Ona hoce,a ja ne...

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Dragi forumasi muskoga pola,da li ste ikada bili u situaciji da se upoznate sa nekom devojkom,zivite zajedno...onda vam ona jednog dana predlozi da se uzmete mada vi to ne zelite i da posle toga vise ne osecate neku povezanost za tu devojku...posle nekog vremena raskinete sa njom jer je ona nasla drugog jebaca i zivot krene dalje i sta se desi posle...bivsa vas zove,kao nedostaje joj moja kita i ima novu zamisao..ako bi mogla da zatrudni sa mnom ali da dete zivi samo sa njom tj. ni ne zeli da se uda vec da rodi i da bude slobodna zena...naravno,sve sam to stavio na ignor listu..ima tu jos detalja ali ovo je onako priblizno sta zelim da pitam musku populaciju..mogu i cure da iz nekog slicnog iskustva odgovore...
 
nisam nikad bio u slicnoj situaciji,ali naravno da je ne bih samo oplodio i da ona odgaja nase dete,mis'im...:?
nego..nisam siguran da sam te dobro razumeo,rakinuo si s'njom jer je nasla drugog jebaca?
ako je tako,nisi raskinuo,nego te fuxa prevarila i ostavila :idea:
 
Nemam slicna iskustva, ali cu malo da zabusavam na temi:)

A zasto bi ti, Dragane, i zelio da zivis sa djevojkom, ako nemas namjeru da je zenis? Zar nije logicno da zajednicki zivot bude nesto kao proba braka? Ta ideja, zivimo zajedno jer nemamo pametnijeg posla, mi je totalno neozbiljna.
I da, nikada ne bih decku predlozila da me zeni, ako zeli, neka on predlozi, a ako ne zeli....sta da se radi
 
nisam nikad bio u slicnoj situaciji,ali naravno da je ne bih samo oplodio i da ona odgaja nase dete,mis'im...:?
nego..nisam siguran da sam te dobro razumeo,rakinuo si s'njom jer je nasla drugog jebaca?
ako je tako,nisi raskinuo,nego te fuxa prevarila i ostavila :idea:
prevaraila ga jeste , ali zasto mislis da ga je ostavila?
mozda se kresala iz inata , jer on nece da se zeni..pa joj posle preselo..:)
 
Nemam slicna iskustva, ali cu malo da zabusavam na temi:)

A zasto bi ti, Dragane, i zelio da zivis sa djevojkom, ako nemas namjeru da je zenis? Zar nije logicno da zajednicki zivot bude nesto kao proba braka? Ta ideja, zivimo zajedno jer nemamo pametnijeg posla, mi je totalno neozbiljna.
I da, nikada ne bih decku predlozila da me zeni, ako zeli, neka on predlozi, a ako ne zeli....sta da se radi

Zasto bi neko sa 20-ak godina bio ozbiljan.Ima gajbu i svaku koju privede treba potencijalno da ozeni...vazi.

prevaraila ga jeste , ali zasto mislis da ga je ostavila?
mozda se kresala iz inata , jer on nece da se zeni..pa joj posle preselo..:)

Sad moze iz inata i na shtajgu.
 
Sreco zaboravi na tu pricu i kreni dalje. Ima toliko normalnih devojaka a ti se zakacio za tu ....neznam kako bi je nazvala.ako hoces da budes sa njom i odgajate zajedno vase dete....uradi tako.a ako neces niko te i netera.i zavrsena prica.tu nema mnogo mudrovanja.sto vise odugovlacis da doneses odluku, bice ti sve konfuznije i bice veca verovatnoca da ces pogresiti.probaj da ides dalje.zna da bude o.k....veruj mi
 
naravno da zelim da se ozenim i da zivim sa jednom zenom ali ova je bila bas...ziveli smo kao u braku,delio sam tj.samoinicijativno sam joj pomagao u stanu i kako je rekla da sam i jedini muskarac koji je to radio...onda je pokusala da napravi od mene roba koji ne bi izlazio iz stana dok bi se ona provodila...ne zalim se,bilo mi je inace extra,extra...sve dok nije proradila njena prava priroda koju sam trpeo godinu dana...
 
Zasto bi neko sa 20-ak godina bio ozbiljan.Ima gajbu i svaku koju privede treba potencijalno da ozeni...vazi.

Koliko sam ja shvatila, Dragan je govorio o zajednickom zivotu, ne privodjenju, osim ako ja nemam pogresnu ideju u glavi sta je to privodjenje!
Znaci, osoba sa kojom se odlucis na zajednicki zivot, je neko prema kome imas jaka osjecanja, sa kim zelis mnogo vise od jednostavnog zabavljanja, inace ne bi ni pomisljao da zivis sa njim i gledas je skoro 24 casa!
Svi koji sa svojih 20-ak godina, pristaju na zajednicki zivot iz zezanja, su nezreli i neozbiljni. Po mom misljenju, taj korak i nije za te godine!
 
prevaraila ga jeste , ali zasto mislis da ga je ostavila?
mozda se kresala iz inata , jer on nece da se zeni..pa joj posle preselo..:)

kresala se zato sto voli sex...ne iz inata meni...a i ne bi bila dobra majka...znam da su ove reci teske ali imao sam prilike da vidim kada je cuvala neku decu i kako se ponasala prema njima...ok je devojka i sve najlepse za nju ali nije to ona koju ja zelim...eto..:D
 
kresala se zato sto voli sex...ne iz inata meni...a i ne bi bila dobra majka...znam da su ove reci teske ali imao sam prilike da vidim kada je cuvala neku decu i kako se ponasala prema njima...ok je devojka i sve najlepse za nju ali nije to ona koju ja zelim...eto..:D

OK...U tom slucaju ne vidim razloge za dvoumljenje....daleko joj lepa kuca...
 
naravno da zelim da se ozenim i da zivim sa jednom zenom ali ova je bila bas...ziveli smo kao u braku,delio sam tj.samoinicijativno sam joj pomagao u stanu i kako je rekla da sam i jedini muskarac koji je to radio...onda je pokusala da napravi od mene roba koji ne bi izlazio iz stana dok bi se ona provodila...ne zalim se,bilo mi je inace extra,extra...sve dok nije proradila njena prava priroda koju sam trpeo godinu dana...

O ovom ja pricam, a niko me iz okruzenja ne razumije, tokom zabavljanja neke stvari, lose osobine, mozes i da prikrijes, zato ako imas ozbiljne namjere odlucis se na zajednicki zivot, tu se sve iskristalise, saznas kakav je ko, pa cak i kakav si ti, tj.da li si spreman za zajednicu.
Ako jesi, pravis djecicu, zivis sa njom srecan do kraja zivota, a ako nisu, razlaz!

Ti si nju razmazio, navikao na neke stvari, koje je ona maksimalno koristila! Ali to je normalno, na isti nacin se postaje domacica, skuvas rucak par puta, usisas, a decko pomisli kako to tako treba, pa te dere do kraja zivota, dok on ispija pivo sa drustvom..........

Ti si tu, Dragance, super prosao! Na vrijeme si shvatio kakva je! Nemoj da se zalis:)
 
Па, мени се десило да ми другарица предложи да јој помогнем да добијем бебу и да ме законски ослободи свих обавеза, али и права која се тичу тог детета (она је имала замисао да потпишемо уговор)...
Ја прво нисам могао да верујем, па ми је било смешно.
На крају сам био шокиран кад сам схватио да мисли озбиљно.
Никад ми се то није десило у вези, односно, није ми се десило то о чему ти говориш.
Сад, људи су индивидуе, свако реагује на свој начин.
 
Па, мени се десило да ми другарица предложи да јој помогнем да добијем бебу и да ме законски ослободи свих обавеза, али и права која се тичу тог детета (она је имала замисао да потпишемо уговор)...
Ја прво нисам могао да верујем, па ми је било смешно.
На крају сам био шокиран кад сам схватио да мисли озбиљно.
Никад ми се то није десило у вези, односно, није ми се десило то о чему ти говориш.
Сад, људи су индивидуе, свако реагује на свој начин.

ovo je bas extremni slucaj..nije pravedno da se oslobodis obaveza prema sopstvenom detetu...
 
Па, мени се десило да ми другарица предложи да јој помогнем да добијем бебу и да ме законски ослободи свих обавеза, али и права која се тичу тог детета (она је имала замисао да потпишемо уговор)...
Ја прво нисам могао да верујем, па ми је било смешно.
На крају сам био шокиран кад сам схватио да мисли озбиљно.
Никад ми се то није десило у вези, односно, није ми се десило то о чему ти говориш.
Сад, људи су индивидуе, свако реагује на свој начин.

neke zene danas tesko postaju majke pa iz ocajanja preduzimaju razne mere:-(...razumem ja to....nebih mogla sebe da zamislim bez deteta...ipak je to nesto naj :)
 
Па зато нисам ни пристао.
Да ми је дозволила да на неки начин учествујем у дететовом животу, пристао бих.
Овако ми није пало на памет.
Ту је главни проблем то што она не жели мушкарца у свом животу али је довољно себична да детету ускрати оца...
 
razumem to ali zasto zeli da sama odgaja dete..nije ga samo ona napravila

slazem se...ja sam probala brak, trudila se i nije uspeo...i pokazalo se da sam bolja kao samohrana majka...u situacijama kad jako zelis dete, muskarac tu i nije toliko znacajan...instinkt kad proradi ocajnicki trazis resenje da rodis dete...mada u tvom slucaju, deluje da nije samo to...mozda te ona lovi :wink:
 
Koje bedno opravdanje.

zasto joj treba opravdanje? on nema bas najbolje misljenje o njoj, ocito je ne smatra za ozbiljnu vezu. potpuno je nebitno da li se kresala zato sto voli sex, ili zato sto je htela da ga povredi, pa makar mu povredila samo sujetu.
ne pada mi na pamet da je pravdam, naravno da je trebala prvo prekinuti s njim ako je htela drugog. ali i on je trebao prekinuti sa njom ako ima tako lose misljenje o njoj kao sto sad prica.
ljubav do mojega.
 
Па зато нисам ни пристао.
Да ми је дозволила да на неки начин учествујем у дететовом животу, пристао бих.
Овако ми није пало на памет.
Ту је главни проблем то што она не жели мушкарца у свом животу али је довољно себична да детету ускрати оца...

to si upravu...detetu treba otac...ja sam mnoga g***a pojela da bih ostala u dobrim odnosima sa ocem moga deteta i nije mi zao...i ti zajednicki vikendi puno znace...
 

Back
Top