Bernski planinski pas

Prilozi

  • Bernese 01.jpg
    Bernese 01.jpg
    68,7 KB · Pregleda: 125
A kolika je cena stenaca ove rase?
Iskreno ja ne bih uzela bernice jer njima ovaj klimat uopste ne odgovara. To su bas pravi planinski psi, i njima je krzno izuzetno gusto. Kada retriver hoce da umre na ovoj vrucini mogu samo da zamislim kako je njima. Oni su ipak za podrucja gde leti temperatura ne prelazi 25 stepeni.
To je isto kao da faraonskog psa ovedes u Finsku. Jednostavno nije napravljen za te uslove.
 
Cenu neznam, al mi se pas izuzetno svidja, e sad da li ce se njemu svidjati kod nas ?? Ja sam podneo zahtev za uvoj jednog para iz svajcerske pa kad budem saznao ja znces i Ti...
A kad dodju ove vrucine pa tu je reka, crevo, jezero , podrum ...
 
Zvezdan Kurtic:
Cenu neznam, al mi se pas izuzetno svidja, e sad da li ce se njemu svidjati kod nas ?? Ja sam podneo zahtev za uvoj jednog para iz svajcerske pa kad budem saznao ja znces i Ti...
A kad dodju ove vrucine pa tu je reka, crevo, jezero , podrum ...

Jako sam zainteresovana za ovog psa. Kad saznas cene ili ti odobre taj uvoz javi i meni . Moj muz ga je imao u detinstvu i lud je za njima...
Evo ti meil za informacije ako nesto saznas.
Hvala unapred.

mirjanaimilan@sezampro.yu :lol:
 
Joj pregledala sam to sto ste stavili - pa to je divno... Kakvi su ko neke bonbonice. Ali ste me pokolebali kad kazete da nije za stan. Cak i moj muz inace ludo zaljubljen u te pse, kaze da im treba 20 ari placa da bi bili sretni. Dakle - sacekace.
Drga opcija mi je bila Bigl, al sam saznala da su i oni u spidu non stpo pa im takodje treba ili dvoriste ili visoko tolerantni gazda , sto ja nisam.
Tako da ... Ubicu se...
 
BERNSKI planinski pas, štenad. 064/191-9700
Evo video sam da se neko interesuje a ja gledao oglase pa da pomognem.
Samo vamo pise BERNSKI a ne Bernsov planinski pas, mada ja mislim da je to isto.
Javi sta si uradio ako budes hteo da ga kupis!!!!
 
Inace, i oni su odlicni cuvari. Bili su pre nekog vremena na TV neki odgajivaci, mislim iz KG i pricali o njima. Da se razumemo, ja stvarno nemam izlozbene ambicije. Cak mi ni papiri verovatno nece trebati. Treba mi ljubimac-cuvar-dokaz da moj muz-veterinar ne mrzi zivotinje. Bilo bi lako da nabavimo bilo koju drugu rasu ali bas njih u KV nema a predstavljaju sve ono sto bi mi hteli od psa-veliki, lep, umiljat, dobar cuvar, flegma sa decom... Oni i njufovi su usli u neki najuzi izbor jos pre par godina, dok smo samo mastali o svojoj vet. stanici. Ja nekako najvise volim molose i njima srodne pse ali su skoro svi ostali suvise agresivni a nama treba ljudi da dolaze u firmu. Sad je to sve blize i kad se stvore svi uslovi, uzecemo najverovatnije i jednu kucu.
 

Back
Top