koji je pravi~

panofanatik

Primećen član
Poruka
540
ni sama ne znam sta da radim pa bih volela da cujem vase komentare

do pre nekoliko dana sam bila zaljubljena u preslatkog decka koji je tri godine stariji sli onda sam shvatila da osecam nesto i prema jednom preslatkom konobaru iz jednog super kafica.ja i on se ne oznajemo ali on mi se redovno javlja.mislim nisam se ja nalozila na njega nije to samo sam prosto odjednom shvatila da ga gledan na malo drugaciji nacin od prijateljskog.skroz sam izludela ne znam za koga da se odlucim dal za decka na koga se lozim dugo vremena ili za konobara koji me jednom recju izludjuje da ne znam sta cu sa sobom a koji je od mene malo striji.a obojica su preeeeslatki tako da stvarni ni sama ne znam:oops::oops::oops::oops:
 
...Pa prema tom konobaru si osetila nesto...privlaci te....al ipak ti si vec dugo zaljubljena u tog decka koji je 3 godine stariji od tebe,prema njemu osecas nesto mnOgO vise nego prema kOnObaru......
 
ni sama ne znam sta da radim pa bih volela da cujem vase komentare

do pre nekoliko dana sam bila zaljubljena u preslatkog decka koji je tri godine stariji sli onda sam shvatila da osecam nesto i prema jednom preslatkom konobaru iz jednog super kafica.ja i on se ne oznajemo ali on mi se redovno javlja.mislim nisam se ja nalozila na njega nije to samo sam prosto odjednom shvatila da ga gledan na malo drugaciji nacin od prijateljskog.skroz sam izludela ne znam za koga da se odlucim dal za decka na koga se lozim dugo vremena ili za konobara koji me jednom recju izludjuje da ne znam sta cu sa sobom a koji je od mene malo striji.a obojica su preeeeslatki tako da stvarni ni sama ne znam:oops::oops::oops::oops:
Di ćeš bre za konobara,mislim stvarno...Ko da si pošla za sina pijanoga mesara...Uzmi onog prvog ako si neka aristokrata na nivou...
 
mislim da cu poslusati tvoju odluku,u ostalom mozda bas zato sto se isto zovemo-dajana

mudra odluka, nema sta ... presudilo je to sto se isto zovete :roll:
mani se tog konobara ... svi mi osetimo nekad (fizicku) privlacnost prema drugoj osobi, ali to ne znaci da treba da odustanemo od osobe sa kojom smo trenutno ili nam se svidja vec duze vreme, kao sto je tvoj slucaj. U slucaju da nisi sa deckom sto ti se svidja 3 godine, a pritom mislis da nemas nikakve sanse kod njega, onda se odluci za ovog drugog ...
 

Back
Top