Preporuka LDP-ovcima za drugi krug izbora

DruidIzRethome

Aktivan član
Poruka
1.053
dame i gospodo
ko god da pobedi, pobedio je voja koshtunjavi...
a to ne valja, nikako... toma je opasan, a DS svojom prljavom kampanjom protiv nas nichim nije zasluzio podrshku!

ako bude se odluchivalo za onaj nash % glasova
predlazem da odete do opshtinskog odbora DS-a
i pitate "jel... a koji je nash INTERES da glasamo za Bokija"
ne pristajte na manje od 50 jura 8-)
jer znam, igrom sluchaja, koliko imaju u kasici ;)

ako ne...
nek razmishljaju narednih godina o svojim postupcima ;)
 
dame i gospodo
ko god da pobedi, pobedio je voja koshtunjavi...
a to ne valja, nikako... toma je opasan, a DS svojom prljavom kampanjom protiv nas nichim nije zasluzio podrshku!

ako bude se odluchivalo za onaj nash % glasova
predlazem da odete do opshtinskog odbora DS-a
i pitate "jel... a koji je nash INTERES da glasamo za Bokija"
ne pristajte na manje od 50 jura 8-)
jer znam, igrom sluchaja, koliko imaju u kasici ;)

ako ne...
nek razmishljaju narednih godina o svojim postupcima ;)
Šta ti je moć navike, vi iz LDP-a ste navikli da vas neko stalno finansira. Kada ćete već jednom da pređete na samofinansiranje? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
LDP-ovci su duzni da glasaju za Tadica, ili bolje receno duzni su da sprece Tominu pobedu. Ne znam zasto se po stampi provlaci vest da ce Kostunica odluciti izbore...to uopste nije tacno. Bas me zanima koliko bi npr on imao glasova na ovim izborima da je se kandidovao, ne vise od Chede sigurno :)
Kostunica vise nema tu moc, on je premijer zahvaljujuci Velji i tachka. Njegovo vreme je proslo a Chedino dolazi, iskreno ja u buducnosti vidim Chedu kao premijera...da nastavi ono gde je Djindjic stao :)
 
LDP-ovci su duzni da glasaju za Tadica, ili bolje receno duzni su da sprece Tominu pobedu. Ne znam zasto se po stampi provlaci vest da ce Kostunica odluciti izbore...to uopste nije tacno. Bas me zanima koliko bi npr on imao glasova na ovim izborima da je se kandidovao, ne vise od Chede sigurno :)
Kostunica vise nema tu moc, on je premijer zahvaljujuci Velji i tachka. Njegovo vreme je proslo a Chedino dolazi, iskreno ja u buducnosti vidim Chedu kao premijera...da nastavi ono gde je Djindjic stao :)

zashto smo duzni?
:D jel si ti pratio izborni proces proshle godine?
 
LDP-ovci su duzni da glasaju za Tadica, ili bolje receno duzni su da sprece Tominu pobedu. Ne znam zasto se po stampi provlaci vest da ce Kostunica odluciti izbore...to uopste nije tacno. Bas me zanima koliko bi npr on imao glasova na ovim izborima da je se kandidovao, ne vise od Chede sigurno :)
Kostunica vise nema tu moc, on je premijer zahvaljujuci Velji i tachka. Njegovo vreme je proslo a Chedino dolazi, iskreno ja u buducnosti vidim Chedu kao premijera...da nastavi ono gde je Djindjic stao :)
Hoce ali malo morgen!
 
:D
jel to neki novi vojin projekat? umesto u lazu il toponicu, ti mu daj kompjuter pa u kampanju :D
Ne znam, izgleda da si ti opitna generacija :lol::lol::lol::lol::lol:
p.s. plashim se da otvorim frizider
jer je shansa da izviri tomina ruzna glava 50%,
bokijeva 35%
a da vidim hranu manja od 15%...
Verovatno su ti čike u Toponici objasnile da se to zove paranoja :lol::lol::lol::lol:
 
Pa dobro sad, nismo duzni...ali ja sam ubedjen da nijedan LDP-ovac nece dati Tomi glas (mozda je najbolja opcija ne izaci na izbore). Ne kazem sad da su Boris i DS prava opcija ali su daleko prihvatljiviji od radikala.

da... najbolje je ne izaci na izbore 8)

nikad vishe ne glasati za "manje zlo", a opet zlo...

dogod je Bokijev premijer - Voja
do tad je Boki zlo, mozda manje zlo, ali zlo.
 
evo prilike da nam otkriješ, KO FINANSIRA LDP

samo bez nagadjanja i kurirovih "pouzdanih" izvora, koji isistira na anonimnosti :o:)
To će se otkriti jednog dana, kada se bude doneo adekvatan zakon o kontroli izvora finansiranja političkih stranaka i kada bude došao neko ko će ga zaista primeniti. Ono što je očigledno, jeste da se stranka sa veoma malo članova dosta medijski pojavljuje, što naravno dosta i košta. Onaj ko je do sada uvek ovde finansirao sve medije i političke subjekte koji se bore protiv nacionalnih interesa ove zemlje je Soroš. Čovek je i pre par dana izjavio da Kosovo mora biti nezavisno, pa sad, kada spojiš činjenicu da čovek ne žali novac za ostvarivanje svojih političkih nauma i da sa druge strane postoji politička snaga koja podržava njegove ideje, nije teško doći do zaključka da je matori odrešio kesu za svoje pulene.
 
dogod su Voja i Velja u "demokratskom bloku"
LDP nema shta tamo da trazi

Sa ovim se slazem u potpunosti...medjutim Voju mozemo posmatrati i sa druge strane. Da li ste vi svesni koliko je on glasacha na kvaran nachin "ukrao" od radikala. Ne znam da li on to svesno radi ali hvala mu na tome. Velja mu je samo pomogao da to bude ubedljivije jer on je "iz naroda". Da nije bilo njih gledali bi mi radikale u foteljama...JEZIVO ZAR NE!
ZIVOT JE ZAKON :)
 
Sa ovim se slazem u potpunosti...medjutim Voju mozemo posmatrati i sa druge strane. Da li ste vi svesni koliko je on glasacha na kvaran nachin "ukrao" od radikala. Ne znam da li on to svesno radi ali hvala mu na tome. Velja mu je samo pomogao da to bude ubedljivije jer on je "iz naroda". Da nije bilo njih gledali bi mi radikale u foteljama...JEZIVO ZAR NE!
ZIVOT JE ZAKON :)

ne ne mozemo
voja je voja
svinja smrdljiva
koja nije nishta bolja od radikala!
 

Back
Top