Patriote drugima izmisljaju drogu, a ustvari...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: Patriote drugima izmisljaju drogu, a ustvari...

Zainteresovan član richie blackmore (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Patriote drugima izmisljaju drogu, a ustvari...

Uhapšen bivši debeovac i Arkanov kum

,,U Beogradu je uhapšena organizovana kriminalna grupa, koja se bavila preprodajom droge. Na čelu te grupe bio je nekadašnji bezbednjak u Republici Srpskoj, Ljuban Ećim,
    Pripadnici grupe, na čijem čelu je bio Ljuban Ećim, su na teritoriji Srbije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Makedonije, Češke i Švajcarske, u dužem periodu krijumčarili drogu i činili druga krivična dela sa elementima nasilja, saopštila je policija u Beogradu. Ljuban Ećim je u beogradskim kriminalnim krugovima poznat od sredine devedesetih godina.

Ceo text na http://www.slobodnaevropa.org/content/None/867649.html

Tužilaštvo BiH otvorilo je istragu protiv Ljubana Ećima, bivšeg zamenika načelnika Državne bezbednosti RS u Banjaluci, i još 41 osobe, koji se terete za pomaganje u skrivanju Radovana Karadžića i ostalih haških begunaca, pišu banjalučke Nezavisne novine.,,

text http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-09-01-2008/droga-za-pomoc-radovanu

E sad kad znamo da su ovi zvanicno uhapseni, znaci nije izmisljanje i naklapanje, kad znamo da su se arkanovi kolektivno uclanili kod SRS postaje jasnije zasto oni stalno izmisljaju drogu politickim protivnicima. Sad se secam da su od Cede trazili da se proveri na drogu, pa kad je on rekao da ce to uciniti zajedno s ostalim svim poslanicima odjednom su se povukli i prestali to da traze, ali dalje izmisljaju po medijima. Drzte lopova, stara pijacna logika.

Ističe se Karamazov (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: Patriote drugima izmisljaju drogu, a ustvari...

Pa sta je tu cudno? Toma je ujedinitelj, nisi cuo? Kaze covek primam podrsku svih struktura, pa i na primer Velje Ilica, za kojeg sam pricao da je buzdovan i lopina, ali sta ima veze, samo da me podrzi... Steta, Putin ga izradio... Ali on kaze da nije... Ako ga Bush podrzi ima oberucke da prihvati podrsku, jer je on ujedinitelj i jer nam nosi bolju buducnost. Sad ce i on da nas odvede u EU... Strasno.
    P.S. A sto se tice droge, to je veoma profitabilan posao. Lepe pare obrce SRS. Dzepovi puni, nema vlasti, nema odgovornosti. Pravi raj.

Veoma poznat R.Žiskar (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

Citat Original postavio Karamazov Pogledaj poruku
    Pa sta je tu cudno? Toma je ujedinitelj, nisi cuo? Kaze covek primam podrsku svih struktura, pa i na primer Velje Ilica, za kojeg sam pricao da je buzdovan i lopina, ali sta ima veze, samo da me podrzi... Steta, Putin ga izradio... Ali on kaze da nije... Ako ga Bush podrzi ima oberucke da prihvati podrsku, jer je on ujedinitelj i jer nam nosi bolju buducnost. Sad ce i on da nas odvede u EU... Strasno.
    P.S. A sto se tice droge, to je veoma profitabilan posao. Lepe pare obrce SRS. Dzepovi puni, nema vlasti, nema odgovornosti. Pravi raj.
    Iskreno, ja sam razumeo da Nikolic prihvata saradnju sa svim strukturama ukoliko pobedi na izborima za predsednika i ne vidim tu nista cudno. Tako bi trebao da se ponasa svaki predsednik. A ne da obecava gradjanima neko revansiranje i unutrasnje sukobe... Razumem da je neko za odredjenu politicku opciju i stav, ali da toliko mrzi one druge, stvarno ne razumem...a Bogami i ne zelim da razumem...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio richie blackmore Pogledaj poruku
    . Sad se secam da su od Cede trazili da se proveri na drogu, pa kad je on rekao da ce to uciniti zajedno s ostalim svim poslanicima odjednom su se povukli i prestali to da traze, ali dalje izmisljaju po medijima. Drzte lopova, stara pijacna logika.
    Је л'? Па хајде наведи неки линк где је то и када Чеда рекао? Е, мЛого сте, бре, смешни...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

nesha t. nije na forumu
    vam kaže da budete dobri prema ljudima koji vas okružuju, na netu, a i u životu
    Veoma poznat nesha t. (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ne vidim šta je tu smešno, ''heroji'' se finansiraju od droge, prava hapšenja, optužnice, a ne izmišljanja o političkim protivnicima. A to da su Arkanovi ušli u SRS imaš i na njihovom sajtu, a nemoj mi reći da ne znaš za ''tajne operacije'' istih, kao i to da je tu bila gomila osuđivanih kriminalaca na čelu sa pokojnim im predsednikom.

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Pa to je nacionalizam i patriJotizam. Maska za narod koja sluzi da bi se na miru obavljale radnje kao sto je sverc i prodaja narkotika jednostavno receno.

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Citat Original postavio dmauka Pogledaj poruku
    Iskreno, ja sam razumeo da Nikolic prihvata saradnju sa svim strukturama ukoliko pobedi na izborima za predsednika i ne vidim tu nista cudno. Tako bi trebao da se ponasa svaki predsednik. A ne da obecava gradjanima neko revansiranje i unutrasnje sukobe... ..
    Nisi razumeo. To je predizborno obećanje.Srpski rečeno - laž. Čovek laže. Kraj, nema dalje. Laže. Niti on hoće s nekim, niti bilo ko, osim Koštunice, (koji nije gadljiv ni na kakvu koaliciju), želi s njim bilo kakvu saradnju.

Loše je za ugled. U stvari, sramota je s saradjivati s radikalima. Baš onako - sramota.

nesha t. nije na forumu
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ha-Nocri Pogledaj poruku
    Pa to je nacionalizam i patriJotizam. Maska za narod koja sluzi da bi se na miru obavljale radnje kao sto je sverc i prodaja narkotika jednostavno receno.
    ''Patriotizam je poslednje utočište lupeža'' - davna je francuska izreka. Naleteh sad na jedan dobar video. Nije loše podsetiti se nekih stvari.

Aktivan član Ved_Ran (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio nesha taxista Pogledaj poruku
    ''Patriotizam je poslednje utočište lupeža'' - davna je francuska izreka. Naleteh sad na jedan dobar video. Nije loše podsetiti se nekih stvari.
    Kakva mudra izreka. Verovatno su jos dodali "a izdaja je spas za postenjacinu".

Iskusan alergicna (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    ženski
    Austrobugarska(hahaha)trenutno u HOLANDIJI
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio dmauka Pogledaj poruku
    Iskreno, ja sam razumeo da Nikolic prihvata saradnju sa svim strukturama ukoliko pobedi na izborima za predsednika i ne vidim tu nista cudno. Tako bi trebao da se ponasa svaki predsednik. A ne da obecava gradjanima neko revansiranje i unutrasnje sukobe... Razumem da je neko za odredjenu politicku opciju i stav, ali da toliko mrzi one druge, stvarno ne razumem...a Bogami i ne zelim da razumem...
    iskreno, praviš se "mutav"
    dobro ti je poznato da su arkanovi ološi podržali bratsku ološku radikalsku stranku

po ko zna koji put, pokazali su radikali svoje pravo lice, jer, prihvatiti podršku pelevića, za koga je "dosledni" toma govorio da nosi čarapu na glavi, je samo znak da bi RADIKALI I SA DJAVOLOM PRAVILI KOALICIJU, U KOLIKO BI I SAM DJAVO NA TO PRISTAO

Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio Ved_Ran Pogledaj poruku
    lmaš li ti neki konkretan komentar na "zadatu" temu

nesha t. nije na forumu
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ved_Ran Pogledaj poruku
    Ne, ništa nisu dodali. Patriotizam je naravno pozitivno, ali nažalost najviše zloupotrebljavano osećanje. Mi nismo ni prvi ni jedini koji s tim imamo problem.

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

znaci strpase nam glavnog konkurenta u corku,

Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    109

ćorka ne "gine"
    ili njima ili Srbiji

Aktivan član Neofit77 (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Ništa me ne čudi, uvek je bilo patriJota koji su gledali samo lični interes, ti likovi me veoma podsećaju na Čedu, koji glumi altruistu i borca protiv mafije, a ovamo je imao dosta frendova u istoj toj mafiji, naravno dok ih nije potamanio u Sablji, što neko reče, mrtva usta ne govore. Šta ga briga, sada ima čistu biografiju, svi oni koji su se sastajali sa njim u Šilerovoj, sada nisu među živima.

Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio Neofit77 Pogledaj poruku
    Ništa me ne čudi, uvek je bilo patriJota koji su gledali samo lični interes, ti likovi me veoma podsećaju na Čedu, koji glumi altruistu i borca protiv mafije, a ovamo je imao dosta frendova u istoj toj mafiji, naravno dok ih nije potamanio u Sablji, što neko reče, mrtva usta ne govore. Šta ga briga, sada ima čistu biografiju, svi oni koji su se sastajali sa njim u Šilerovoj, sada nisu među živima.
    nisu svi
    samo su SVI pokušaji, da se dokaže Čedina "veza" sa njima PALI U VODU

ps. koliko vidim, opsednut si Čedom, pa čak i kada je reč o MAFIJAŠIMA- JAJARAMA , "promašiš" temu, jer, očigledno, nemaš šta da kažeš u odbranu ovih poganih lažljivaca

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Neofit77 Pogledaj poruku
    pazi da i tebe ne pojede mrak ako si svedok tog druzenja

Primećen član ¤VandaL¤ (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Da li je predmet droge, koji sada treba prebaciti radikalima,
    TA nova ideja za kojom se čezne u "demokratskim" redovima?
    Ishlapele su zarđale kašike, ratovi, krezavost, masnoća, neukost itd. ????

Ja u ovome vidim samo očaj, nikako domišljatost.

Aktivan član Neofit77 (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio alergicna Pogledaj poruku
    nisu svi
    samo su SVI pokušaji, da se dokaže Čedina "veza" sa njima PALI U VODU

ps. koliko vidim, opsednut si Čedom, pa čak i kada je reč o MAFIJAŠIMA- JAJARAMA , "promašiš" temu, jer, očigledno, nemaš šta da kažeš u odbranu ovih poganih lažljivaca
    Ne interesuje me Čeda, već licemeri iz njegovih redova, koji čak i pored njegovog priznanja da je išao u Šilerovu, pokušavaju da nađu bilo kakvo opravdanje za to. O čemu je tamo pričao? O klimatskim promenama?
    Svako ko je imao veze sa mafijom treba da zaglavi u zatvor, bez obzira na političko opredeljenje, međutim kod vas je drugačije, one frendove mafijaša koji govore ono što želite da čujete branite, a one koji vam nisu po volji bi da hapsite. E pa vidiš, nikada se neću složiti sa takvim licemerjem. Svi smo mi jednaki, samo su neki jednakiji od drugih, zar ne?;-)
    Poslednji put ažurirao/la Neofit77 : 19.01.2008. u 15:34

Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio ¤VandaL¤ Pogledaj poruku

__________________________________________________ ___________________________

__________________________________________________ _____________________
    a da li vidiš sopstveni očaj, jer nemožeš da nadješ "opravdanje" za koaliciju sa pelevićem

poznato je čime se bavio arkan i cela njegova ološka stranka
    Poslednji put ažurirao/la alergicna : 19.01.2008. u 15:41

Učlanjen
    16.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Gospoda DS-a i satelita bi mogla da se ugledaju na Koštunicu. Vreme "sviranja qr_cu" je prošlo, za ovu zemlju je potrebno zauzeti se čvrstim nacionalnim stavovima, jer, koliko je neprijatelj brojan - toliko sada i Srbija ima velikog brata. Nismo više usamljeni i bez prijatelja, poslednje zasedanje Saveta bezbednosti u UN dovoljno govori. Dakle, kevtanje i mahanje repićima ispred Amerikanaca je opcija koja više nema potporu u narodu da bi se na taj način dolazilo do vlasti i tako vladalo.

Učlanjen
    16.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

a da li vidiš sopstveni očaj, jer nemožeš da nadješ "opravdanje" za koaliciju sa pelevićem
    Pelević je prvi, za njim će skoro zasigurno Nova Srbija a verujem i DSS. Svaki nacionalista, kojem je stalo do Srbije i njenih građana je dobro-došao. Ulizivanje Americi i EU fašistima nije donelo ništa dobro. Hvala Bogu da to sve više ljudi vidi.

Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    109

Pelević je prvi, za njim će skoro zasigurno Nova Srbija a verujem i DSS. Svaki nacionalista, kojem je stalo do Srbije i njenih građana je dobro-došao. Ulizivanje Americi i EU fašistima nije donelo ništa dobro. Hvala Bogu da to sve više ljudi vidi.

Učlanjen
    16.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Nemam ništa protiv ali neargumentovani smeh je nemoć.

Poštovana Alergična, da sam na vašem mestu, stalno bih se pitao da li je moguće da je manje od 5% glasača ili navijača u pravu a svi ostali blesavi i glupi.

Savet je besplatan, tako da mi ne dugujete ništa, jer, i tako nisam siguran da vam je "možno" pomoći.

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Ma kakvi gde bre ishlapeli jel si gledao neki od skorijih radikalskih mitinga ,krezavi su ,masniji i neuki vise nego ikad :-D

Slične teme

1. Patriote, prsli ste
    Autor Ja sam klon! u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.08.2008., 15:44
  2. O Kosovu gospodo-patriote
    Autor Luciferko u forumu Politika
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 05.07.2007., 03:13
  3. PATRIOTE SE BOJE !!!
    Autor richie blackmore u forumu Politika
    Odgovora: 32