Preporuka LDP-ovcima za drugi krug izbora

ovde uvek preko nashe grbache Vilo...
a znash do kad, dok dopushtamo ;)
ja ipak mislim da ne treba da se intatis.
bolje da se steta sto vise pokrije jer nije pravi trenutak i situacija je veoma pipava da bi tvrdoglavi glasaci sebi dopustili luksuz da ne glasaju iz obesti posebno sto smo videli posledice nikolica i kao predsednika skupstine a sto je iole inteligentnom coveku koji ga je slusao kako prica jasno da covek nije bas najcistiji u glavi i da nije zvaka za seljaka.
a taj kostunica koga ja ne podnosim organski isto ko ni ti,verujem da ce jos malo spasti sa svog trona jer je ispao takva kurvetina svaki put da se vec gadi i hc srbendama a i onim normalnijim....prilicno sam ubedjena da bi postigao mizerne rezultate da je slucajno imao svog kandidata.
 
ja ipak mislim da ne treba da se intatis.
bolje da se steta sto vise pokrije jer nije pravi trenutak i situacija je veoma pipava da bi tvrdoglavi glasaci sebi dopustili luksuz da ne glasaju iz obesti posebno sto smo videli posledice nikolica i kao predsednika skupstine a sto je iole inteligentnom coveku koji ga je slusao kako prica jasno da covek nije bas najcistiji u glavi i da nije zvaka za seljaka.
a taj kostunica koga ja ne podnosim organski isto ko ni ti,verujem da ce jos malo spasti sa svog trona jer je ispao takva kurvetina svaki put da se vec gadi i hc srbendama a i onim normalnijim....prilicno sam ubedjena da bi postigao mizerne rezultate da je slucajno imao svog kandidata.

vidli smo i koliko je trajao na funkciji
na ovoj bi isto toliko ;)

bilo bi chupavo
al bi se procenti promenili ;)

elem... ko kaze da ga Boki ne bi dobio i bez nas?
8-)

vidite, vilo i tajo
ja sam u uvodnom postu pokazao vojin princip vladavine srbijom
samo svoj interes
a za srbiju nek brinu moralisti...

i boki sa duplo vishe glasova ima 4 puta manju vlast

a posle eventualnog bojkota LDP-a
razmilio bi dal bi se ponashao kako se ponasha...

da li mislish da ovi stvorovi iz DSSa na forumu glasaju za Tadica???
a vladaju sa njim i zahvaljujuci njemu!

pa shto onda mi da brinemo njihove brige???
zato shto se to od nas ochekuje??? :D
aaaaaaaa ne! ja ne glasam u drugom krugu, sem ako me neko ne uveri da ce u novom mandatu biti stvarno drugachije!
 
vidli smo i koliko je trajao na funkciji
na ovoj bi isto toliko ;)

bilo bi chupavo
al bi se procenti promenili ;)

elem... ko kaze da ga Boki ne bi dobio i bez nas?
8-)

vidite, vilo i tajo
ja sam u uvodnom postu pokazao vojin princip vladavine srbijom
samo svoj interes
a za srbiju nek brinu moralisti...

i boki sa duplo vishe glasova ima 4 puta manju vlast

a posle eventualnog bojkota LDP-a
razmilio bi dal bi se ponashao kako se ponasha...

da li mislish da ovi stvorovi iz DSSa na forumu glasaju za Tadica???

a vladaju sa njim i zahvaljujuci njemu!

pa shto onda mi da brinemo njihove brige???
ne kazem da tadic ne bi dobio bez glasova ldp-a ali licno verujem da procenat glasova koji ce ceda da dobije uopste nece biti toliko naivan.mozda se varam,ali takav sam utisak stekla.

tadic koliko god malu vlast da ima,bolje da je ima on nego da je ima nikolic.posto je prilicno izvesno da ce u drugom krugu biti tadic i nikolic,mozes da izadjes i glasas za tadica,da bojkotujes ili da glasas za nikolica ( pri cemu bih ja onda rekla da si lud,ali to sam samo ja).

inat je ludost u ovakovoj situaciji.ali ludost i ja ne mogu da ga razumem,niti da vidim logicno pokrice za tako nesto.

dalje u slucaju da ceda pozove na bojkot izbora,verujem da bi dobar deo glasaca ipak glasalo i to za tadica (opet moja procena mozda gresim).takodje posto je dss stranka sa mentalitetom prostitutke prilino sam sigurna da bi njihovi glasovi bili podeljeni na tadica i nikolica ( to su oni za koje sam oduvek tvrdila da su radikali i komunjare u dusi a da se kriju iza mlohavog).

i na kraju,koliko god ovde stvari isle sporo i bedno,krecu se nesto kao i iskreno sam uverena u to da sada nije pravi trenutak da se vlast prepusta drugoj strani jer se toma ne bi libio da koristi ono sto mu je po zakonu dozvoljeno,sto je kod beckovicke i rekao.a onda kad se rese jos neka pitanja,tipa hag,sporazum za stabilizaciju,kosovo i slicno moze da im se da malo lopta da se deca igraju.onda ce dokazati da su apsolutno nesposobni da izvedu ono sto obecavaju ( a naravno mazu oci biracima nekim sitnim obecanjima iza kojih stoje mnogo veci makroekonomski faktori,no dobro birac ko birac pojma nema)....takodje kad se situacija koliko toliko smiri (a opet je ne bih nazvala tako) promena vlasti u tranziciji je najnormalnija stvar....pa kada dodju ti koji obecavaju kule i gradove i da se pokazu...i onda kada puknu,menjace svoje programe i priblizavace se centru...nista sto nije vec vidjeno.samo ja iskreno verujem da sada jos uvek nije pravi trenutak za to jer je situacija u zemlji dosta pipava zbog kosova i da bi i najmanja pogreska mogla da nas vrati unazad.zato biraci koji s smatraju demokratskim ako imaju iole svesti ne treba da bojkotuju drugi krug izbora jer nije trenutak.
 
dame i gospodo
ko god da pobedi, pobedio je voja koshtunjavi...
a to ne valja, nikako... toma je opasan, a DS svojom prljavom kampanjom protiv nas nichim nije zasluzio podrshku!

ako bude se odluchivalo za onaj nash % glasova
predlazem da odete do opshtinskog odbora DS-a
i pitate "jel... a koji je nash INTERES da glasamo za Bokija"
ne pristajte na manje od 50 jura 8-)
jer znam, igrom sluchaja, koliko imaju u kasici ;)

ako ne...
nek razmishljaju narednih godina o svojim postupcima ;)

E kakvi ste vi Cedisti,rodjenu bi majku prodali.
Ajmo licitacija,ko daje vise?!
Mozda na kraju glasate i za Tomu,kog toliko mrzite.
I sta covek sa vama da prica?!
 
toma- mizantrop, vas je baš lepo naučio, kako da se , na brzaka, odreknete sami sebe:roll:
Bitno je da si ti naučena kako da etiketiraš ljude. Nisam radikal već nacionalista, a radikali su mi se smučili kada su 1995. po padu RSK samo mlako protestvovali. Još uvek mi nisi dala link i dokaze ko finansira SRS, ili će opet biti neka jeftina, lako svarljiva priča priča za ostrašćene mase, poput onih petparačkih priča iz Insajdera.
Nije lepo da živim u neznanju, zato očekujem dokaze. 8-)
 

Back
Top