AAAAAAAA problemi sa divX playerima

J

jug

Gost
Imam problem!!!!! :roll:
Ne mogu da ubacim subtitle u divXplayer. Koristim mv2 Player, ali nikako ne mogu da ubacim prevod.
Takodje pokusavam i sa BS playerom ali tu je slika puna zelenog snega, nista se ne vidi (odim titla). Imam jos i Ace divXplayer, DivXplayer,GdivXZenith, upravo skidam sa neta i hyplayer. Osim ovog poslednjeg koji jos nije isproban, ni u jedan ne mogu da ubacim prevod. U cemu je problem :?: :?: :?: :?:
 
Prvo, probaj sa nekom od starijih verzija RadLighta koje nemaju spyware.
Drugo, imaš li instaliran DivX codec. Obično ako nemaš instaliran kodek slika ti bude zelena, čuje se ton i imaš prevod (samo što nemo`š da gledaš :) )
Treće, u mv2 plejeru klikni na options pa u listi player sa desne strane izaberi srpski jezik i biće ti lakše. Inače, mv2 automatski učitava prevod ako je u istom direktorijumu sa filmom.
Toliko od mene :)
 
STO SE TICE PRETRPAVANJA SA KODECIMA PRETHODNI SAVATI SU OK, JA TI SAVETUJEM DA SE IPAK POSLUZIS STARIM DOBRIM MICRODVD PLAYEROM KOJI CE TI RADITI ODLICNO. OD KODEKA INSTALIRAJ SAMO 3 KOJA TI JE SAVETOVAO GOST U SUPROTNOM CES SVE DA UDAVIS I AKO NEMAS ISKUSTVA NAUCICES SE SA SINHRONIZACIJOM SLIKE I TONE ITD...[/i][/b]
 

Back
Top