naj(Ne)verniji znaci

  • Začetnik teme misterija
  • Datum pokretanja
Blizanci su nevjerni i to je 100% tacno jer su totalno nestalni. Vage jesu nevjerne ali sve to u potrazi za pravom osobom,a kad je nadju zaljube se preko svake mjere. Najvjerniji znak su jarcevi.
 
licno poznajem blizanca koji je totalno odan i veran svom partneru vec dugi niz godina, tako da se moze zakljuciti da nema pravila, vec od slucaja do slucaja. Rakova takodje ima nevernih, mada oni u tom slucaju samo traze iskrenu ljubav... :shock:
 
OVO JE ZAISTA TESKO PITANJE . PO MENI MISLIM DA TO SVE ZAVISI OD OSOBE DO OSOBE , ALI POSTO SAM IMALA ISKUSTVO SA BLIZANCIMA MISLIM DA SU ONI VEOMA NE VERNI , ALI OPET TO SU BILE SAMO 3 OSOBE TAKO DA NE ZNAM , MOZDA TAMO DALEKO IMA NEKI BLIZANAC KOJI JE STRASNO VERAN .
 
misterija:
Ko je po vama najveci spletkaros,a ko je po vama veran,odan stom partneru?Izjasnite se
Kome trebaju opanci? Nikome.
Od svih opanaka najbolji je Jagodinski opanak.
Nije loš ni onaj iz Bihaća.
Otkud opanci u Bihaću?
To ti ozbiljno?
Pa čuo sam da postoje fosilni ostaci opanaka u sjevernoj Americi medjutim...
Da to je dokaz da je bijeli pračovjek nekada...
A ne nećemo o tome.
 
Na tako generalna pitanja se ne moze odgovoriti,to je kao da citas dnevni horoskop. Zenska osoba koja ima Mars u Blizancima u svom horoskopu je po pravilu neverna, a muskarac koji ima Jupitera u sedmoj kuci u aflikacijama ili Veneru u 12-oj kuci je neveran.
 
nemogu da verujem kako je ovaj horoskop ponekad tacan

i ja glasam za blizance, jer oni su neverni bez obzira da li dobijaju sve ili ne, za razliku od nas vodenih i zemljanih koji samo hoce pravu ljubav ili stabilnu vezu...

mada i meni je venera u 12toj hmmmmm


:wink:
 
Ja sam riba... i prevarila sam jedanput dva decka... ali, jednostavno... znam da nisu za mene... i onda se povedem za onim koji mi se cini boljim... znam da je ruzno, ali nemam grizu savesti (mnogo) jer raskinem sa njima sutradan (sa ovim sa kojim sam bila).... tako da, kao i ima tu neke logike... :roll: :D
 
Ja sam blizanac i uopste nisam neverna...to je stereotip.Nikada nisam prevarila partnera.Doduse priznajem da rado zagledam tipove ali nikada nikada ne bih mogla da povredim nekoga do koga mi je stalo.Osim ako on ne povredi ili prevari mene....onda moze da ocekuje noz u ledja!!!!!Kako se ljudi odnose prema meni tako i ja prema njima
 
Ja sam riba i imam veneru u 12-oj kuci :?: . I nisam nikada prevarila niti jednog decka... fizicki! Ali jesam u mislima ... Ali nema grize savijesti jer mi nije bilo dovoljno stalo do njih...i uglavnom bi se veza zavrsila ubrzo nakon toga.
A po mom iskustvu vage znaju da budu ludjacki vijerne ali samo ako vole... i ne mozes ih se otresti, ali nikako... :wink: I znaju biti toliko slatki... Blizanci ne vide nista lose u svom ponasanju... I kada varaju, obicno, to i priznaju i ne kaju se sekunde. Tipa " pogrijesio sam i evo priznajem... i necu nikada vise... hajde da sve bude kao prije..." :wink: :roll: Vodolije te mozda i nece prevariti ali im je dosta stvari vaznije od djevojke kada shvate da ih voli... Ono tipa "voli me i sad je sve ok ... uspio sam i sada mogu da se posvetim drugim stvarima"... :?
 
Mislim da je bitnije da li osetis potrebu da varas a ne da li i to uradis, jer to sto neuradis zbog toga sto ti je zao ili tako nesto bezveze je bas kukavicki.

Poenta je kada nemas potrebu da varas
Jer ima takvih a?
 
HTELA BIH ODMAH DA KAZEM DA SE U ASTROLOGIJU NI MALO NE RAZUMEM,ALI VERUJEM U TO.JA SAM SRETNO UDANA ZENA MOGU SAMO DA KAZEM DA VEZE MORAJU DA TRAJU AKO SE DVOJE LJUDI BESKONACNO VOLI I POSTUJE.BAREM MOJ BRAK TAKO FUNKCIONISE.IMAM SAVRSEN BRAK ISAVRSENU PORODICU PREPUNU SRECE.MOGU SVIMA VAMA DA POZELIM TO MISLIM DA NEMA VECE SRECE.
 

Back
Top