Muzika i droge
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: Muzika i droge

Obećava
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Muzika i droge

Ne svidja mi se pominjanje droga u pozitivnom kontekstu u pesmama.O.K. ti muzicari ih koriste, ali neka to bude njihova privatna stvar.Svoje odusevljenje neka sacuvaju za sebe.Mladi ljudi su pod velikim uticajem svojih omiljenih grupa.Zato oni moraju biti dovoljno odgovorni, a ne samo da misle na tiraze.
    Kakvo je vase misljenje o tome?

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Odlepih

Pa to ja pricam ovima...Oni me ne slusaju...Grupe tipa NIRVANA, EKV, DOORS-i i jos psihodelicnih KRSHEVA.

krntija
    Guest

Podrazumevano

ne nego treba slusati natasu bekvalac. oh, svet je ql, sve na ovom svetu je ruzicasto, a mali signali su sos za ljubav...

sto se tice muzicara i droge, tu je prisutna i krivica medija/novinara, koji su gladni takvih informacija. inace se slazem da bi muzicari trebalo da se klone takvih izjava.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.06.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Muzika i droge

Citat Original postavio Alan Ford
    Ne svidja mi se pominjanje droga u pozitivnom kontekstu u pesmama.O.K. ti muzicari ih koriste, ali neka to bude njihova privatna stvar.Svoje odusevljenje neka sacuvaju za sebe.Mladi ljudi su pod velikim uticajem svojih omiljenih grupa.Zato oni moraju biti dovoljno odgovorni, a ne samo da misle na tiraze.
    Slazem se, ali i isto tako na mladim ljudima je da misle svojom glavom i ne padaju ni pod cije uticaje. Super je biti veliki fan jednog benda, ali i pronalaziti samo pozitivne uticaje tog benda!

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Odlepih

Citat Original postavio krntija
    ne nego treba slusati natasu bekvalac. oh, svet je ql, sve na ovom svetu je ruzicasto, a mali signali su sos za ljubav...

sto se tice muzicara i droge, tu je prisutna i krivica medija/novinara, koji su gladni takvih informacija. inace se slazem da bi muzicari trebalo da se klone takvih izjava.
    Ma necemo ni natasu i ona smara..
    Aj se sada slozimo da ne slusamo ni EKV, ni DORS-e, ni NIRVANU, ni BEKVALAC.
    Aj da slusamo tebe..
    Jel moze?!?!

Podrazumevano Re: Odlepih

Citat Original postavio yugoslav

Ma necemo ni natasu i ona smara..
    Aj se sada slozimo da ne slusamo ni EKV, ni DORS-e, ni NIRVANU, ni BEKVALAC.
    Aj da slusamo tebe..
    Jel moze?!?!
    Jel' ti neko rekao da si jako jadan?

Ističe se guitarrr_babe (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Prava muzika ne zahteva droge, ne podrazumeva droge, ne treba droge; prava muzika je sama sebi dovoljna! Pod "pravom muzikom" podrazumevam muziku koja ce da ostane, muziku sa smislom i trajnim vrednostima. Doors, Jimi, Zeppelin, Marley, nije vazno. Bitno je samo pronaci smisao u svemu tome, ali CUVATI SEBE!!! Ja ne uzimam droge, ne pusim, ne pijem, ali muzika je ta koje me dize vise od bilo cega. Bila sam, recimo, potpuno trezna kada sam "videla" "crawling king snake", i sve boje, i svetlo! I niko me ne moze ubediti da mi treba droga da bih usla u celu Doors pricu! Samo muzika!!!

Ako pocnem da pricam o svojoj opsesiji reggae i roots ritmovima, otici cu presiroko. Ali, jedno je izvesno: ako sam down, reggae mi ulije optimizam, ako sam vesela, reggae me ponese. Cujem kongas, cujem vetar i sunce, i nema veceg zadovoljstva...

Mislim da svi koji pisu u ovom forumu vole muziku, zar ne? Pa, mogu samo da kazem da se nadam da je vole dovoljno da bi je culi, i bez droge.

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: Odlepih

Citat Original postavio African_herbsman
    Jel' ti neko rekao da si jako jadan?
    Niko!!!

krntija
    Guest

Podrazumevano

tacno je da je muzika sasvim dovoljna "droga".

zavisi to i od mesta, okruzenja...

bezbroj prodatih 'exera' na zurkama govori dovoljno...

mlad covek i nije neki primer za 'razmisljanje svojom glavom' i zbog toga uzori imaju neku vrstu odgovornosti.

yugoslave,
    hoces li prestati da milion puta papagajasto ponavljash "NIRVANA, EKV, DOORSI"? 'ajd' neku drugu kombinaciju?
    slusaj sta hoces...
    i btw. malo manje ostrascenosti, moze?

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Odlepih

Haahhahahahha

Sto volim kada odlepite?!?!?!? Hihihihiih

mojne,,,, te izjave, tipa """slusaj sta hoces...""""
    TO JE GLUPO..!!! hahhaha

krntija
    Guest

Podrazumevano

zao mi je sto imas problema u zivotu.

forumi su mesta za razmenu misljenja, a ne za dzevu, urlikanje i izivljavanje. verujem da izivljavanje mozes kanalisati na druge nacine(sport, sex, igranje lastiza, whatever).

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Odlepih

zao mi je sto imas problema u zivotu.

forumi su mesta za razmenu misljenja, a ne za dzevu, urlikanje i izivljavanje. verujem da izivljavanje mozes kanalisati na druge nacine(sport, sex, igranje lastiza, whatever).
    Ma jok,,,,, ne shvatas.....Hahhahahah pa ti meni sve vreme drzis predavanja...Prvi si poceo da prozivas!!!A meni nikad bolje!!!Da ti sada nisi tu na forumu ja bi odavno otisao..Meni do jaja kada se prozivamo!!!

MOJNE SAMO DA SE LOZIS i sve ce biti OK

Guest

Podrazumevano Re: Muzika i droge

Citat Original postavio Alan Ford
    ma nema to veze sa muzikomP... ako se neko drogira drogira se zbog toga sto uziva u tome...a ne sto ga muzika navela na to...obicno je drustvo u kojem neka osoba provodi svoje vreme odgovrna za necije drogiranje ili problemi u porodici... a ne muzika...mislim da muzika nema mnogo uticaja na to....

Obećava
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio guitarrr_babe
    Prava muzika ne zahteva droge, ne podrazumeva droge, ne treba droge; prava muzika je sama sebi dovoljna! Pod "pravom muzikom" podrazumevam muziku koja ce da ostane, muziku sa smislom i trajnim vrednostima. Doors, Jimi, Zeppelin, Marley, nije vazno. Bitno je samo pronaci smisao u svemu tome, ali CUVATI SEBE!!! Ja ne uzimam droge, ne pusim, ne pijem, ali muzika je ta koje me dize vise od bilo cega. Bila sam, recimo, potpuno trezna kada sam "videla" "crawling king snake", i sve boje, i svetlo! I niko me ne moze ubediti da mi treba droga da bih usla u celu Doors pricu! Samo muzika!!!

Ako pocnem da pricam o svojoj opsesiji reggae i roots ritmovima, otici cu presiroko. Ali, jedno je izvesno: ako sam down, reggae mi ulije optimizam, ako sam vesela, reggae me ponese. Cujem kongas, cujem vetar i sunce, i nema veceg zadovoljstva...

Mislim da svi koji pisu u ovom forumu vole muziku, zar ne? Pa, mogu samo da kazem da se nadam da je vole dovoljno da bi je culi, i bez droge.

Apsolutno si u pravu i ja sam to shvatio na vreme.Ali na zalost mnogi ljudi nisu i mislim da bi trebali da preispitaju svoje shvatanje muzike.
    Suvise cesto se odredjene vrste muzike poistovecuju sa drogama, nazalost i od samih muzicara i od medija... i na kraju i mladi ljudi prihvate taj stereotip.
    Ako neko slusa rege ne znaci da treba da pusi vutru ili ako slusa psihodeliju ne znaci da mora uzimati LSD.Zbog toga mislim da su hipi i beat pokreti bili velika utopija.(Kakvo je tvoje misljenje o njima?)

Obećava
    Učlanjen
    13.06.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Hey pa sad ja sam odrasla na Hendrixu,Doorsima,Janis Joplin ali ne uzimam droge.Ustvari vegetarijanac sam i ne pusim.A sad da klinci uzimaju droge zbog svojih idola,ne slazem se.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio skrbina
    Hey pa sad ja sam odrasla na Hendrixu,Doorsima,Janis Joplin ali ne uzimam droge.Ustvari vegetarijanac sam i ne pusim.A sad da klinci uzimaju droge zbog svojih idola,ne slazem se.
    pa d a.....ali ima ljudi koji uziumaju drogu zbog svojih idola...al to su moroni....jel ako je neko topliko glup da se drogura ako se npr. Curt Cobain drogirao...onda je ta osoba moron... jel to je isto kao da ako neko skocim sa mosta pa ti za njim

Obećava
    Učlanjen
    14.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

nema goreg sranj*a od droge vjerujte ljudi

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio verybadboy
    nema goreg **a od droge vjerujte ljudi
    ma droge su super ali sam treba znati kako sa njima...nije to za svakog bolje reci....
    ljudi droge su cool samo pamet uglavu kad ih uzimate)...

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

droge nikad nisam uzimao zbog toga sto bendovi koje volim koriste iste. to je debilizam.

Obećava
    Učlanjen
    13.06.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

SAmo psihicki nestabilne osobe radde tako nesto

Početnik
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio guitarrr_babe

Svaka ti cast,ti stvarno razumes muziku...(nisam sarkastican)

Guest

Podrazumevano

SAmo psihicki nestabilne osobe radde tako nesto
    tacno tako....i mogu vam reci da droge pomazu takvim osobama....tako svi koji ste psihicki netabilni rokaj te se).....mada kad bi tako bilo citav svet bi se drogirao...posto je svako psihicki ne stabilan.......

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1470

Podrazumevano

Skrbina,pa ti vec napunila 17 godinica?

Obećava
    Učlanjen
    13.06.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Da li tvoja porukica sadrzi neku skrivenu poentu ili mi se cini

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Smesna prica. retko ko od muzicara se danas drogira, to je sve zvaka za naivne konzumente. Rok zvezde danas imaju privatne fitness trenere i timove nutricionista, a ne dilere.

Slične teme

1. OD DROGE DO BOGA
    Autor onisifor u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 1859
    Poslednja poruka: 21.11.2017., 14:41
  2. VB VIP lake droge
    Autor Narmer u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.03.2008., 01:55
  3. OD BOGA DO DROGE
    Autor DJM u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 210
    Poslednja poruka: 30.10.2007., 20:08
  4. OD "DROGE" DO DROGE (bez nuklearne probe)
    Autor Meda Božanin u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 03.10.2007., 22:14

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •