Anno 1701

Imam ovu igricu i igram je.Moze li mi samo neko objasniti kako da pravim vise para,normalno sto vise kuca tj.stanovnistva i sto je visi nivo civilizacije to vise para,ali ni to nije bas dovoljnno jer sto vise imate industrije to vise trosite para,scenario sam zavrsio(a ko nije) pa sad krecem sa playground.Ko ima vise iskustva neka mi se javi.
 
Pa trguj brate sa ostatkom sveta...
Pored toga, unapredi Lodge, koja ti poboljsava trgovinu... A ako imas neke lakse protivnike, sa vremena na vreme idi na Demand, pa ko se smiluje, smiluje...

(nemoj mnogo cesto ovo da radis, jer ti diplomatija moze zapasti u krizu...)

Toliko od Annoholica....
 
unistih za dva dana dva igraca,prvo onog tipa u plavom sto se svega plasi,seli smo na isto ostrvo,igrah bez kontora,a posle hanu marel,nij joj se svideo moji dvorac.
 
uduci da Ubisoft pravi ovu igricu, trebalo bi da bude dobra. . .Ali ti je Nemacka igra,a oni su imali drugaciji ukus po pitanju real-time strategija. Sunflowers nije podbacio sa 1701 i cudi me to da nisu oni preuzeli inicajutu po pitanju novog dela. Ali sta je tu je. . . Rezultati ce doci na videlo 09, a mozda i 10. . .
 
Pa sad, izdavac nije toliko bitan koliko kvalitet, Nemci je i dalje prave ali mi se ne svidja to sto su ovi sto sad razvijaju igru pravili i Settlerse ali, tu su i ovi sto su razijali i Anno1701. Videcemo, ipak Ubisoft izdaje a on drzi do kvaliteta.1602 je izdao Sunflowers, 1503 je izdao EA games, ovu 1701 Sunflowers a sada 1404 Ubisoft. Samo ne kontam sta je to sa menjanjima izdavaca:dontunderstand:
 
Pa sad, izdavac nije toliko bitan koliko kvalitet, Nemci je i dalje prave ali mi se ne svidja to sto su ovi sto sad razvijaju igru pravili i Settlerse ali, tu su i ovi sto su razijali i Anno1701. Videcemo, ipak Ubisoft izdaje a on drzi do kvaliteta.1602 je izdao Sunflowers, 1503 je izdao EA games, ovu 1701 Sunflowers a sada 1404 Ubisoft. Samo ne kontam sta je to sa menjanjima izdavaca:dontunderstand:

Pitanje je da li si ti igrao sve te delove ili samo prenosis inpormacije sa wikipedije?:think:
Ali evo meni se bas svideo 1503 pa 1602 koji sada ne mogu da igram jer radi samo na 98, pa tek onda 1701 koji je takodje odlican ali malo je izgubio draz, ali je i dalje extra igra. Ja jedva cekam novi deo. . .:super::super:
 

Back
Top