. :I

pa dobro gde si ti slaba

meni daje valjdaneodlucnost jer je u 1. kuci


mada yanima me samo moj horoskop
kad je retrogradan onda se vise manifestuju njegove lose karakteristike ali to znaci da si neuhvatljivog duha i verovatno nepredvidiva....ali da bi ga stvarno dozivela u pozitivnom smislu moras da dostignes dalaj lamu.
 
I meni je u 6. kuci u Skorpiji!
A Skorpija mi je umetnuta zapravo u 6. kuci!
I u kvadratu sa Marsom u 4.

I da, non stop se povredjujem u kuci. Ili posekotine, par puta me drmnula struja, malo-malo pa nesto razbijem, kao da me neko udari po ruci..

Najveci baksuzluk u svemu je sto taj f..u..c..k..i..n..g Uran nema ni jedan drugi aspekt osim ovog srecnog kvadratica sa Marsicem.

A, opet, ziva sam...

P.S. Mozda zbog konjukcije Sunca i Jupitera u vazdusnom zmaju?
 
I meni je u Skorpiji, u 5. Pazite ovo, meni je dispozitor (Vodolija/Rak), ali u kvadratu sa Suncem, Mesecom, Venerom, i u trigonu sa Marsom, AC, Mc. "Pomalo" preterujem u svemu, prilicno neuravnotezena, rastrzana...
 
gurmanci:
Uran u prvoj kuci- originalna i nezavisna priroda. Naglost i silovitost u postupcima. To su oni sto "lome preko kolena" i zaprepascuju svoju okolinu radikalnoscu.

ha ha ha ha
pa ja bash i nisam nesto takva cini mi se
 
Sta misli te o tome sto se nalazi u ribama trenutno?
Meni je inace u VIII kuci (to mu dodje slucajno sediste) i dobro je aspektovan trigon sa asc. (ovnom) sextil sa VE i inkonjukcija sa mesecom. Ko rastumaci hvala mu!!!
 
Meni Uran (a ja Vodolija :wink: ) u 7. kući u Škorpiji (ah, opet taj magični znak :roll: ). Za aspekte sad nisam sigurna, kao ni za to da li je retro ili nije.

Šta bi to moglo da znači? Hm :? Ubi me radoznalos' :( :?

I da dodam da mi je Uran vladalac 10. kuće!
 
Izmedju ostalog, Uran u 1 ce pre svega doneti naglo i od drugih ljudi nikako predvidjeno, ishitreno, nepromisljeno cak i burno prekidanje bilo cega zapocetog bez najave i objasnjenja, situacija se okrece za 180 stepeni, bilo da su u pitanju veze, poslovi, misljenja...i bez mogucnosti povratka...pravac u kome se ide je samo i uvek NAPRED.
Uran u 1 zeli i radi sve po principu ODMAH i SAD.
Provereno...
 
vampirica11:
?:
e ja msilimda niko nije pisao o uranu. uran je valjda zaduzen za nekakvo ludilo i ideje. je ltako. nije. nemampojma. u vezi je s vodolijom.

meni je uran u prvoj kuci valjda i ebe mi kevu i nije aspektovan.
nije bitno., ali dapochnemo

cisto dauran ne bude nesrecan. posle cemo i neptuna. i jupitera.
Ako nije aspektovan onda ne radi ...tj.aktivirace se tek u direkcijama ...ili neki tranzit...uglavnom je malefik(losa sreca)...ja ga imam na desc. vrlo nezgodno...i to egzaktna konjukcija...a tek opozicija sa venerom na asc....najjaci je u opoziciji...razbija me ..katastrofa...donosi problem izazova(tesko je odoleti izazovu i onda problemi),teznja ka vecnoj slobodi,...oslobodjenje od svega i svih ...iznenadne promene,preko noci,uglavnom negativne...hronicna pobuna protiv laznih principa,ustaljenih normi,pravila,protiv zakona(uran-predstavlja revoluciju),...gde god da je nije veselo...tu su promene iznenadjenja,sokantni preokreti u zivotu,...jak signafikator za slobodnu volju...

hey vampirica je neka opasna ;)
 
Staska:
Izmedju ostalog, Uran u 1 ce pre svega doneti naglo i od drugih ljudi nikako predvidjeno, *, nepromisljeno cak i burno prekidanje bilo cega zapocetog bez najave i objasnjenja, situacija se okrece za 180 stepeni, bilo da su u pitanju veze, poslovi, misljenja...i bez mogucnosti povratka...pravac u kome se ide je samo i uvek NAPRED.
Uran u 1 zeli i radi sve po principu ODMAH i SAD.
Provereno...

ja sam primer neodluchnosti...i odlaganja..dakle nije tahcno
osim ako mi uran nije u 2 kuci, po nekim racunanjima jeste! ebiga yavisi da li je placidus ili nije
mada nekad volim odmah i sad, ali ko ne voli???????
 
?:
e ja msilimda niko nije pisao o uranu. uran je valjda zaduzen za nekakvo ludilo i ideje. je ltako. nije. nemampojma. u vezi je s vodolijom.

meni je uran u prvoj kuci valjda i ebe mi kevu i nije aspektovan.
nije bitno., ali dapochnemo

cisto dauran ne bude nesrecan. posle cemo i neptuna. i jupitera.
уран у шестој?
 
Uran donosi nagle promene, pa tako ako je u 6.kuci, onda se desava da osoba cesto menja radno mesto, ako je u 2.kuci, onda se novac naglo dobija i gubi, ako je u 7.kuci, osoba moze imati vise od jednog braka itd. Sve ovo mora potvrditi i ostatak natalne karte.
 
Uran

Planeta naglih promena....to je prvo na sta pomislim kada razmisljam o uranu....Kuca u kojoj se nadje govori o segmentu zivota u kome se promene najcesce desavaju.Promene u uranovom stilu su drasticne i radikalne.On je i planeta astrologije,pa po njegovom polozaju i aspektima odredjujemo dali neko ima dara za bavljenje ovom naukom ili ne.....Takodje planeta revolucija ,pa u mundanoj astrologiji jako znacajan.Inace on je planeta kojoj je najmanje karekreristicno retrogradno kretanje,jer je sam uran munja,grom ,avion ,brzina...Ukoliko je retrogradan to nije narocito povoljno.To je spora planeta ,pa se odrazava na citavu jednu generaciju ljudi.

Ukoliko se nadje u prvom polju govori da smo mi ti koji odlucuju o promenama,koji promene donose!U zavisnosti od polja iz koga dolazi znacemo kakve su promene u pitanju...npr . ukoliko dolazi iz 7.polja obicno se razvodimo na nasu inicijativu......

Uran u drugom polju donosi promene na finansijskom planu,nagle gubitke ili dobitke...,ali vise gubitke..Ovi ljudi npr nikada ne bi trebali da se kockaju ...ALi isto tako kada ovi ljudi otanu bez novca on se iznenadno pojavi.....

Uran u trecem polju kaze da brzo razmisljamo ,da su nam misli ekspresivne .,,,,a ruke na primer aktivne.....Cesto nervozne osobe..Kola koja vozimo su cesto ekscentricna....Sklonost saobracajnim nezgodama....

Uran u cetvrtom daje nagle promene mesta boravka ,preseljenja ,iseljenja...zivot u zgradi na nekom od visih spratova ....Nervozu u porodici...

Uran u 5. daje kratke veze....veze koje nastaju iz prijateljstva,prijateljski sex.....NEobicne partnere i sam neobican pristup ljubavi i otvorenost po pitanju pogleda na veze....

Uran u 6. nervnu napetost,bezanje od domova zdravlja.....Iznenadne promene posla...Daje pilote ili stjuardese......mnogo toga

Uran u 7.daje cesto razvod braka ....Bracni partner moze biti pilot,stjuardesa,astrolog,astronom....

Uran u 8. moze dati neobicne sexualne zelje ...Iznenadni gbitak ili dobitak nasledstva....Problem sa visokim pritiskom ukoliko je u lavu.......

Uran u 9. moze dati nagle prekide studija...iznenadni odlazak u inostranstvo....Studije astrologije,astronomije....matematike.....

Uran u 10. nagli uspeh u karijeri ,ali isto tako i brzi pad sa postignute pozicije...

Uran u 11. mnostvo neobicnih prijatelja....humanitarne delatnosti....

Uran u 12. sklonost neurozi ...Strah od astrologa......neobicne snove..Tesko se zaspi...

Uran daje jos mnogo toga,i uvek se moraju uzeti u obzir aspekti ....i znaci u kojima se nalazi....Najjaci je u skorpiji ...i posebno ukoliko se nadje na nekom od izdvojenih stepenova.....
Navela sam samo par primera delovanja urana ,ali njegovo delovanje mnogo,mnogo sireg spektra:)

poz
 

Back
Top