Website certified

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.235
Поздрав!
Већ неколико месеци веома често играм једну онлајн игрицу билијара, и никада нисам имао неке проблеме. Веома се лако улогујем и играм, мада могу то и сада. Него малопре кад сам хтео да одем на сајт и да играм игрицу пре улаза појавило ми се следеће. Не знам да ли то да прихватим или не. Да није какав спајвер. месецима играм ту игрицу и ја мислим да је ок и да није преварантска.

Шта је ово?

 
Изгледа да ми је администратор забранио улазак привремено.
Ма сад сам схватио о чему се ради, синоћ на чату у игрици ме неки шиптар нервирао па сам му псовао све по списку, од мачке до чукунбабе.. како да заобиђем и да играм. Јел може преко неких анонимних прокси сервера, покушао сам са једним hideIP али не успева. HELP!!

 
Pa sad sve zavisi po kom principu oni prepoznaju da li to ti.Cookies,IP ili preko user name...
Ako ti je uopste zabranjen ulazak.Ima nekih sajtova (npr. telekomov sajt)za koje izbaci takvo obavestenje u firefox-u ali treba izabrati jedanu od prve dve ponudjene opcije ako zelis da pritupis.

U svakom slucaju ima resenje.Ako su cookies izbrisi ih.Ako je IP promeni je(za dimacku resetuj konekciju a za staticku pokusaj hide ip).Ako je provera preko username registruj se ponovo :) Jednostavno...
 
Регистровао сам се поново и не вреди, покушао сам са променом IP и то не помаже. Раније сам сличне проблеме решавао преко анонимних прокси сервера. Идем сад да видим хоћу ли успети.:wink:
 
Pa jel imas dinamicku IP?I sta izaberes kad ti ponudi one tri opcije?
Ako si vec nekako promenio IP i nije pomoglo nevredi da pokusavas proxy jer to ti je ustvari za promenu IP.Neverujem da su stavili ban i na provajdera.Ako jesu onda si skroz ugasio.
Probaj da obrises cookies.
 
Не знам јел имам динамичку или шта, одлучио сам да се не играм са тим IP адресама, проксијем или штагод већ. Интересује ме следеће: ја бих да избришем стари налог и да се поново региструјем. Шта би требало да избришем у компјутеру осим кукија да ме њихов сајт не препозна?
-------
Колачиће сам избрисао и стари налог али ме опет по нечему препознаје. Шта ја још да обришем у компјутеру да будем нови корисник игре. Јел да избришем цео Windows?
 
@ mornar popaj
ovde nema evidencije da si ista poslao.

@ drinjaca.
Idi na www.whatismyip.com
i vidi svoju IP adresu.
Onda se diskonektuj, pa ponovo konektuj pa pogledaj da li je isti broj.
Ako je i tada isti onda se opet diskonektuj i resetuj modem pa opet pogledaj.
 
Zanimljivo...Mozda je kod mene nesto.Mada nakon slanja jasno sam ga video na dnu stranice.
Nema veze.
Rekoh za kolacice da su na tools->clear privare data (za firefox) i C:\Documents and Settings\"user"\Cookies\
To je to odprilike...mrzi me da kucam...snaci ce se valjda ;)
 
@ mornar popaj
Већ сам рекао у претходном посту да сам избрисао колачиће, као и сав `history`

@Tab
Погледао сам и у свим случајевима показује исти јединствени број. Имам бежични интернет.
 

Back
Top