JAVIER SOLANA DOLAZI U SRBIJU

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Visoki predstavnik EU g-din Javier Solana dolazi u posetu Srbiji pocetkom FEBRUARA.
Zamislite sto bi to bio lep docek da izadje veci deo SRBIJE i da ga doceka sa NATPISIMA koji su kratki ali od Srbije,a to je:
KOSOVO je SRBIJA! SRBIJA je EVROPA EVROPA to smo SVI MI.
Mislim da nebi bilo lose jer nemogu reci da je "to nesto lose od Srbije" a postavlja ujedno i crte koje se nemogu a ne uociti!
Sta vi mislite?
Dajmo svoj doprinos nasoj "MAJCI SRBIJI"
 
Па једно је сигурно ... А то је да би Борис Тадић то требао да учини као председник државе Србије. Да ли ће то учинити или ће опет пасти на колена пред Соланом
 
Слушај малиша, ти да јеси као што ниси, не би тако говорио.

Prodžgaraj malo forumom i pronadji komentare koje piše Pobedonoscev na račun moje nacije. Vidiš kako boli. A što se tiče ovog "mališa" volio bi da jesam, vjerovatno se sad nebi smarao odje sa tobom. Ali ja se još osjećam mladim tako da mi ne smeta, navikao sam i na pogrdnija imena.
 
Види Црногорац .... Истина је да су Црногорци овде, када се Црна Гора одвојила од Србије, вређали и Србију и Србе. Не прави се мутав и немој казати да се не сећаш тога.
 
Види Црногорац .... Истина је да су Црногорци овде, када се Црна Гора одвојила од Србије, вређали и Србију и Србе. Не прави се мутав и немој казати да се не сећаш тога.

Recimo da jesu. Vjeruj mi da nijesu ni deseti dio onoga koliko su to radili Srbi iz Crne Gore i iz uvoza. Po scenariju Voje Koštunice onaj retard iz Novog Pazara je organizovao masovnu "ekskurziju" po Crnoj Gori nebi li ubijedio braću s' ove strane granice da ostanu u jedinstvenom Sandzaku... Aleksandar Vučić u Pljevljima kompletnu crnogorsku naciju naziva najgrdnijim mogućim izrazima, prijei zatvorom i sl. itd. Mogao bih da ti nabrajam do zore no ne znam vrijedi li.
 
Sta predlazes? Da ga nabijemo na kolac,ili da ga razapnemo na krst,ili da mu sipamo hlorovodonicnu kiselinu u oci? Mada,Toma treba da mu se zahvali jer mu nije bomardovao onaj stan koji je ovaj ukrao od naroda,a sve sto je dobro za Tomu,dobro je i za svakog srpskog radikala...U dilemi sam...
 
Тог злочинца треба ухапсити и спровести у затвор
чим ступи ногом на тло Србије!

ЗАКОН МОРА ДА ВАЖИ ЗА СВЕ, зар не???

kosunicasolanafx7.png
.....
 

Буди сигуран да би га Коштуњави УХАПСИО само када би имао подршку осталих чланова Владе. Овако, "једна ласта не чини пролеће"!

Уосталом, стално треба имати на уму па и на овом пдф да је ПОЛИТИКА ВЕШТИНА МОГУЋЕГ - а не вештина ЖЕЉЕНОГ!
 
Буди сигуран да би га Коштуњави УХАПСИО само када би имао подршку осталих чланова Владе. Овако, "једна ласта не чини пролеће"!

Уосталом, стално треба имати на уму па и на овом пдф да је ПОЛИТИКА ВЕШТИНА МОГУЋЕГ - а не вештина ЖЕЉЕНОГ!

a što ga nije uhapsio dok je bio premijer prethodne vlade?:-D

ah da, nije se slagao manjinski partner:-D

a upravo si ti taj koji pišeš o željenom, a ne o mogućem.
 
a što ga nije uhapsio dok je bio premijer prethodne vlade?:-D

ah da, nije se slagao manjinski partner:-D

a upravo si ti taj koji pišeš o željenom, a ne o mogućem.

Тачно! Али ово је пдф Крстарице а не неки "самит" или "конгрес" - тако да је потпуно нормално да се залажем за ЖЕЉЕНО - јер ће се тако можда црта МОГУЋЕГ померити на боље када су у питању ЖЕЉЕ...:confused::confused::confused:
 
Da, zato nikad ne možemo da se razumemo.
Ja razdvajam željeno od mogućeg.
Zato se i sprdam euforiji želja korisnika(ne mislim ovde konkretno samo na tebe).

Е видиш, мислим да ниси у праву, јер када би тај злочинац Солана ИМАО У СВЕСТИ да је ЦЕЛА СРБИЈА за то да он буде ухапшен и послат на робију - мислим да би се и он а и многи други другачије понашали. Јер се у крајњем случају политика НЕ МОЖЕ водити И МИМО ЖЕЉЕ И МИМО ВОЉЕ НАРОДА.

Или када би га сада сачекало једно 300 000 људи са транспарентима УБИЦА и ЗЛОЧИНАЦ и МАРШ ИЗ СРБИЈЕ... не би му било све једно.
 
Е видиш, мислим да ниси у праву, јер када би тај злочинац Солана ИМАО У СВЕСТИ да је ЦЕЛА СРБИЈА за то да он буде ухапшен и послат на робију - мислим да би се и он а и многи други другачије понашали. Јер се у крајњем случају политика НЕ МОЖЕ водити И МИМО ЖЕЉЕ И МИМО ВОЉЕ НАРОДА.

yebe se njemu šta misli cela, polovična ili trećinska srbija....
i ne možemo mi postavljati pitanje njegove sveti.
solana je izvršilac naloga, nije SAM doneo odluku da otpočne bombardovanje srbije.
verujem da ti je toliko jasno.
da nije bio on, bio bi neko drugi.

zato mislim da su sve priče oko njega bespredmetne.
on je tu gde jeste, mi smo tu gde jesmo....
i to ne možemo da promenimo.
to je realnost.
 

Back
Top