naj(Ne)verniji znaci
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: naj(Ne)verniji znaci

misterija
    Guest

Podrazumevano naj(Ne)verniji znaci

Ko je po vama najveci spletkaros,a ko je po vama veran,odan stom partneru?Izjasnite se

Guest

Podrazumevano

Blizanci su neverni, a Rakovi su verni.
    Ovo prvo je iz iskustva

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Blizanci su neverni, a Rakovi su verni.
    Ovo prvo je iz iskustva

Vage su jako neverne

Primećen član
    Učlanjen
    22.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Blizanci neverni....a sad verni...hmmm...

Lely
    Guest

Podrazumevano

Škorpije su definitivno nevjerne,blizanci takođe a pomalo i ribe...

LOLITA
    Guest

Podrazumevano

Blizanci su nevjerni i to je 100% tacno jer su totalno nestalni. Vage jesu nevjerne ali sve to u potrazi za pravom osobom,a kad je nadju zaljube se preko svake mjere. Najvjerniji znak su jarcevi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio Lely
    Škorpije su definitivno nevjerne,blizanci takođe a pomalo i ribe...
    Ne slazem se za skorpije...one ce vas varati jedino ako vi varate njih. Inace svi vazdusni znaci su neverni..oni nikada nece skroz da se vezu. Prilicno su verni jarcevi, rakovi, device i skorpije ako vas stvarno vole

butterfly
    Guest

Podrazumevano o blizancu

licno poznajem blizanca koji je totalno odan i veran svom partneru vec dugi niz godina, tako da se moze zakljuciti da nema pravila, vec od slucaja do slucaja. Rakova takodje ima nevernih, mada oni u tom slucaju samo traze iskrenu ljubav... :shock:

Početnik
    Učlanjen
    26.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ah, rakovi! Nadam se da ce biti malo neveran!

MALAA
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio coral
    Ah, rakovi! Nadam se da ce biti malo neveran!
    I JA SE NADAM DA CE BITI JOS KOJI PUT NEVERNI

HIP-HOP GIRL
    Guest

Podrazumevano NE ZNAM

OVO JE ZAISTA TESKO PITANJE . PO MENI MISLIM DA TO SVE ZAVISI OD OSOBE DO OSOBE , ALI POSTO SAM IMALA ISKUSTVO SA BLIZANCIMA MISLIM DA SU ONI VEOMA NE VERNI , ALI OPET TO SU BILE SAMO 3 OSOBE TAKO DA NE ZNAM , MOZDA TAMO DALEKO IMA NEKI BLIZANAC KOJI JE STRASNO VERAN .

Nina2
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio LOLITA
    Blizanci su nevjerni i to je 100% tacno jer su totalno nestalni. Vage jesu nevjerne ali sve to u potrazi za pravom osobom,a kad je nadju zaljube se preko svake mjere. Najvjerniji znak su jarcevi.
    Lolita, slazem se sa tobom sto se vaga i jarceva tice

Guest

Podrazumevano Re: naj(Ne)verniji znaci

Citat Original postavio misterija
    Ko je po vama najveci spletkaros,a ko je po vama veran,odan stom partneru?Izjasnite se
    Kome trebaju opanci? Nikome.
    Od svih opanaka najbolji je Jagodinski opanak.
    Nije loš ni onaj iz Bihaća.
    Otkud opanci u Bihaću?
    To ti ozbiljno?
    Pa čuo sam da postoje fosilni ostaci opanaka u sjevernoj Americi medjutim...
    Da to je dokaz da je bijeli pračovjek nekada...
    A ne nećemo o tome.

SM
    Guest

Podrazumevano

Na tako generalna pitanja se ne moze odgovoriti,to je kao da citas dnevni horoskop. Zenska osoba koja ima Mars u Blizancima u svom horoskopu je po pravilu neverna, a muskarac koji ima Jupitera u sedmoj kuci u aflikacijama ili Veneru u 12-oj kuci je neveran.

lepa jarica
    Guest

Podrazumevano lepa jarica

muskarci blizanci su najneverniji horoskopski znak tako vole da flertuju,varaju,........... ma ocajni su ne volim ih :?
    mislim da su zemljani znaci najverniji :wink:

She*
    Guest

Podrazumevano

Ja sam blizanac u horoskopu vec dvanaest godina sam u braku i naravno za sve ove godine nisam ni jednom prevarila muza.Ha!A da li mi je to padalo napamet,hm...

*Natasa*
    Guest

Podrazumevano

Ispostavilo se vage...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

nemogu da verujem kako je ovaj horoskop ponekad tacan

i ja glasam za blizance, jer oni su neverni bez obzira da li dobijaju sve ili ne, za razliku od nas vodenih i zemljanih koji samo hoce pravu ljubav ili stabilnu vezu...

mada i meni je venera u 12toj hmmmmm

:wink:

Tamigo
    Guest

Podrazumevano

Iz mog licnog iskustva su najneverniji ovnovi i skorpije, a najverniji rakovi , mada mislim da u svakom znaku ima i ovakvih i onakvih! :?

Ističe se Nadya (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ja sam riba... i prevarila sam jedanput dva decka... ali, jednostavno... znam da nisu za mene... i onda se povedem za onim koji mi se cini boljim... znam da je ruzno, ali nemam grizu savesti (mnogo) jer raskinem sa njima sutradan (sa ovim sa kojim sam bila).... tako da, kao i ima tu neke logike...

Jim_Morrison_girl
    Guest

Podrazumevano

Ja sam blizanac i uopste nisam neverna...to je stereotip.Nikada nisam prevarila partnera.Doduse priznajem da rado zagledam tipove ali nikada nikada ne bih mogla da povredim nekoga do koga mi je stalo.Osim ako on ne povredi ili prevari mene....onda moze da ocekuje noz u ledja!!!!!Kako se ljudi odnose prema meni tako i ja prema njima

Zainteresovan član alexb (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ja sam riba i imam veneru u 12-oj kuci . I nisam nikada prevarila niti jednog decka... fizicki! Ali jesam u mislima ... Ali nema grize savijesti jer mi nije bilo dovoljno stalo do njih...i uglavnom bi se veza zavrsila ubrzo nakon toga.
    A po mom iskustvu vage znaju da budu ludjacki vijerne ali samo ako vole... i ne mozes ih se otresti, ali nikako... :wink: I znaju biti toliko slatki... Blizanci ne vide nista lose u svom ponasanju... I kada varaju, obicno, to i priznaju i ne kaju se sekunde. Tipa " pogrijesio sam i evo priznajem... i necu nikada vise... hajde da sve bude kao prije..." :wink: Vodolije te mozda i nece prevariti ali im je dosta stvari vaznije od djevojke kada shvate da ih voli... Ono tipa "voli me i sad je sve ok ... uspio sam i sada mogu da se posvetim drugim stvarima"... :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Mislim da je bitnije da li osetis potrebu da varas a ne da li i to uradis, jer to sto neuradis zbog toga sto ti je zao ili tako nesto bezveze je bas kukavicki.

Poenta je kada nemas potrebu da varas
    Jer ima takvih a?

snezanaaaa
    Guest

Podrazumevano SRECNA ZENA

HTELA BIH ODMAH DA KAZEM DA SE U ASTROLOGIJU NI MALO NE RAZUMEM,ALI VERUJEM U TO.JA SAM SRETNO UDANA ZENA MOGU SAMO DA KAZEM DA VEZE MORAJU DA TRAJU AKO SE DVOJE LJUDI BESKONACNO VOLI I POSTUJE.BAREM MOJ BRAK TAKO FUNKCIONISE.IMAM SAVRSEN BRAK ISAVRSENU PORODICU PREPUNU SRECE.MOGU SVIMA VAMA DA POZELIM TO MISLIM DA NEMA VECE SRECE.

Zainteresovan član alexb (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio RAK
    Mislim da je bitnije da li osetis potrebu da varas a ne da li i to uradis, jer to sto neuradis zbog toga sto ti je zao ili tako nesto bezveze je bas kukavicki.

Poenta je kada nemas potrebu da varas
    Jer ima takvih a?
    Čim osjetiš potrebu da prevariš to je isto kao da i jesi...

Slične teme

1. Sta ovo znaci u msn-u?
    Autor _Look_Of_Expectancy_ u forumu Internet
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 24.08.2007., 18:13
  2. sta znaci?
    Autor duduk u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08.06.2004., 15:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor